Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Facebook társkereső appján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Facebook társkereső appján rossz lenne a felhozatal, vagy nekem lennének nagy igényeim?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam magam egy válogatós típusnak, míg el nem kezdtem társkeresőzni.

Nem tudom, hogy én lennék rossz nő ennyire, vagy nekem szelektív a látásom és nem tetszik senki, aki irántam "érdeklődik"?

Esküszöm, néha,mikor már azon kapom magam, hogy órák óta nézelődök, elkap az az érzés, hogy egyedül fogok meghalni. :D ja, meg hogy kapja be az exem, hogy elrontotta a kapcsolatunkat.. most nem lennének ilyen problémáim.


A huszonéves korosztályt kérdezném, nektek is hasonló tapasztalatitok vannak a társkeresőkkel?

Pedig tényleg nem gondolom magam válogatósnak, nem kell a kigyúrt adonisz.

De az emberek többségéről már kép alapján süt a butaság.Vagy tükörben pózolnak, na de vagy 100 pózban. Nekem ilye önimádó, pózer pasik nem tetszenek. Vagy vallja magát max 30-nak, közben van vagy 50 éves.

Sorolhatnám.

Az én fejemben van gond?


2020. dec. 7. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
A normális (tanult, dolgozó, nem fuckboy) átlag férfiak meg pont azt tapasztalják, egy nő sem ír nekik vissza, nem matchelnek velük. Valahol itt valami turpisság van.
2020. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

"ja, meg hogy kapja be az exem, hogy elrontotta a kapcsolatunkat."

Értem. Nem hiszem hogy létezik olyan kapcsolat, ahol az egyik fél rontott el mindent.


"A huszonéves korosztályt kérdezném, nektek is hasonló tapasztalatitok vannak a társkeresőkkel?"

Igen. Voltam tinderen is, ugyanolyan agyonsminkelt, pózolós nőket láttam. Mintha mindegyiknek lett volna egy saját fotósa és instagramm modell lett volna. Itt azzal van a gond, hogy számukra a külső extrém magas fontosságú, elhanyagolva a belsőt. Leírást senki sem írt ki, aki meg igen, az flegmán leoltotta azokat, akiknél nem akarta, hogy ráírjanak.


100 nőből kb. 2 volt, akinek adtam esélyt, hogy TALÁN, ha megerőltetem az egészet, akkor valami "ehető" dolog kisülhet belőle.

Nem tudom ettől függetlenül, nagyok -e az igényeid. Linkelj egy képet egy férfiről, akivel járnál, és nem egy modell.

2020. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked, hogy órákig válogatsz. Nálam a Tinder és a facebook app besül 2-3 találat után.:)
2020. dec. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2:

Jogos a felvetés, de ha ismernéd a történetet, hidd el, te sem gondolnád másképp. Én is tisztában vagyok vele, hogy egy kapcsolaton 2 embernek kell dolgozni. Viszont ha az egyik fél, mint ember romlik el, 180 fokos fordulatot vesz az évek alatt, ami miatt képtelen párként funkcionálni, ramegy a kapcsolat, az szerintem nem az én hibám. Én igyekeztem ezek ellenére is támogatni őt, beleolni minden energiám a kapcsolatba. Egy éven keresztül próbálkoztam még, egyoldalúan.


Egyébként köszönöm a kérdésre adott választ is.

Sajnálom, ha nőkből is nehéz kifogni a jót, ezt az oldalát ugye nem látom.


Képet linkelni nem tudnék, nincs ideálom.

De mondom, a probléma az, hogy vagy látszik az illetőkön, hogy egoisták, nagyarcúak, vagy hogy egyszerűek, buták...


Azt hittem, online talán könnyebb, de nem tűnik egyelőre annak.

Mindegy, maximum nem erőltetem, hátha személyesen sikerül megismernem majd valakit.

2020. dec. 7. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Nem tudom a háttér történetét, amin át mentél, de mivel nincs más opcióm, hiszek az állításodnak.


Gondolkodtam azon, élőben mennyire könnyebb. Eddig internet parti voltam, de élőben láthatod az ember kisugárzását, ő is a tiéd, nincs akkora félreértés, míg Neten nagyon személytelen, és hiába ülne a számítógép másik oldalán az ideálod, lehet pár mondata után úgy érzed, ki ez a fickó, hagyjon békén, mert az arctalan szavak könnyen félreérthetőek. Sok sikert a pártalálásban.

2020. dec. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!