Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy rezidensként ilyen oldalakon vagyok fenn?

Figyelt kérdés
Anyukám és legjobb barátnőim szerint nem vet rám jó fényt, veszélyes lehet, hogy ismerős meglát ott és emiatt ellehetetlenít. A bemutatkozásomban nincs feltüntetve szándékosan a munkám, képeket viszont tettem fel, hisz egy fotó nélküli profilra senki nem fog írni. Nagyon sokat dolgozom, ügyelnem is sokszor kell, így jelen élethelyzetemben inkább csak barátság extrákkal jellegű viszonyra vágyom sok közös programmal. Inkább a korosztályomra keresek rá, maximum 40 éves korig jöhet valaki számításba.

2020. aug. 30. 08:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

"ilyen oldalakon vagyok fenn"


Milyen?


Tinder és Puncs.hu?

2020. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én egészségügyi szakdolgozó vagyok, és voltam fenn online társkeresőn, sebész rezidens páromat is ott ismertem meg. Szerintem nem ciki. Az a ciki, ha valaki ezen ítélkezik, közben ő maga meg kesereg, hogy nincs senkije...
2020. aug. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#1

Pontosan ezeken az oldalakon, kulcsszavakba beleírtam.

2020. aug. 30. 09:09
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A Tinder olyan amilyen, de azzal nincs semmi gond. A másik oldal már érdekesebb. Oda általában azok regisztrálnak akik az anyagiak miatt keresnek kapcsoaltot.
2020. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

A puncs az nem olyan társkereső oldal, hanem sugarbaby eltartó oldal kereső, legalábbis itt többen ezt írták, nem tudom mennyire igaz.


Amúgy nem probléma ha társkeresőzöl, de az adatlapodon nem árt jelezni, hogy csak barátság extrákkal magyarán szexpartnert keresel csak. Sajnos az a tapasztalat, ahova kiírják, hogy komoly párkapcsolatot keres az illető, azokra cuppannak azok akik csak szexet akarnak, és szegény komoly kapcsolatot keresőket szivatják, én sajnos láttam ilyet is közvetetten, és asszisztáltam is vigasztaláshoz.


Szóval nem az a probléma, csak akkor olyan célközönséget is keress akik ugyanazt akarják mint te.


Anyukádnak részben igaza van, attól fél szerintem, hogy mivel te nem komolyat keresel, hogy nehogy aztán ez a munkád jó hírének rovására menjen.

2020. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%

A puncs ciki. Prosti oldal, amit kétségbeesetten próbálnak reklamozni és beállítani másként.

Soha az életben senkitől nem hallottam róla, nem olvastam róla, itt meg kétnaponta előjön. Érdekes. Vagy ez is egy bújtatott reklám?

2020. aug. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Hát a puncs elég ciki. Mintha nyíltan kváznál. Ezt nem szokás nagyközönség előtt csinálni. Diszkréten.
2020. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Tinder ok, puncs nem ok.
2020. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#5 Feleslegesnek gondolom kiírni, beszélgetés során úgyis arra terelődik hamar a szó. Nem zárkózom el teljesen komoly kapcsolattól sem, ha valaki tolerálni tudja ezt a hektikus időbeosztást, ami jelenleg nekem van.

#6 Dehogy reklám! Gondoltam, hogy ott talán értelmesebb férfiak vannak, akikkel könnyebben megtalálom a közös hangot. Nem eltartót keresek.

2020. aug. 30. 09:39
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

A puncson pont nem fogsz olyat találni, akikkel értelmesen el lehet beszélgetni. Ott egyből csak “azt” akarják, tárgynak tekintik a nőket.

Inkább regelj normális társkeresőre.

Tinder nem gáz.

2020. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!