Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki teli van pénzzel, annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki teli van pénzzel, annak gyönyörű női vannak, függetlenül attól, hogy milyen személyiség. A többi férfi, pedig csak nézelődhet. Ugye?

Figyelt kérdés

Bűnözők mellett is jó nőket lehet látni. A pénz! Erről szól minden.

Majd rájöttök.



#társkeresés, kapcsolat
2020. dec. 10. 20:01
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Nem!


De neked könnyebb ezt mondani, mint h veled van vmi baj.

2020. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Velem az a baj, hogy nem vagyok milliomos és ennek ellenére jó nőt akarok.
2020. dec. 10. 22:56
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Akarni a WC-n kell, ugye.


Te talán jó férfi vagy? Külsőre és belsőre mit mondanál, mennyire vagy jó? Mert remélem tudod, hogy nem csak a milliomosok vannak "jó" nőkkel.

2020. dec. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Ah, csak akinek pénze van, annak még ugyebár akarnia sem kell.

Mert arra rárepülnek.


Mi közöd van hozzá, hogy én milyen vagyok? Mert remélem tudod, hogy nagyon unom már, hogy minden kérdésem alá bepofátlankodsz. Még mindig nem fogtad fel a problémát.

2020. dec. 10. 23:14
 25/37 anonim ***** válasza:
Ismerjük egymást? :D
2020. dec. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
A tele van pénzzel azt jelenti hogy nem kell már klasszikus értelemben dolgoznia ahhoz hogy jól éljen, vagyis tőkéjéből él. Egy ilyen ismerősöm van ő keményen leoltotta a csajok előtt gizdázó info szektorost aki az ottani közeg fizetésért ecsetelte erősen utalva arra hogy nem lóg ki lefelé. Mondja a haver:” figyú ha neked fel kell venned a munkát, fáradoznod szükséges stb akkor már kapásból nem vagy ellenfél”. Ezek csajoznak pénzzel. A munkanélkülitől a sokszázezer nettóig kb egyremegy.... ott a külső vagy nyerő vagy sem. De a vége a nosztalgia mert az idő nem kímél. S jönnek a “hű de szexi csajaim voltak régebben,de mikor érettebb/ráncosabb/kopaszabb-őszebb/testesebb (csak az érettebbet említi igazából) lettem rájöttem hogy a visszafogott nőkben van az érték így jöttem össze a nejemmel” féle takorózó szövegek
2020. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Fiatala korban (30 alatt) általánosságban elmondható, hogy a nőknek kell a "biztos bizonytalanság".

Tehát nem baj ha van pénzed, ha jól nézel ki stb. de ezek nem kizárólagos dolgok. Fontos, hogy legyél kcisit ksizámíthatatlan, kicsit "balhésabb". Tehát történjen valami, legyen "dráma".

Aztán később már egyre inkább a biztos, stabil háttér kezd el fontosabbá válni. A legtöbbeknél.

Legyél egy link alak, aki mellett nem unatkozik egyik csaj sem.

Nekem akkor volt csajom amikor csak éltem a világba, szartam mindenre nem volt semmi komolyabb célom.

Miután "összeszedtem" magam és próbáltam valamit kezdeni az életemmel, tervezni a jövőt, már nem voltam jó.

2020. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Legyen már életed ember. Kit érdekel, hogy te mit szeretnél? Miért kell folyton itt nyavalyogni éveken keresztül?
2020. dec. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Van életem. Valami nem tetszik? Ellehet pattanni máshová.
2020. dec. 11. 12:25
 30/37 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésre válaszolva: Nem. A pénz hiányát lehet kompenzálni kinézettel vagy nők számára vonzó (tökös, magabiztos, jó dumás, vicces, stb) személyiséggel is.


Annak szívás, aki csóró, jól se néz ki, meg még csajozni, csajokkal megfelelően kommunikálni sem tud.

2020. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!