Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső élethelyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső élethelyzetben lévő férfiak, titeket nem zavar, hogy az átlagosból meg átlagi alattiból nagyobb a választék, mint az extra jó nőkből?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 12:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
Jó, ebben igazad van
2020. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

A nők eloszlása követi a normál eloszlás szabályait...


a paranormális eloszlást :)


[link]

2020. dec. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, átlagos nőből van a legtöbb, az átlag felettiek többsége meg nem szorul rá a társkeresőkre.
2020. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

13: nem mondod, hogy az átlagosakból van a legtöbb??


Mindig azt hittem, hogy az átlagot azért hívják átlagnak, mert abból van a legkevesebb... ma is tanultam valamit

2020. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
14: Nem is azt mondom, hogy ez különleges tudást igényel, de látod, hogy a kérdezőt meglepi, hogy belőlük és az átlag alattiakból van a legtöbb a társkeresőn. Na most erre milyen más magyarázatot lehet adni? Nyilván ha átlagos nőből van a legtöbb, akkor az se meglepő, ha társkeresőn is sokan vannak, csak erre akartam célozni.
2020. dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát, kérdező, biztos meglep, de az átlag mindig az, ami a legtöbbet öleli fel.
2020. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!