Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Volt már dolgotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Volt már dolgotok korai magömléses pasival? Türelmesek vagytok?Ilyen pasinak van értelme ismerkedni ha ilyen béna?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 21:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%
10-es. Az ilyen nőket szokták elkalapálni a macsó férfiak, hogy kiperegjenek a fogai. Megérdemelnéd.
2020. dec. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

#11 ja undorító szar nő, aki a saját élvezetét a másik elé helyezi:D

A nők is szeretnek szexelni édes, ne kelljen már beérnem másfél perccel b*szod:D

2020. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
16%
pótold ki vibrátorral meg nyalással meg stb
2020. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyen kapcsolatom. De egyébként engem nem zavarna. Én nem élvezem túlzottan a behatolás részét, szóval nem is bánom, ha az rövidebb. Más módszer kell, hogy nekem is jó legyen.

Szerintem akkor van gond, ha valaki csak magára gondol, és más igénye nem számít.

Én sem kérek privátot. Úgysem olvasom el.

2020. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gyógyszer elhagyása miatt extrém korai volt nekem. Meg lehet tanulni kihúzni, csak agy kell hozzá!
2021. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Minek kellett ezt kiemelni, hiszen a lidokainos gyógyszeres tanács nár tökéletes volt, jobbat nem fogsz kapni
2021. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!