Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ritka/normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka/normális ha valaki csak 25 felett talál először párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sokan vannak ebben a helyzetben?
2020. dec. 4. 14:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
44%

#9: később is!


Amikor valaki úgy kezdi, hogy "30 éves vagyok, nem vagyok már szűz, de csak egy pár hetes kapcsolatom volt", akkor biztos lehetsz benne, hogy de, még szűz.



Személyesen meg randiztam 25 feletti csajjal, akiről mindenki azt hitte, hogy már régen nem szűz, mert folyton arról beszélt, hogy ezzel a pasival kavart, vagy azzal a pasival, majd kiderült, hogy a kavarás, az nagyon maximum a csókot jelentette, de inkább csak a dumálást, esetleg álmodozást.


(bár a nők ilyen téren inkább nem beszélenk róla, mint sztorikat találjanak ki)

2020. dec. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%

Kérlek, meséljétek el, hogy az én környezetemben és még több millió ember környezetében, ez miért nincs jelen?

Összesen ismerek 2 szűz csajt. Az egyikük vallási okokból, a másikuk a rossz családi háttér miatt volt visszahúzódó. Srácok közül 5-öt ismerek.

A többiekről nem az van, hogy hiszem, hogy nem szüzek, hanem tudom. Közös társaságból, esküvőből és hasonlókból.

2020. dec. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

"Bőven? Az számszerűen mit takar? De, kifejezetten visszafogott osztály voltatok."


csak nézz körül, hogy itt a GYK-n mennyien írják, hogy 20+ és még szűz (férfiak és nők is), rengeteg embert tudok, aki egyetem alatt vesztette el (a statisztika szerint egyébként a 20+ évesen szüzességüket elveszítők magasabban kvalifikáltak, szóval a szakiskolákról valóban nem tudok sokat ;))


Gondolom ez úgy lesz, hogy a gimiben 100% elveszíti, de aztán visszahő egy csomó embernek

2020. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A gyk-n mennyien írják? Fura, máskor arról van szó, hogy ugyanaz a pár szűz srác írogatja ki újra. Nőtől elég ritkán jön ezzel kapcsolatban kérdés. Szóval átlagra vetítve, olyan 100 kérdésből hány kérdező szűz úgy, hogy itt elvileg több a sikertelen ember? 10?
2020. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
27 évesen lett először kapcsolatom, mert nagyon magas elvárásaim vannak az ideális társsal szemben. Előtte 24 pasi próbálkozott, pár mondat, esetleg 1-2 randi után egyikkel sem éreztem azt, hogy ugyanazt keressük és jól megleszünk hosszabb távon is. Ha akartam volna, 15 évesen is lehetett volna pasim. Mindenki hüledezett, kérdezgetett, hogy mikor lesz már valakim, de egy cseppet sem bánom, hogy ilyen későn találtam meg a párom. Neki számtalan egyéjszakás kalandja, kapcsolata volt előttem, mára teljesen lenyugodott, 3 éve lassan kizárólag velem van.
2020. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

#6

Szoval az en megfigyeleseim es tapasztalatom nem szamitanak mert szubjektivek de a tiedi igen mert.... ? :D ez am a szuper erveles.

Amit kerdez itt a kerdezo azt senki nem tudja megvalaszolni talan ha valaki keszitene errol behato statisztikat. En a sajat tapasztalataimat meseltem el. Te is a sajatjaidat. Ha nagyon ellentétesek akkor vszinuleg az igazsag valahol a kozepen van. Nyilvan sok olyan embert ismerek akik elvesztették mar a szuzsessegeket gimisen de oket nem ismerem annyira hogy errol beszélhessünk. En magamat irtam le meg a parjaimat, meg egy ket bnomet.

2020. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#16: A te tapasztalatod alapján te és a barátaid fele 20 felett veszítettétek el. Nos, szerinted ez az átlag?

Az oké, hogy a kettő között lehet az igazság, de azért az emberek fele nem 20 felett veszíti el.

2020. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
96%
"De muszáj tapasztalatot szeretni mert nem egészséges ha semennyi sincs (a mai társadalomban)" a társadalomtól függ hogy valaki egészségesnek érzi e hogy van e tapasztalata?az igen.ki nem szarja le hogy annak tartják?én max magamért tenném meg ha engem zavarna.
2020. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#17

Nem tudom mi az atlag. Mondjuk hogy 17. Vagyis van par ember aki 17 eves kora elott vesztette el. Es vannak akik efolott. Ebbol szamitod az atlagot. Na mármost lesz aki 15 evesen aki a fel falunak megvolt. Es lesz aki 25 evesen is szuz. Tegyuk fel h a te ismeroseid az előbbi az enyem meg az utobbi kategoria. Es ki is jon az az atlag

2020. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Akkor én is hozzászólok. 22 éves lány vagyok, tehát eléggé “mai korosztály”.

Mi nagyon bulis osztály voltunk, egytől egyig mindenki rendszeresen alkoholizált, senki nem volt vallásos, és nem voltak kimondottan “lúzerek”, mindenkinek megvolt a maga társasága (vagyos nagyrészt mindenki mindenkivel jóban volt...).

30-ból kb. 10-en vesztették el gimi alatt a szüzességüket.

Egyébként én eléggé társasági ember vagyok/voltam, sulin kívül is jópár barátnőm volt, és egyikük se vesztette el gimi alatt, sőt kapcsolatuk se volt (egy kivétellel, de neki is csak egy-két hónapos “fogjuk egymás kezét” fajták). Ezek közül már mindenki 19-20-21-22 éves, és azóta se lett semmi. Pedig mindegyikük rendszeresen jár társaságba, bulizni, akadnak köztük brutál extrovertált típusok is.

Egyetemen mondjuk lett egy barátnőm, aki 9. óta konstans kapcsolatban van (és nyilván nem szűz). De amúgy itt is rengeteg szaktársam van, aki 20-22 évesen kezdett el bármit csinálni, pedig tipikus népszerű lányok, ez meg az egyik leghírhedtebb bulizós szak. :D

Na, most akkor mi van? :)

2020. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!