Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fhah kérdése:

Mi a baj van velem? 19f

Figyelt kérdés
19 éves vagyok az a lényeg hogy nem volt igazi barátnőm aki szeretne és én is viszont hanem olyan lányokla hozzot a sosr egybe akik már a randi elöt másal bujnak ágyba ápolt vagyok nemnézek ki jól se csúnán átlagos vagyok velem van probléma vagy a társadalom enyire tré amúgy jó hummorom van vicces és laza vagyok persz hüséges figyelme kedves segítö kész de még is senki se akar velem leni mi az oka a helyes írási hibákért bocsánatot kérek

2020. dec. 9. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem jó helyen, nem jó módszerrel keresgélsz. Minél inkább ráfeszülsz a párkeresésre, annál inkább nem fog sikerülni. Legyél nyitott, ragadd meg a lehetőségeket.


Az is lehet, hogy nem reálisan látod magad. Honnan tudod pl. hogy hűséges vagy-e, ha soha nem volt kapcsolatod?

2020. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj velem?


Az, hogy sokat gondolsz magadról, a helyesírásod mégis rosszabb, mint egy tíz éves gyereké.

Ezt pedig úgy akarod a szőnyeg alá söpörni, hogy a végén oda biggyeszted, hogy "a helyes írási hibákért bocsánatot kérek" .


Ha szar társaság vagy, akkor hiába mondod a végén, hogy "bots hoty car tarsasag vatyok".

Ha keveset keresel, akkor hiába mondod majd a feleségednek, hogy "bots hoty kevesse tkerezseg".


Már a kérdésedből is süt, hogy igénytelen vagy.

Az a baj veled, hogy igénytelen vagy és szerénytelen.


Légy igényes és akkor lesz mire szerénynek lenni.

2020. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kérdés alapján a kommunikációd lehet rossz. Tudom, hogy nem ez a lényeg, de ez az az típusú helyesírás, ami nálam önmagában kizáróvá teszi az ismerkedést. Már az ilyen apróságok is szimpatikusabbá tehetik az embert.


Az ilyen kérdéseknél mindig furának találom, hogy az emberek csak jókat írnak magukról, holott ez nyilván nincs így. Neked is vannak negatív tulajdonságaid, nem tudom nyilván, hogy mik, de vannak és azokat is meg kell említeni, mint a jókat.


Amiket leírtál, azok jó dolgok, de önmagukban elenyészően kevesek. Egy párkapcsolathoz kellenek más jellemvonások, amik fontosak nálunk a másiknak (a barátomnál és nálam ilyen a kalandvágy és romantika), egy a másik számára vonzó, de legalábbis tetsző külső (ez abszolút szubjektív, és akár kompenzálni és lehet egy nagyon erős jellemmel) és közös hobbik, érdeklődések, amik szintén azt segítik elő, hogy jobban értsétek a másikat és erősebb legyen a közösség.


A társadalom hibáztatása a legostobább dolog, amit tehetsz. Nagyon sok negatív dolog van, de ez még mindig a te életed, te uralod. Te döntöd el, hogy mit teszel és kit keresel. Az, hogy ilyen lányokkal hozott össze a sors, az is a te felelősséged, hiszen te kerested őket, és ne mondd azt, hogy korábban még annyit se hallottál róluk, hogy kicsit könnyűvérűek.


Az én életembe húsz éves koromban jött el az első, igazi párkapcsolat, mert előtte nem találkoztam olyan szingli srácokkal, akikkel bármilyen módon el tudtam volna képzelni egy kapcsolatot. Van ilyen, lehet, veled is éppen ez történik.

23/L

2020. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen még nem kell a kardodba dőlnöd.

A írásod fejleszd tényleg, pocsék lehet veled chatelni. Nem maga a helyesírás a baj, az senkit nem érdekel ha néha elgépelsz valamit. De a központozás, na az fontos. Azon múlik, hogy a másik megérti-e amit mondani szeretnél.

2020. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2 ember te az gondol hatod hisz neked mindet a segged alá tolnak

1 tudok írni de olyan fura az ember ha nem én hanem egy 13 éve lány írja akkor már a társadalom gonosz ugyan így vagy még szarabbul emberek a férfiaknak is van lelkük plusz nem én találom ki magam ról hanem 1 egy 2 ismerösöm mondja nekem ha jelemezém magam csak átlagosnak tartom magam

2020. dec. 9. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdeztél, válaszoltunk.

Erre nekünk támadsz, aztán védekezel.


Úgy csinálsz, mintha harc lenne pedig nincs.

2020. dec. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem tisztelsz meg minket azzal, hogy normálisan és érthetően írod le a kérdést?

Én sem ismerkednék veled.... Nekem azért alap hogy egy férfi tudjon helyesen írni és normálisan kommunikálni...

Nálad ez 0

Magyarázkodsz holott egyértelmű, hogy nem megy a helyesírás. Nalam ez kizáró ok.

28/N

2020. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem fogja elnézni az igénytelenséged.
2020. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az 5ös kommented teljesen érthetetlen.
2020. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!