Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet 35 felett sportolással,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet 35 felett sportolással, sok munkával, hobbival minőségi életet élni egyedül, haverok-barátok nélkül férfiként? Tehát ugyanolyan minőségi életet élni, mint akinek van 5-10 nagyon jó barátja, családja, gyereke?

Figyelt kérdés
Objektíven tekintve írjátok le. Bár ugye nehéz, mert van olyan ember, akinek ez elég és van aki csak ezzel próbálja a hiányt elfedni.
2020. dec. 5. 22:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

"Objektíven tekintve írjátok le. Bár ugye nehéz, mert van olyan ember, akinek ez elég és van aki csak ezzel próbálja a hiányt elfedni."

Ne kérj olyat, amit nem tudunk megoldani :)


Egyébként szerintem nem. Az emberek 99%ának azért kell valamiféle kapcsolat. Nem feltétlenül párkapcsolat, de hogy se haver, se barát...így már necces.

2020. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Munka, hobbi, sport - ezekből tuti van 1-2 haverod
2020. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Van, de kb olyan, hogy köszönünk a teremben, 2-3 mondat váltás, hogy vagy öreg és ennyi...Nem minőségi dolog. Kellene minőségi kpacsolat, de valamiért nem megy a kiépítés. Munkatársaimmal nagyon jóban vagyok, csípnek. De nem vagyok velük baráti viszonyban, kevés a férfi ott, nők pedig mind idősebbek vagy családosok.
2020. dec. 5. 22:50
 4/24 anonim ***** válasza:

Saját példámból mondom, hogy IGEN.


De nekem vannak csajok alkalmi, meg hosszabb - rövidebb ideig.

2020. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
nekem sok éve senki, mármint szex és kapcsolat sem.
2020. dec. 5. 23:00
 6/24 anonim ***** válasza:
25%
Ha 5 éve nem is dugsz, akkor ennek annyi.
2020. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Én hasonló vagyok, csak 32 és nő. Jelenleg jól érzem magam kapcsolat nélkül, de azért vágynék rá. De kapcsolat nélkül is lehet tlejes életet élni, ha úgy alakítod az életed, hogy azt szeresd.
2020. dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

7.-nek.


De attól szex van, nem?

2020. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8-a, legutoljára augusztusban volt, nem bánom, hogy most kicsit off van ilyen téren. Van időm magamra, elég sok évet voltam kapcsolatban, meg az év során volt 2 próbálkozás is, ahol szex után felszívódott mindkét delikvens. Azóta nincs kedvem csak úg belevetni magam nagy hévvel. Meg ez a kijárási korlátozás is eléggé ellehetetleníti az ismerkedést. Úgyhogy most kicsit pihi van :)
2020. dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8 milliárd ember él a bolygón.. te gépezetedben van a hiba, ha 1 barátod sincs.
2020. dec. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!