Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kezdenél egy 30 éves rezidens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenél egy 30 éves rezidens nővel?

Figyelt kérdés

Jövőre leszek 30 és végzek az orvosin, ha minden jól megy majd. Ezt követi a rezidenskedés.

(Ez már a második diplomám. Van egy kis megtakarításom, amit saját kezüleg kapargattam össze, de ennyi.)


2020. dec. 2. 19:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
Persze, amennyiben nem ez teszi ki a teljes életét. Szeretem a tanult, művelt nőket. Nem rég kavartam egy 40+ doktornővel. 32,9F
2020. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
#1 január 6-án születtél?
2020. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem talált, de a január stimmel. Why?
2020. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%
hát, ha teccek neki
2020. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak próbáltam kiszámolni a 0,9 alapján, de a buszon nem egszerű pontosan. :)
2020. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
#5: mit csinál a matematikus, ha székrekedése van? Leül és kidolgozza ceruzával. Csak a számolgatásról jut eszembe. Írhatsz, ha a Doktornő nem akar. 🤭
2020. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
7%

Ne haragudj Kérdező, de miért érzed magad különbnek másoknál azért mert rezidens leszel? Hiszen a rezidenskedés az gyakorlatilag már rendes munka, semmivel sem leszel másabb, mint például egy 30 éves könyvelő.. Ha pedig a gyerekvállalás miatt kérdezed, rengeteg ismerősöm vállalt gyereket a rezidens képzés alatt. Egyszerűen nem értem, hogy miért van ennyi kérdés arról, hogy orvossal randiznának-e az emberek, komolyan, mintha ők bármivel is nehezebben tolerálható életét élnének másoknál.


Mielőtt bárki is megszólna arról, hogy a levegőbe beszélek, párom is rezidens jelenleg és évek óta együtt vagyunk.

2020. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Én 30 éves vagyok, és már a rezidenskepzesen túl, de nem hiszem, hogy a rezidenskepzesen bármiben befolyásolta a párkapcsolataimat. A férjemmel is a rezidens időszak alatt ismerkedtem meg, ő nem orvos, tamaszom volt a vizsgára való felkeszules alatt. Gyereket is simán vallalhatsz a képzés alatt, én azt biztosan nem halogatnam holmi szakkepzes miatt 35 éves kor fölé. Gyerekkel ugyan nehezebb szakvizsgazni, de környezetemben sok olyan példát láttam, hogy nem is lehetetlen.
2020. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ milyen irányba mész, oxyologussal nem kezdenék. (egy reumatológus rezidens)
2020. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#7. Egyáltalán nem érzem magam különbnek, csak mostanában kaptam meg, hogy túl későn kezdtem az orvosit és így majd nem kellek senkinek stb.

#8. Nagyon köszönöm, nagyon inspiráló, amiket írtál. :)

#9. Miért nem? (Bár nem az leszek, csak érdekel)

2020. dec. 2. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!