Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Értelmiségi férfiaknak mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmiségi férfiaknak mennyire fontos, hogy a nő is értelmiségi legyen?

Figyelt kérdés
És ki számít nekik értelmiséginek? Csak az ügyvéd, orvos, kutató? Vagy jöhet a mérnök, az újságíró, a tanár is? A fizetés vagy az általános kommunikáció miatt fontos (ha igen).

2020. dec. 4. 17:49
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Addig el kell jutni, kedves kulturált első válaszoló.
2020. dec. 4. 17:53
 2/43 anonim ***** válasza:
65%

Jártam takarító nővel.

Estére hipó szagú volt a keze, kérges repedezett a bőre a kezén, semmi finom, puha nem volt rajta.

Amúgy jól nézett ki de mikor megszólalt néha elsüllyedtem szégyenemben az ismerőseim előtt.

Két hónap volt a kapcsolat, utána megfogadtam csak olyat aki min egy mezei fősulit elvégzett.

2020. dec. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem a fősulitól függ 3-as .ha ebből ezt vonod le akkor szomoru.az embert nézd ne azt hogy fősuli.szarul választottál de nem a fősuli miatt.
2020. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
85%
Fontosnak nem volt fontos, randiztam nem diplomassal is, de a vegen megis egy ketdiplomas pedagogus lett akivel osszepasszoltam. En ugy mondanam, hogy kivetelek lehetnek, de igenis szamit.
2020. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván ne ég és föld legyen a különbség, de azért lehet valamennyi.
2020. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
42%

Mérnök vagyok, sosem szerettem a bölcsész ismerősök fellengzős értelmiségizését.



Viszont az IQ szexi, fontos, hogy a párom értelmes, a világ dolgaira nyitott és abban tájékozott ember legyen, aki érti, hogy mi történik vele, akivel lehet erről beszélni (nem 7x24-ben, de ha felmerül valami komolyabb téma, akkor ne álljon ott tátott szájjal, legyen róla véleménye, tudjon érvelni mellette)



Mérnökként elég jól keresek, soha egyeten párom sem közelítette meg, pedig volt mindenféle szakmából. Nyilván nem a pénzért, hanem a fentiek miatt fontos, hogy okos, tájékozott nő legyen

2020. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
7-es, szerintem a mérnök egyértelműen értelmiségi pálya. Nem fellengzősködni akartam, csak valahogy belőni, hogy mire gondolok. Őszintén szólva nekem pl. egy tanítóképzős diploma önmagában nem garantálja az értelmiségi létet. (Azért éppen ezt említem, mert van egy konkrét eset a közelemben.)
2020. dec. 4. 18:08
 8/43 anonim ***** válasza:
77%

8: szerintem nincs igazán olyan, hogy értelmiségi pálya.


Értelmiségi életmód, gondolkodásmód van.


Egy értelmiségit érdekel a világ, nem csak visszabüfizi amit a TV-ben hall, gondolkozik, érvel, van saját független véleménye, foglalkozik kultúrával (nyilván nem kell a komolyzenétől, a baletten át, könyvekig és a képzőművészetig mindennel, de azért valami ezekből érdekli).


Sok olyan bölcsészt láttam, aki nem volt értelmiségi (attól nem lesz az valaki, hogy letolja az egyetemet önmagában), és a mérnök sem feltétlen az önmagában. Viszont ők leginkább azok, akik szeretik magukat az "értelmiségi" cimkével megkülönböztetni, aminek sok esetben megvan az alapja, máskor meg nincs.


szerintem.

2020. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Ez nem végzettségtől függ, hanem attól, hogy az adott ember mit akar, neki mire van szüksége egy párkapcsolattól. Van egy párkapcsolatnak testi, lelki, mentális, anyagi aspektusa - és mindenki más-más arányban várja el az adott aspektusban a párjától a kielégülést. Van, akinek nagyon fontos, hogy szellemi partnere legyen az, akivel együtt él. Van, akinek meg nem fontos, hogy szellemi partnere vagy akár lelki társa legyen a másik, mert arra ő inkább a barátait és a családját használja, és elég neki, ha a párja vonzó és magas a libidója (ha sarkosan akarunk fogalmazni, azért itt is lehet olyan férfivéleményeket látni, hogy "hát nem a mesterdiplomája fog engem esténként lesz.pni")... valakinek meg lehet, a szellemi aspektus nem fontos, de a lelki igen.
2020. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem ne pörgesd túl kérdező! Ha bejössza pasinak (külső ÉS belső), akkor nem a diplomádat fogja nézegetni
2020. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!