Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint az inceleknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint az inceleknek a személyiségük és "beteg lelkük" miatt nincs nőjük, az tényleg ennyire képtelen az interperszonális projekcióra?

Figyelt kérdés

Az egót még megértem, hiszen Hofi is megmondta, hogy az észt osztották szét a legigazságosabban, mert senki nem reklamált, hogy neki kevesebb jutott.


Meg ott van ugye a Dunning-Kruger hatás is...


De mikor az írásaik alapján értelmes emberek is ezzel jönnek vagy ezzel próbálják a vitát zárni. Figyelmen kívül hagyva, hogy


1. Mi a kezdetektől fogva úgy csináltunk mindent, mint ahogy hivatalosan kellene, újra és újra és mégse jött a siker, ezért írtuk le egy névtelen oldalon a nyomorunkat.


2. Attól, hogy vannak valóban indulatkezelési gondokkal küzdő, nagyon mélyen frusztrált incelek, akik a randi végén a nő arcába üvöltik, hogy "Akkor b...sszál egy alfával, bezzeg azzal tuti elmennél." vagy már az ismerkedés elején a "Van barátom" kijelentésre benyög egy ilyet, hogy "Ha nagyfarkú BMW-s lennék, tuti megcsalnád velem a barátodat." vagy a fesztiválon, mikor "Messze lakunk egymástól, úgyse lenne belőle kapcsolat."-ra jön a "Ha külföldi vagy néger lennék, akkor tuti dugnál velem itt valamelyik bokorban." az még nem jelenti azt, hogy MIND ILYENEK LENNÉNK.


Ez csak a jéghegy csúcsa. A nyugati társadalmakban megszokott a tüneti kezelés mindenre, meg a fedjünk el problémákat ahelyett, hogy az okokkal foglalkoznánk, de ettől még ez a jelenség, hogy egy férfi idáig jut, komoly társadalmi problémák kombinációinak összessége.


Viszont mi, akik egyrészt ezeknél intelligensebbek vagyunk és nem vagyunk ennyire frusztráltak, ugyanezt tapasztaljuk. És ne próbáljátok bemesélni, hogy azért, mert biztosan látszik rajtunk kívülről, mert ha igaz lenne az elméletetek, akkor nem lennének házasságszédelgők sem. De mondok triviálisabb példát. Amikor az ismerkedés elején - az egyébként olyan ember, akit én már ránézésre offoltam volna az első 10 mondat után - a csávó már fűzi a nőt, hogy hozzon ki neki telefont az ő nevére részletre meg hasonlók és mindezt a saját szememmel látom, akkor ne próbáljátok már meg nekem itt megmagyarázni, hogy a ti világotokban mindenki olyan hú de tökéletes, még ha a példámban szereplőknél azért értelmesebb is.


Ugyanis a vonzalom nem függ össze sem a szociális státusszal, sem az intelligenciával, hanem nyers biológiai folyamatról van szó. Az intelligenciával maximum az függ össze, hogy a vonzalom ELLENÉRE sem jössz össze vele, mert tudod, hogy nem járnál jól vele. Vagy az ellenkezője, hogy a vonzalom hiánya ellenére érdekből mégis összejössz vele.


Nem több, nem kevesebb. A többi már biológia. És minél kevésbé intelligens egy egyed, annál inkább felszínre törnek az ösztönös viselkedési formák.



2020. dec. 4. 12:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
14%

Először is, én elve átlag alatti külsőről beszéltem, mégis le lettem pontozva.

Nem olyan kis százalék az, mondjuk inkább az alsó 20-30%, akiben az égvilágon semmi vonzó nincs.

Egyébként meg nagy tévedésben vagy ha azt gondolod, hogy a külső hiányosságait bármilyen belső tulajdonsággal kompenzálni lehet.

2020. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
69%
Bocsi, azt hadd döntsem el a saját tapasztalataim alapján, hogy tévedésben vagyok-e vagy sem.
2020. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
16%

Továbbra is várom a képeket, a kisportolt jóképű "incelekről".

Hiszen nem a külső teszi őket azzá, hanem a személyiségük - szerinted.

2020. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem vagy képes értelmezni, amit írtam? Pontosan és érthetően kifejtettem, hogy akinek kifejezetten jó a külseje, az igen, már önmagában emiatt kelendő lesz, ezért valóban nem lesz incel. És ez nem egyenlő azzal, hogy akinek nem kifejezetten jó a külseje, az ne lehetne vonzó, DE annak kell valami más vonzó tulajdonsággal rendelkeznie. Olyan érzés komolyan, mintha egy fallal beszélnék, mintha direkt nem értenéd meg, amit mondok.
2020. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
17%
Csak a kulso szàmít.
2020. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
96%
Ok :D
2020. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
14%

"Pontosan és érthetően kifejtettem, hogy akinek kifejezetten jó a külseje, az igen, már önmagában emiatt kelendő lesz, ezért valóban nem lesz incel"


Ebből viszont egyenesen következik az, hogy akinek meg kifejezetten rossz a külseje, az már önmagában emiatt nem lesz kelendő ---> "incel" lesz

Tehát nem is értem, min vitatkozunk.

2020. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
89%
#37 Nehéz dolog a gondolkodás? Vagy csak nem olvastad végig a szöveget? Apám, én olyan előnytelen külsejű elvált pasikba botlok társkeresőn, hogy bottal se piszkálnám, de valakinek valamikor mégiscsak kellettek....
2020. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
77%

Habár ebből nem következik, és szerintem egyáltalán nem érted a logika szabályait (az, hogy X = igen, mindössze annyit jelent, hogy X = igen, és nem jelenti azt, hogy Y = nem), abban valóban igazad van, hogy a kifejezetten rossz külsejű emberek nem lesznek kelendők. És ahogy leírtam, elég kicsi az embereknek az a százaléka, aki EGYÁLTALÁN ne tudna vállalható külsejűvé válni (tehát akkor is visszataszító lenne, ha egészséges, sportos, igényes, jólöltözött, ápolt).

De igazából nem tudom, minek válaszolgatok, teljesen nyilvánvaló, hogy te nem akarod, hogy megváltozzon a véleményed, és nem is vagy nyitott más emberek gondolataira, így többször nem fogok reagálni, gondolj amit akarsz.

2020. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
21%

Te beszélsz össze-vissza, csak nem veszed észre.

Kellettek?

Egy francot kellettek.

Csak beérték egymással, mert egyik sem kapott jobbat.

Az kettő nem ugyanaz.

Nyilván ott a nő is bottal sem kategória volt.

2020. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!