Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint az inceleknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint az inceleknek a személyiségük és "beteg lelkük" miatt nincs nőjük, az tényleg ennyire képtelen az interperszonális projekcióra?

Figyelt kérdés

Az egót még megértem, hiszen Hofi is megmondta, hogy az észt osztották szét a legigazságosabban, mert senki nem reklamált, hogy neki kevesebb jutott.


Meg ott van ugye a Dunning-Kruger hatás is...


De mikor az írásaik alapján értelmes emberek is ezzel jönnek vagy ezzel próbálják a vitát zárni. Figyelmen kívül hagyva, hogy


1. Mi a kezdetektől fogva úgy csináltunk mindent, mint ahogy hivatalosan kellene, újra és újra és mégse jött a siker, ezért írtuk le egy névtelen oldalon a nyomorunkat.


2. Attól, hogy vannak valóban indulatkezelési gondokkal küzdő, nagyon mélyen frusztrált incelek, akik a randi végén a nő arcába üvöltik, hogy "Akkor b...sszál egy alfával, bezzeg azzal tuti elmennél." vagy már az ismerkedés elején a "Van barátom" kijelentésre benyög egy ilyet, hogy "Ha nagyfarkú BMW-s lennék, tuti megcsalnád velem a barátodat." vagy a fesztiválon, mikor "Messze lakunk egymástól, úgyse lenne belőle kapcsolat."-ra jön a "Ha külföldi vagy néger lennék, akkor tuti dugnál velem itt valamelyik bokorban." az még nem jelenti azt, hogy MIND ILYENEK LENNÉNK.


Ez csak a jéghegy csúcsa. A nyugati társadalmakban megszokott a tüneti kezelés mindenre, meg a fedjünk el problémákat ahelyett, hogy az okokkal foglalkoznánk, de ettől még ez a jelenség, hogy egy férfi idáig jut, komoly társadalmi problémák kombinációinak összessége.


Viszont mi, akik egyrészt ezeknél intelligensebbek vagyunk és nem vagyunk ennyire frusztráltak, ugyanezt tapasztaljuk. És ne próbáljátok bemesélni, hogy azért, mert biztosan látszik rajtunk kívülről, mert ha igaz lenne az elméletetek, akkor nem lennének házasságszédelgők sem. De mondok triviálisabb példát. Amikor az ismerkedés elején - az egyébként olyan ember, akit én már ránézésre offoltam volna az első 10 mondat után - a csávó már fűzi a nőt, hogy hozzon ki neki telefont az ő nevére részletre meg hasonlók és mindezt a saját szememmel látom, akkor ne próbáljátok már meg nekem itt megmagyarázni, hogy a ti világotokban mindenki olyan hú de tökéletes, még ha a példámban szereplőknél azért értelmesebb is.


Ugyanis a vonzalom nem függ össze sem a szociális státusszal, sem az intelligenciával, hanem nyers biológiai folyamatról van szó. Az intelligenciával maximum az függ össze, hogy a vonzalom ELLENÉRE sem jössz össze vele, mert tudod, hogy nem járnál jól vele. Vagy az ellenkezője, hogy a vonzalom hiánya ellenére érdekből mégis összejössz vele.


Nem több, nem kevesebb. A többi már biológia. És minél kevésbé intelligens egy egyed, annál inkább felszínre törnek az ösztönös viselkedési formák.



2020. dec. 4. 12:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
98%
Nem, nem ugy csinaltok es mar meg is bukott az egesz. Ti ugy csinaltok, ahogy elkepzeltik, hogy mukodni kene a dolgoknak. Ez pedig egeszen mas. A valosag nem igazolja vissza az elmeletedet, pontosan ezert nem ersz el eredmenyt sem. Minden mas megkozelitest, amit egyebkent javasolni szoktak pedig elvetsz. Ne a vilagfajdalamadat tolmacsold ide, hanem egyreszt nojj fel, szedd ossze magad es kezdj el dolgozni a szemelyisegeden. Ha ezek megvan, mondjuk ugy, hogy ellentetesen aranyos az elkepzelt kinezetedhez kepest, akkor lehet kezdodik a tarskereses resze az eletednek. Te csak azt akarod csinalni, mint mindenki mas, de ugy, hogy nem vagy felkeszulve ra. Mindenki azt mondja, hogy igy nem fog menni. Miert nem vagy hajlando fejlodni? Ez a kerdes az, amit fel kene tenned, magadnak.
2020. dec. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
83%

30 éves koromig "incel" voltam, nem volt barátnőm. Aztán egyszer csak úgy gondoltam hogy most kell egy barátnő és egy év alatt elértem mindent ami ehhez kell - jogsi, kocsi, edzés, stb - és lett is.


Tényleg nem atomfizika, legyél normális, hozz egy átlag szintet és lesz párod. Vagy írogass ki hülye kérdéseket, agyalj mindenfélé összeesküvés elméleteken és maradj egyedül.

2020. dec. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
92%

Én is pontokba szedem a gondolataimat:

1. Sok társkeresésben nagyon sikertelen férfit ismertem már meg életem során (ha úgy tetszik, INCELT). A testvérem is az. Az a tapasztalatom, hogy a nagy részük igenis beteglelkű, valamint azzal a fajta indulatkezelési gondokkal küzd, amit te magad írtál le. Ismertem olyat, aki amúgy rendes, és nem tartozik abba a halmazba, de ők a kisebbség.

2. Ha valakit egész életében MINDEN egyes nő elhajt, ott gondok vannak. Vagy a mérce van irreálisan magasan az adott férfinál, és igazából neki nem kellenek azok a nők, akiknek ő kellene, vagy ha nem ez a helyzet, akkor valami ISZONYATOS GÁZ van vele, és fixen nem csak a külsejével (sőt, van olyan, hogy külsőre egyáltalán nem is taszító). Ez nem feltétlenül az indulatkezelési gond, hanem bármi más lehet, kommunikációs képességek hiánya, határozatlan fellépés, stb. De olyan nincs, hogy valaki totálisan rendben van, nem undorítóan igénytelen, nem torzszülött szerűen ocsmány (bár ilyen férfiaknak is szoktak lenni női), intelligens, életképes és mégis 100-ból 100 nő hajtja el. Itt azért kilóg a lóláb.

3. Nem mindenkinél válik úgy külön a szexuális vonzalom, ahogy mondod. Én tisztában vagyok a saját ösztöneimmel, pontosan érzem, hogy mikor és mi izgat fel szexuálisan, őszinte vagyok magammal. De a buta, bunkó férfi egyszerűen lelomboz, nézhet ki akárhogy, semmi szexuális vágyam nem lesz felé, kb. olyan érzés lenne egy bugyuta férfival szexelni, mintha egy 5 éves kisfiú kis kukac pötsét kellene bűvölnöm, miközben semmilyen szinten nem vagyok pedofil.



Kicsit vedd le a szemellenződet, ha tényleg intelligens vagy. :)

2020. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 A kérdező kommentje:

#5: Te magad is leírod, ha a baseline vonzalom nem ér el egy szintet, akkor hamvába hullt ötlet.


És igen, én is férfiként eljátszottam a gondolattal, hogy


1. Ott van álmaim nője (ez férfiak között is mindenkinél más típus) és a számomra legtaszítóbb belső tulajdonságok. Ezen a téren elég toleráns vagyok, de azért elméletben el lehet játszania gondolattal, hogy egy minden szempontból gáz személyiségű lánynál utóbbi együttélésnél (nem szexnél, csak együttélésnél) kioffolná a baseline vonzalmat.


2. Átlagosan jó csaj, átlagos "hibákkal". Ebből van a legtöbb. Szexre értelemszerűen ha megüti a baseline vonzalmat, akkor jöhet, párkapcsolati tekintetben itt már nagyon erősen elemzek. És legtöbbször amit a nő gáznak vagy cikinek gondol magában azt sokszor aranyos cukiságként értelmezem, amit meg az alapszemélyisége részének azt én kibékíthetetlen ellentétnek és reménykedem benne, hogy nem fog újabb ilyen kibékíthetetlen ellentét előjönni, mert ha elér egy szintet, akkor offos. És igen, ebben sajnos igazuk van a nőknek is, hogy a 8/10-es nőnek több hülyeségét elnézi a férfi, mint a 6/10-es nőnek. Csakhogy arról feledkeznek ilyenkor meg, hogy ez férfiaknál ugyanígy van, csak itt még hangsúlyosabb is, mert a 6/10-es férfivel a nő sokszor a szexet sem kívánja, csak megéli, illetve megy a man shaming a barátnőkkel, hogy a Béla arany ember, becsicskul a konyhában, stb., bezzeg a Józsi, az izmos, daliás herceg az nem csinált semmit, lusta volt.


Plusz arról, hogy ha nőként fejre, arcra bejössz a férfinek, akkor már a testalkatodon tudsz változtatni. És ha olyan a testalkatod, akkor nem kell modellalkatúvá válnod, csak éppen nőiesen teltre lefogynod, ha meg vékony vagy, akkor sem kell 90-60-90-re híznod vagy szilikonoztatnod magad, csak a bordáid meg a koponyád ne látszódjon ki, mint egy alultáplált etiópnál.


Ugyanis mindkét típusnak elég széles férfitábor van, aki rajongója.


Olyan ARCÚ nőt meg nem tudtok mutatni - aki nem szenved valami genetikai betegségben - aki arcra ne jönne be férfiaknak.


3. És végül ott van az, aki külsőre minden tekintetben taszító. Ez is ahány férfi, annyi különböző típus.


Hiába rendelkezne minden olyan tulajdonsággal, ami számomra a tökéletes nőt testesíti meg, ha külsőre nem éri el a baseline vonzalmat, akkor maximum barátnak vagy lakótársnak lenne tökéletes, de a szexnél én személy szerint tök rosszul érezném magam, még ha azt kérné, hogy teljesen sötétben legyünk együtt és képzeljek oda mást, akkor is.


Csakhogy a férfiaknál ez a baseline vonzalmi szint lefedi a Földön élő összes nőt, vagy minimum a 99%-át.


Míg fordítva, a nők baseline vonzalmi szintje jóval magasabban van.

2020. dec. 4. 13:12
 15/69 anonim ***** válasza:
92%
Egyedül magad tehetsz a nyomorúságodert, és egyedül te tudsz rajta változtatni.
2020. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
88%

”baseline vonzalmi szintje"


Ó te magasságos!


És te magad tényleg normálisnak tartod?

2020. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 A kérdező kommentje:

#13: "De a buta, bunkó férfi egyszerűen lelomboz, nézhet ki akárhogy, semmi szexuális vágyam nem lesz felé"


Tinderen melyiket húzod jobbra? Az utcán melyik sármos mosolyára fogsz te is visszamosolyogni? :D


Ennyi...


Ha ez így lenne, ahogy mondod, akkor a társkeresők már a kezdetek-kezdetén csődbe mentek volna vagy maximum olyanok maradtak volna fenn, ahol részletes profil meg személyiségtesztek alapján sorolják egymáshoz közel az embereket...


Ehhez képest a jobbra-balra húzogatás olyan divat lett, hogy lassan az egész piacot felfalja. És hidd el, ha jó pasi vagy bio sem kell, ha nem, akkor meg úgysem olvassa el senki, még előtte balra mész. Többszörösen tesztelve, nem a levegőbe beszélek.

2020. dec. 4. 13:17
 18/69 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk nekem Tinder-em sincs és utcán se ismerkedek.
2020. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
88%

Első lépés a csajok felé:


ROHADT GYORSAN felejt el, ezt a "Benyögök ilyen külföldi, meg büfé-cihológia szakos szavakat, mert ettől leszek qhurva menő." dolgokat!!!

Ettől egy olyan bohóc leszel, mint Finch, az Amerikai pite filmekből.

2020. dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
26%

Ez egyszerűen nem igaz, amit leírtál. Társkeresőn látom, hogy 180/100-as pasi, aki nem edz, néhány kiló plusznak definiálja magát, ezért a nő is lehet néhány kiló plusz, de maximum 60 vagy 65 legyen. Ő ötven éves, de kegyesen ismerkedik akár maximum 40 jó esetben 45 éves korig. És ezek mind átlagos vagy az alatti férfiak.

A férfiak baseline szintje csak egyetlen esetben van lejjebb: amikor szexet akarnak. Akkor megfelel a duci Julcsi vagy a szemüveges, gizda Gabi. Akkor megfelel az idősebb. Akkor megfelel az átlag. De komolyat ő is csak olyan nőtől akar, aki igazán bejön neki, az pedig nem az átlag Julcsa.

A nők többsége meg nem tesz nagy különbséget a szex kapcsolat vagy a normál kapcsolat alanya között. Sőt, a legtöbb nő nem is szex kapcsolatot keres első körben, bár azért nyilván van ilyen is.

Egy normális, átlagos pasinak ugyanúgy nem kell kigyúrnia magát, elég ha alap szinten mozog, nem kell semmi különöset tennie magával, egyszerűen férfiasnak kell lennie. Ahogy egy nőnek meg nőiesnek.

2020. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!