Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint az inceleknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint az inceleknek a személyiségük és "beteg lelkük" miatt nincs nőjük, az tényleg ennyire képtelen az interperszonális projekcióra?

Figyelt kérdés

Az egót még megértem, hiszen Hofi is megmondta, hogy az észt osztották szét a legigazságosabban, mert senki nem reklamált, hogy neki kevesebb jutott.


Meg ott van ugye a Dunning-Kruger hatás is...


De mikor az írásaik alapján értelmes emberek is ezzel jönnek vagy ezzel próbálják a vitát zárni. Figyelmen kívül hagyva, hogy


1. Mi a kezdetektől fogva úgy csináltunk mindent, mint ahogy hivatalosan kellene, újra és újra és mégse jött a siker, ezért írtuk le egy névtelen oldalon a nyomorunkat.


2. Attól, hogy vannak valóban indulatkezelési gondokkal küzdő, nagyon mélyen frusztrált incelek, akik a randi végén a nő arcába üvöltik, hogy "Akkor b...sszál egy alfával, bezzeg azzal tuti elmennél." vagy már az ismerkedés elején a "Van barátom" kijelentésre benyög egy ilyet, hogy "Ha nagyfarkú BMW-s lennék, tuti megcsalnád velem a barátodat." vagy a fesztiválon, mikor "Messze lakunk egymástól, úgyse lenne belőle kapcsolat."-ra jön a "Ha külföldi vagy néger lennék, akkor tuti dugnál velem itt valamelyik bokorban." az még nem jelenti azt, hogy MIND ILYENEK LENNÉNK.


Ez csak a jéghegy csúcsa. A nyugati társadalmakban megszokott a tüneti kezelés mindenre, meg a fedjünk el problémákat ahelyett, hogy az okokkal foglalkoznánk, de ettől még ez a jelenség, hogy egy férfi idáig jut, komoly társadalmi problémák kombinációinak összessége.


Viszont mi, akik egyrészt ezeknél intelligensebbek vagyunk és nem vagyunk ennyire frusztráltak, ugyanezt tapasztaljuk. És ne próbáljátok bemesélni, hogy azért, mert biztosan látszik rajtunk kívülről, mert ha igaz lenne az elméletetek, akkor nem lennének házasságszédelgők sem. De mondok triviálisabb példát. Amikor az ismerkedés elején - az egyébként olyan ember, akit én már ránézésre offoltam volna az első 10 mondat után - a csávó már fűzi a nőt, hogy hozzon ki neki telefont az ő nevére részletre meg hasonlók és mindezt a saját szememmel látom, akkor ne próbáljátok már meg nekem itt megmagyarázni, hogy a ti világotokban mindenki olyan hú de tökéletes, még ha a példámban szereplőknél azért értelmesebb is.


Ugyanis a vonzalom nem függ össze sem a szociális státusszal, sem az intelligenciával, hanem nyers biológiai folyamatról van szó. Az intelligenciával maximum az függ össze, hogy a vonzalom ELLENÉRE sem jössz össze vele, mert tudod, hogy nem járnál jól vele. Vagy az ellenkezője, hogy a vonzalom hiánya ellenére érdekből mégis összejössz vele.


Nem több, nem kevesebb. A többi már biológia. És minél kevésbé intelligens egy egyed, annál inkább felszínre törnek az ösztönös viselkedési formák.



2020. dec. 4. 12:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
100%

"Az értelem - az új követelményekhez alkalmazkodó képessége elménknek."

Mondjuk itt azért azt is figyelembe kell venni, hogy az incelek többségénél van valami súlyos érzelmi sérülés, és kialakul egy nagyon erős érzelmi gát az ismerkedés, intimitás, stb. felé. Ilyenkor pedig tisztán intelligenciával nem tudsz megoldani egy problémát, mert ezek a gátak a gondolkodásodat is lekorlátozzák az adott problémával kapcsolatban, illetve olyan érzelmi reakciókat váltanak ki belőled bizonyos helyzetekben, amiket csak úgy aggyal nem tudsz kezelni.

Azt tudjuk például, hogy ha egy teszt előtt azt mondjuk egy embernek, hogy ez a teszt nagyon nehéz lesz, vagy hogy ő nem elég felkészült/okos, hogy megoldja a tesztet, akkor átlagban mérhetően jóval rosszabb eredmények fognak születni, mint ha azt mondanánk előtte, hogy könnyű lesz, és hogy mindene megvan hozzá, hogy megcsinálja (ezt kísérletileg többször igazolták). Na, valami ilyesmi van az inceleknél is: minden egyes ismerkedési szituációban bekapcsolnak az agyukban azok a hangok, amik azt mondják, hogy ez számukra lehetetlen, hogy ők nem elég jók, és így a saját kudarcuk előidézői még akkor is, amikor lenne esélyük.

Én azt is rossznak tartom nagyon, hogy az incelek alapvetően köznevetség, gúny, folyamatos kritika tárgyai, mert többségükben olyan emberekről van szó, akik elszenvedtek valami súlyos (általában hosszú ideig tartó) érzelmi traumát, amit nem tudnak feldolgozni, nem tudják magukat elfogadni és értékesnek látni, és ez nem olyasmi, ami a gúnyolódástól, kifigurázástól múlna el (jó eséllyel éppen ezek a dolgok idézték bennük elő eredetileg).

2020. dec. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:

#25: "Először is: az önismereted elég szánalmas. Gáz, hogy az átlag csajnál kevesebb dolgot néznél el, csak mert átlagos."


Miért, te vennél egy olyan Suzukit, ami annyit fogyaszt, mint egy Ferrari és a szervizelése is ugyanannyiba kerül? Na látod...


Ez fordítva is így van. Önzetlen akkor tudok lenni, ha velem szemben is önzetlen a másik. Ha megérzem, hogy a csaj önző, akkor én is az leszek, mert beindul bennem egy dominanciaharc és nem hagyom magam papuccsá formálni.


#31: "Egyébként meg nagy tévedésben vagy ha azt gondolod, hogy a külső hiányosságait bármilyen belső tulajdonsággal kompenzálni lehet."


Pedig ugyanúgy lehet, mint pénzzel, csak az "ép testben ép lélek" dolog miatt nagyságrendekkel ritkább.


Ugyanis míg egy pénzes, nagyhatalmú valaki lehet bármekkora féreg, akkor is sorban állnak olyan nők, akik a pénzért bármire hajlandóak, addig olyan ember nagyon ritka, akit sorozatosan az elutasítás ért gyerekkorától kezdve és buddhista lelkülettel megbékélt a sorsával, hogy teljesen egészséges a személyisége.


#33: Tessék, linkelek neked egyet: [link]


A külső is számít, de igazából a kettő visszahat egymásra. Viszont a külső a kiváltó ok, hiszen azért betegedik meg a személyiség, mert külsőre nem népszerű a lányok körében.


Olyan ez, mint a gazdag-szegény dilemma. Aki született szegény az küzdhet akármennyit, akkor sem lesz kiemelkedően gazdag, maximum szerencse esetén.


Viszont megfelelő pénzügyi tudatossággal elérheti az anyagi stabilitást, de ettől még nem fog megfiatalodni és nem fogja tudni bepótolni azt, hogy milyen érzés lehet 12 évesen Disneylandben a családdal, milyen lehet 18 éves korodra egyetemkezdésre már 8-10 országban járni, milyen lehet minden telet síparadicsomban, minden nyarat valami egzotikus tengerparton tölteni, milyen átélni, amikor megkapod életed első autóját 19 évesen, életed első lakását 21 évesen, milyen mindig a VIP szektorban bulizni és mikor ahhoz sincs kedved akkor elkunyizni nagybátyádtól a siófoki nyaralót.


Mert ilyen életet eleve nem tudsz élni, mert adott életkorban nem lesz adott mennyiségű pénzed hozzá, illetve ha folyamatosan feléled azt, amit megkeresel, akkor egy örökös hitelcsapdába fogsz kerülni.


Nos az inceleknél ugyanez van. A genetikai adottságaid miatt sosem fogod átélni milyen az, amikor a nő kezdeményez, milyen az, amikor több nő is odavan érted és te választhatsz közülük, milyen az, amikor nők annyira odavannak érted, hogy még a hármasszexbe is belemennek, csak hogy veled lehessenek, milyen érzés, amikor egy flegma, laza szexkapcsolatos bemutatkozás után is heti 30 Tinder matched van, milyen mikor bármerre mész, látod a vonzódó tekinteteket, a pénztároslánnyal, az ételkóstoltatós hostess csajjal és azzal a csajjal is számot cserélsz, akinek egy paraszt épp nekivágta a bevásárlókocsit az autójának. Ha te akarnád ugyanezt, akkor - eleve egyik lány sem néz úgy rád meg kerüli a formalitáson túli szemkontaktust - csak kudarcokban lenne részed és még jól ki is oktatnának, a pénztáros azért, hogy nem látod-e, hogy majd megszakad a munkában (a sármos haverodnál meg az öreg nénit üvölti le, hogy "Gondolom tud várni, addig keresse elő a pénztárcáját.") a bevásárlókocsis meg, hogy épp ideges és nem a megfelelő pillanat az ismerkedésre.


Csak a különbség a pénz és a külső között az, hogy míg a pénz az akkor is pénz, ha kevés van és csak rajtad múlik 100%-ban az, hogy mit hozol ki belőle, egy aszkéta élethez is hozzá lehet szokni és akkor csak halmozódik, halmozódik. Ráadásul tovább is tudod örökíteni.


Addig a külső nem egy olyan, mint amit itt értelmi fogyatékos emberek ajánlgatnak, hogy "Add lejjebb a mércét.", ugyanis akinek van tapasztalata ismerkedésben az pontosan tudja, hogy minél csúnyább (és itt most a csúnyaság definíciója ugyanúgy a népszerűtlenség és a sok elutasítás, sok bántás) egy nő, annál frusztráltabb ő maga is.


Míg egy fullos nő az alapján választ párt, hogy ki jön be neki minden téren, mert rengeteg a választási lehetősége és nem kérdés, hogy bármilyen álompasit megkaphat, addig egy lelkileg sérült lány kompenzálni akar, mert nem bírná elviselni a tudatot, hogy a környezet beszóljon neki, hogy "látod, neki csak ilyen jutott, mindenki megtalálja a párját, a csúnya a csúnyát"


És a legtöbb ilyen nő pont azért vergődik, mert neki él a fejében egy kép arról, hogy ő nem csúnya, mert Tinderen mindig 99 matche van meg ezren lájkolják, de "mindenki csak dugni akar". Párkapcsolatot meg csak a segédmunkás csöves akar tőle.


Szóval míg pénzügyek terén meg lehet békélni az átlagos szinttel és az idő előrehaladtával egyre több pénzed lesz, ha mindent jól csinálsz.


Addig az ismerkedésnél 15-25 között van a csúcsidőszak, amikor még mindenkinek az első kapcsolatai és nem hordoznak ezernyi frusztrációt, illetve ilyenkor lehet kifogni olyat, hogy a nő még nem tudja mennyire jó nő, mert iskolában kis szeplős pulykatojásnak csúfolták és mire rájön, addigra már évek óta együtt vagytok és beléd szeretett, így kicsi az esélye, hogy lecserél, ha normális vagy vele. De ha pár évvel későbbi változatában ismernéd meg, akkor esélyed se lenne nála, mert annyi férfi rajongja körül.


Plusz míg a pénz az pénz, egy fixen mérhető dolog, addig az ismerkedés egy rengeteg összetevős komplex valami, ahol az igazi ranglistát - bármennyire fáj sokaknak - pont a Tinder állítja fel, annál már csak az lenne jobb, ha mindenkiről csak egy fehér háttér előtt készült egészalakos meztelen kép lenne.


Hogy miért?


Mert akkor a társadalmi osztályt, érdeklődési kört, magasságot, életkort és minden mást kizárnánk.


Vagyis: megkapnánk, hogy adott nő mely férfiaknak vonzó, illetve adott férfi mely nőknek vonzó.


És ezek után jönne csak a lemorzsolódás az elváráslista alapján.


#41: "Nem mindenki ilyen felszínes, mint te vagy."


Az nem felszínesség, ha nem jössz össze olyannal, akit nem tartasz szexuálisan vonzónak.


Hidd el, a nők szenvednek a legjobban ettől, mert akik megfelelnének a listájuknak, azok külsőre nem ütik meg a lécet, akik pedig külsőre megütik azok között vannak a hűtlenek, léhűtő trógerek, feleség mellett csajokat hajtó és így tovább.


Mármint azok a nők, akik nem találnak párra, akik igen, azok nem látják a problémát.


#49: "Ez alapján igazából egy incel semmiképp nem lehet intelligens, hiszen a problémamegoldó kompetenciája annyi, hogy fórumokon gyártja az elméleteket a hasonszőrűekkel. De ettől még nem lesz nője, tehát a problémája nem lesz megoldva."


Vannak olyan dolgok az életben, amik nem lehetségesek vagy túl nagy árat kell fizetni érte.


Az elméletgyártás mellett sokunk szüntelenül próbálkozik a nőknél és mindig sikertelen lesz és mindig más és más módszert próbál és egyik sem válik be, míg a jó pasik esetén bármelyik beválik.


Megmondjam miért nincs párom? Azért, mert nem vagyok hajlandó megalázkodni, mert nem tartok többnek egy Jason Momoa külsővel rendelkező embert, így nem is vagyok hajlandó annál többet beletenni az ismerkedésbe, mint egy ilyen külsejű férfi.


De ez sajnos oda-vissza játszik, ugyanis a Lang Györgyi külsejű nő sem hajlandó többet beletenni az ismerkedésbe, mint a fullos nő.


Ha legalább a nagyon csúnya, senkinek se kellő nők próbálkoznának nálam vagy legalább JELEKET ADNÁNAK, akkor elismerném, hogy igaz az elméleted, miszerint mindenki megtalálja a párját ha akarja csak a szintjét kell lejjebb adnia.


De mivel nem ez a helyzet, így az én elméletem bizonyul helyesnek, miszerint van egy választóvonal, ami alatt már külsőre nem jössz be a nőknek, csak érdekből vannak veled, ahogy a 44-es is írta, valamivel kompenzálnod kell.


Nos ha már kompenzálnom kell, akkor kérdem én: miért erőltessem meg magam mint egy rossz bohóc, hogy lenyűgözzem a nőt, amikor pénzért vásárolhatok is nőt, aki ugyanúgy meg fogja játszani a FIZIKAI vonzalmat, csak ő a pénzért, a másik pedig azért, mert jól érzi magát velem.


A pénz esetén én uralom a dolgokat, nem kell felszíneskedni meg alakoskodni, a szimpátia esetén pedig megy a folyamatos álszenteskedés.


És nem voltam ilyen, pontosan azért lettem ilyen, mert ezt láttam mindenhol, hogy ha elég jó pasi vagy, akkor szinte bármit megtehetsz. A legalpáribb poén is humoros, a legtahóbb viselkedés is vagány, férfias és domináns vagy nem pedig agresszív barom, egyedi vagy, nem pedig creepy, mély érzésű érzékeny lelkű művészlélek, nem lúzer csicska férfiatlan hisztis selejt és így tovább.


Folyamatosan elemeztem az évek során, mert nem egy adott külsejű típusról volt szó, volt köztük alacsonyabb, magasabb, izmosabb, gizdább, kövérkésebb, mindenféle.


Vannak olyan külső karakterek és szerintem a feromonok is közre játszanak (ezért van, hogy van olyan férfi, aki élőben csajozógép neten meg 0 matche van meg olyan, akinek neten sok matche van "állítólag jó pasi vagyok, magas, sportos, stb." ember, aztán az élő randikon valahogy nem alakul túl jól és a lányok mind azzal indokolják, hogy "nincs meg a kémia").


Ha ez tanulható vagy fejleszthető lenne, akkor már egyetemen oktatnák a PUA-t.


Ehelyett inkább a bétásítás zajlik, amiket te is javasolsz a 44-es válaszodban, hogy csússzon térden a férfi a nő kegyiért, mert ő selejt, hátrányból indul a KÜLSEJE miatt, a nő nem figyel fel rá.

2020. dec. 5. 15:19
 53/69 anonim ***** válasza:
81%

Oke, megfejtetted a vilagegyetem titkat is. Mi lesz a kovetkezo lepes, hogy lesz ebbol csaj? MErt a szepre gyurt elmeleteidet feldughatod magadnak, ha nem tudsz egy olyan megoldassal eloallni, ami a vegen celt er. Az egy dolog, hogy szerintem sok hulyeseget osszehordtal, de ird meg, hogy mit kene valtoztatnod magadon, ha kulsod adott? Rossz kulsovel is lehet baratnod. Mondjuk a tinderen nem, de ez nem az alfaja es az omegaja a csajozasnak, hogy valakit jobbra, mast meg balra huzol. Gyerunk, mondd meg, hogy mi az amin valtoztatni fogsz a jovoben.


"Viszont a külső a kiváltó ok, hiszen azért betegedik meg a személyiség, mert külsőre nem népszerű a lányok körében."

Ezzel valamit kezdeni kene nem? Marmint a mentalis betegseggel, nem? Ki tudok beloled provokalni valami javulasra utalo dolgot? Ha nem, akkor menj a francba sirdogalni, leselejtezted onmagad.

2020. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
96%

52-es, drága kérdező, miztán így kiragadtad ezt a részletet, felhívnám a figyelmed egy roppant cuki tényre: Te kb. még átlagos sem vagy ilyen világnézettel, de nem látod elég jónak azt, aki már átlagos.

Mondok egy titkot: Az átlag azért az, mert abból van a legtöbb. Az emberek többsége nem lesz milliomos, nem rendez minden héten orgiát. És akkor mi van? Simán lehetnél boldog ember, ha reális célokat tűznél ki. Az ok, amiért sikertelenségre, boldogtalanságra vagy ítélve, mert ha kapnál egy normális lányt sem tudnál örülni neki. Egyből jobb, több, szebb kéne. Nem tudod megbecsülni a dolgokat. Az ilyen embernek igenis magába kéne néznie, de mint írtam, szánalmas az, ahogy magad és a világhoz való helyzeted látod.

Nézd, felőlem álmodhatsz a luxusról, de ha képtelen vagy cselekedni akkor örökre az maradsz, ami most vagy: egy nyafogó kisfiú, aki nem kapja meg a játékát.

2020. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 A kérdező kommentje:

"Mi lesz a kovetkezo lepes, hogy lesz ebbol csaj? MErt a szepre gyurt elmeleteidet feldughatod magadnak, ha nem tudsz egy olyan megoldassal eloallni, ami a vegen celt er."


De van megoldás. Képzelj el két skálát. Az egyik a külső a másik a vagyon.


Aki a külső terén olyan genetikai örökséget kapott, hogy nem tudja felhozni magát a skála legaljára sem, annak marad a vagyoni skála.


Aki pedig egyik skálán sem éri el a megfelelő szintet az szívta meg.


És ezen nem változtat annak ténye, hogy az illető képes torzítani a valóságot és ő maga boldognak tartja magát (boldogok a lelki szegények), attól még simán lehet, hogy a háta mögött rommá csalják vagy épp azt várják, hogy minél hamarabb elpatkoljon (amiről nem tudunk az nem fáj), esetleg még ilyesmi sincs, csak egyszerű megalkuvás a másik fél részéről is.


Ahogy az sem, hogy sok előrelátó szülő a szerencsétlenebb spermiumból/petesejtből fogant gyerekét már kicsi kortól olyan irányba igyekszik orientálni, hogy csúcsbéta lehessen.


"Ezzel valamit kezdeni kene nem? Marmint a mentalis betegseggel, nem? Ki tudok beloled provokalni valami javulasra utalo dolgot?"


Mentális beteg azért vagyok, mert nem érzem azt, hogy bármilyen lány is nyitna felém, hogy bárki is vonzódna hozzám és nekem FONTOS egy kapcsolatban az, hogy vonzódjon hozzám a lány szexuálisan.


Számomra egy PÁRkapcsolat attól működik, nekem ez hiányik az életemből. Az egész eddigi életemet úgy éltem le, hogy barátzóna vagy érdekek, nem éreztem soha azt, hogy én lennék a fontos valakinek, hogy valaki ŐSZINTÉN vonzódna hozzám.


Függetlenül a külsejétől. És nem, nem jöttem volna össze 60 éves fogatlan ápolatlan hajléktalan nővel, sem 150 kilós lánnyal, de ha legalább tőlük megtapasztaltam volna, hogy milyen érzés az, amikor nyomulnak az emberre, amikor üldözik őt a szerelmükkel, akkor talán elhinném, hogy én is ember vagyok, mert legalább van ezen a ki....ott Földön olyan ember, akinek én is fontos vagyok, akinek én is kellek.


És még ha tudnám, hogy miért, mert lenne valami genetikai betegségem vagy torzulásom vagy igénytelenségem, akkor még megérteném, elfogadnám, hogy ez sok lánynak nem fér bele.


De nem vagyok sem elhízva, sem igénytelen, sem extrém alacsony, sem extrém magas, sem extrém nagyorrú, elálló fülű vagy bármi, beleillek bőven a nagy átlagba, mégis azt látom, azt tapasztalom, hogy a nők - nézzenek ki bárhogyan is - kizárólag a top kategóriás férfiaknak adnak jeleket. Rájuk képesek ők nyomulni, ők kezdeményezni, ha a férfi nem veszi a jeleket, aztán megsértődni a lekoptatáson.


Ugyanakkor fordítva egy nőnél még az igénytelenség, extrém túlsúly és a többi sem kizáró ok. És most lehet azzal jönni, hogy ez a férfiak szégyene, hogy ennyire igénytelenek meg ennyire lent van náluk a léc, de ettől én még egy emberként erre nem tudok hatással lenni.


Vagy beállok én is a sorba és rózsacsokorral meg szerenáddal küzdök Lang Györgyi kegyeiért, mert ott van esélyem, hogy olyankor engem választ a púpos és a segédmunkás udvarlói helyett, így a 3-ból én leszek a befutó. De ettől még nem jelenti azt, hogy szexuálisan is vonzódni fog hozzám, mert lehet, hogy neki meg pont más típus a zsánere.


Esetleg megfogadom Gandhi tanácsát, "Légy te a változás, amit látni akarsz a világban." illetve Lenin mondását "Ami nem megy, azt nem kell erőltetni." és kivonom magam a "húspiacról", ugyanakkor nyitott maradok az ismerkedésre - amennyiben KAPOK JELEKET.


De nem fogok beállni egy szint alá, ne kelljen már tényleg öreg bácsikkal meg munkanélküli csövesekkel meg 150 kilós BMW-s zsírdisznókkal rivalizálnom olyan nők kegyeiért, akik 0 érdeklődést mutatnak az irányomba...


Főleg, hogy egyre inkább az a tendencia, hogy még olyan nőkért is vetekedni kellene a fent említett réteggel, akikhez jó érzésű ember hozzá sem nyúlna és nem felszínességből, hanem mert szerintem azért aki 150 kiló meg hetente egyszer fürdik meg bajsza van meg a fogsora is hiányos és ezt még tetézi mondjuk 2 gyerekkel az azért úgy igencsak tehet arról, hogy ott tart az életben, ahol és csak olyan férfiak vetekednek érte.


De mint mondtam, ha legalább ez a réteg mutatna érdeklődést az irányomba, már az sokat lendítene az önbecsülésemen.

2020. dec. 5. 16:33
 56/69 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem rosszul ülsz a lovon. Nem a nők rohannak a férfihoz udvarolni, fordítva, egy férfinak kell hódítania azzal, hogy udvarol. Ez valamiért elődeinknél nem okozott gondot, pedig őket is utasították el.

Másfelől, te szerinted mivel lehetnél vonzó? Mert várod, hogy vonzónak találjanak, de eddig kb. 0 olyan értéket mutattál fel, ami egy átlag nőt megmozgatna. Nem vagy férfias, nyafogsz, másokra mutogatsz, felszínes vagy, érzelmi intelligencia alacsonyan.

Előbb magaddal kell békére juss, mielőtt a világtól várod azt. Nézd, én igazából megértelek, csak nem értek egyet a hozzáállásoddal. Rengeteg ember van, aki nem úgy kezdi az életét, ahogy szeretné, de mégis eljut valahová. Hogy ki meddig, az több mindenen múlik, de egész sokra lehet vinni egy kis kitartással. Ez már inkább személyes történet, de mindegy, az nem fontos.

Szóval ha azt várod, hogy szeressenek, szeresd magad! Mondd el magadnak, miért vagy értékes. Miért láthatna más is annak. Formáld át a gondolkodásodat a negatívból pozitívba! Ez egy lépés afelé, hogy jobb és igenis boldogabb életed legyen.

2020. dec. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
81%
Ez mind hiszti. Ha szerinted egy parkapcsolatnak a szepseg es/vagy a penz az alapja, az a te torz felfogasod. A vilag nem igy mukodik. Eltorzitod a valosagot, hogy ne kelljen szembesulnod azzal, hogy te mindenbol a legrosszabb vagy. Ahelyett, hogy a szemelyiseged formaltad volna, ahelyett a vilagot akarod ugy formalni, hogy elfogadjon. Nem fog. A vilag nem valtozik. Eselytelen vagy. Az ilyeneket hivjuk luzernek. Hiaba mondunk barmit, az maradsz, mert betonba ontotted sajat magad. Szep eleted lesz, igazi kicsattano boldogsag a kovetkezo par evtized. Talan 40 eves korodra felnosz. Nem biztos, de talan. Sz.r lenne kisgyerekkent meghalni egy aggastyan testben.
2020. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:

"Nem a nők rohannak a férfihoz udvarolni, fordítva, egy férfinak kell hódítania azzal, hogy udvarol."


Akkor miért látom az ellenkezőjét, hogy lassan olyan kevés lesz az a lány, aki elvárja, hogy a férfi udvaroljon, mint a hívő katolikus? És maximum olyan lányok vannak, akik egy random társaságban 6-8 srác közül kiválasztanak 1-2 példányt, akinek durván küldik a jeleket vagy olyanok, akiknek tényleg csak nagyon ritkán akad olyan srác, aki igazán megmozgatja őket, de félénken annak is a tudtára adják valahogy, ha más nem a barátnője szárnysegédkezik, hogy "Mit gondolsz xy-ról? Nem akarsz bepróbálkozni nála? Ha jót akarsz elviszed őt ide vagy oda."


És mielőtt azt gondolnád, hogy tinikorban, nem, egyáltalán nem. 30 25-35 körüli, diplomás körökben, irodai környezetben is ugyanez megy.


"Ez valamiért elődeinknél nem okozott gondot, pedig őket is utasították el."


Egyrészt akkor erős társadalmi nyomás volt a nőkön, ezért is voltak olyan intézményesített jelek, mint a zsebkendő elejtése vagy a kacsintás.


Illetve akkor a férfiak is formálisan udvaroltak és nem volt ciki meg idejétmúlt, megvolt a szigorú protokollja az udvarlásnak, mint most egy ötcsillagos étteremben.


Most ránézésre mélypszichológiai elemzésre lenne szükséged, hogy az adott nőnek vajon a pimasz tahó stílus jön-e be, az úriember modor, a tök természetes lazaság, mintha évek óta ismernétek egymást vagy éppen a kis aranyos bénázós izgulás amivel eltereled a figyelmet az ő szorongásáról. Nárcisztikus és elvágod magad nála, ha megszólod vagy kritizálod valamiért vagy belül önértékelési zavaros egókirálynő, akinek pont az kell, hogy leoltsák őt durván és akkor utána 3 nap szünet után visszaaktivál a letiltásból és jönnek éjjel 2-kor az üzenetek sorban tőle:


- Ne haragudj a múltkoriért, nem kellett volna csicska g...cinek neveznem téged meg hogy ro...djon el a lelked.

- Ha meg tudsz még nekem bocsátani vendégem vagy holnap délután egy mekire vagy egy kávéra a Starbucksban.

- Tényleg nagyon sajnálom...

- Tudod nagyon nehéz gyerekkorom volt, kislányként sokat bántottak. Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen jó pasi mint te érdeklődik irántam. Azt hittem csak a haverjaiddal akartok röhögni rajtam.

- Remélem nem zavar, hogy ilyen későn írtam és nem ébresztettelek fel a sok csipogással de nagyon sokat sírtam és most rohannak bennem a gondolatok, ki kell írnom magamból.


Nos a jó pasi haverjaim is megerősítik, hogy nagyon nehéz a csajozás, mert az utolsó pillanatban is meggondolhatják magukat, ezért kell párhuzamosan fűzni 8-10 nőt.


Egy apró baj van. Ők megtehetik, mert bárhova mennek, mindenhol akadnak olyan nők, akik érdeklődést mutatnak irántuk és ha el is csesznek néhányat, marad a többi, akinél még lyukra játszhatnak. És a nőknek ezek a férfiak számítanak etalonnak.


"Mert várod, hogy vonzónak találjanak, de eddig kb. 0 olyan értéket mutattál fel, ami egy átlag nőt megmozgatna. Nem vagy férfias, nyafogsz, másokra mutogatsz, felszínes vagy, érzelmi intelligencia alacsonyan."


Egyszer lenne annyi felesleges pénzem, annyira leforgatnék rövidfilmeket, ahol bizonyos férfias jelenetekben kicserélném a színészt olyanra, aki köztudottan nem vonzó a nők számára, illetve fordítva, férfiatlan jelenetekbe raknék olyanokat, mint Ryan Gosling, Jason Momoa, Tom Hardy, stb.


Aztán mutogatnám nektek, hogy ennyit ér a névtelen, arctalan okoskodásotok. A külső a belépőszint. Ha azon nem ütsz meg bizonyos szintet, akkor vagy kompenzálsz, vagy sosem lesz senkid.


"Szóval ha azt várod, hogy szeressenek, szeresd magad! Mondd el magadnak, miért vagy értékes. Miért láthatna más is annak. Formáld át a gondolkodásodat a negatívból pozitívba! Ez egy lépés afelé, hogy jobb és igenis boldogabb életed legyen."


Akkor elmondok neked valamit magamról...


Nagyon mélyről jöttem (tudom, a mai világban ez egyéni szoc. probléma, senkit nem érdekel csak az, hogy a jelenben hol tartasz és milyen jövőbeli potenciál van benned).


Önmagamhoz képest rengeteget fejlődtem minden téren, ha a családomon és a fiatalkori környezetemen múlt volna, akkor egy közmunkás munkanélküli munkakerülő alkoholista lennék.


Ehhez képest viszonylag egészségesen élek, nem dohányzok, ritkán iszom alkoholt, hobbiszerűen sportolok, művelődöm, tanulok, olvasok, fejlődök...


Ezeket hiába írom, minden második pasi ugyanezt írja magáról társkeresőn meg így jellemzi magát az ismerkedés első néhány mondatában vagy az első randin.

2020. dec. 6. 17:16
 59/69 anonim ***** válasza:
30%
Csakhogy én is mélyről jöttem és mégsem vagyok szociális analfabéta, mint te. Továbbra sem mutattál fel semmilyen belső értéket, csak dobálózol a nagy nevekkel. Amúgy nem mindenkinek jön be Jason Momoa, pl. nekem sem. Nincs egységes szépség ezt kéne feldolgozd és igenis vannak veled belső gondok. Ezeket csak te oldhatod fel úgy, ahogy mondtam. És tudom, hogy mit mondtam. Amúgy meg hidd el, sok nőt zavar, hogy nem udvarolnak ma már a férfiak. Én fiatalabb vagyok, de hálát adok, hogy végre olyan pasim van, aki virágot (!!) hozott nekem randira és olyan volt, mint a régimódi úriemberek. Van pár barátnőm és ők ugyanezt vallják, szóval igenis kell próbálkozni és előbb-utóbb meglesz a siker! :) Csak ennyit mondhatok. Ha a világot hibáztatod továbbra is meg a szépség hiányát, akkor ugyanaz maradsz. Pedig rengeteg nem szép embernek lett párja, mert volt kisugárzása. Neked ez nyilván nincs, ezen kell dolgozni.
2020. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
91%
Meg midig ott tartasz, hogy nem erted a noket es a sajat fantazmagoriaidat ismetelgeted. Igen szelsoseg eseteket leszamitva nem fognak a nok kezdemenyezni, se nalad, se masnal. Mivel a parkapcsolatok 99%-a nem noi kezdemenyezesbol alakul ki, hiaba probalod megeroszakolni a vilagot, megiscsak a 99%-kal kene kezdeni valamit. Ha te kizarod ezt, akkor sose lesz nod. Csak akkor tegyel meg egy szivesseget. Ezt anyucinak prezentald, o nevelet teged felre, de nagyon, es kimeld meg tole az internet kozonseget.
2020. dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!