Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ritka/normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka/normális ha valaki csak 25 felett talál először párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sokan vannak ebben a helyzetben?
2020. dec. 4. 14:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

#19: Ez így teljesen korrekt!


#20: Neked is áll a kérdés: A rendszerváltás előtt hány 10 évvel volt ez a gimis osztály? :D


Tényleg, mondjátok már el: Miért van az, hogy megyeszékhelyen, az összes suliból van ismerősöm és szinte alig tudnak mondani olyat az osztályukból, aki szűz lenne 18 alatt... 1-2 visszafogott csajt és néhány lúzer srácot mondanak csak...

Azt meg felejtsük már el, hogy húdeextrók 20 felett sem szexeltek még... Mitől extrók? Kimerik kiabálni az ablakon, hogy szeretik az őszt?

Az a baj, hogy ezeknél a meséknél annyira túltoljátok a bizonyítási vágyatok...


De, hogy hozzak pár számot is:


"Egy 2009-es amerikai felmérés szerint közel egymillió 25-45 éves férfinak és 800 ezer hasonló korú nőnek nem volt még soha az életében szexuális élménye.

Egy szintén amerikai, de hosszabb távú kutatás a 90-es évek óta vizsgálta közel 3000 amerikai szexuális életét. Végül a kutatók arra jutottak, hogy a résztvevők 3 százaléka még a 30-as évei kezdetén is szűz volt."


[link]


Kicsit olyan már a sztori, mint amikor 1-1 kérdésnél hirtelen mindenki milliókat kereső mérnők...

2020. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
92%

#21: Ember, SZÓ SZERINT az első sorba odaírtam, hogy 22 éves vagyok. :D:D Akkor most számold ki, hogy hány évvel a “rendszerváltás előtt” volt ez a gimis osztály. Egyébként pedig egy budapesti gimnáziumról van szó, a barátaim is szinte mind budapestiek, úgyhogy hiába dobálózol a megyeszékhelyeddel.

Remélem, az extro kifejezést nem kell most külön elmagyaráznom. :) Én mérsékelten extro vagyok, de van olyan barátnőm, aki tényleg az egész életét táraságban tölti, rengeteg barátja van, több csapatos hobbit űz, a munkahelyén is folyamatosan emberekkel foglalkozik, tartja a kapcsolatot a gimis társai nagyrészével és a jelenlegi szaktársaival is (sőt külföldön is csomó barátja van, és őket is rendszeresen látogatja), imád középpontban lenni és segíteni embereknek, folyamatosan szervez valamit (vagy benne van egy esemény szervező csapatában)... egyszerűen tényleg irigylésre méltó szociális készségei vannak. És jól is néz ki. :)

2020. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#22: Nem tudom, hogy mihez gratuláljak leginkább. Hogy a rendszerváltás után 22 éves szinttel, több évtizeddel ezelőtti dolgot mesélsz, a kreativitásodhoz vagy ahhoz, hogy tényleg elhiszed a meséd! :D

Ejj, ez a főváros milyen visszafogott a vidékhez képest! Ejj, ott az extrovertáltak még csak nem is szexelnek!


Ez már tényleg a nevetséges szint. A nyomi tudósok meg még felméréseket is csinálnak egy csomó ember megkérdezésével... Hát, minek? Itt a gyk, simán legyártana nekik eredményeket! Mondjuk, fullra nem lennének reálisak, de nem baj.

2020. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!