Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznàl esetemben a sráccal most?

Figyelt kérdés

Már többször lemondtam kezdi azt hinni szorakozom vele.

Mára fix idöpontra lebeszéltük az igéretemet adtam hogy ma már tenyleg talàlkozunk.

Készül.

De reggel arra ebredtem hogy hasgörcsölök megjött azota meg még hanyingerem is van, hajam nem volt eröm tegnap megmosni, a fejem ugy néz ki mintvegy felmosorongy, éhes is vagyok es rosszul.


Es mindjart jön. Felöltöztem. Es majd' összeesek.



#kibirnàm ugyan félholtan is
2020. dec. 13. 09:32
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Megvan a megfelelö gondolatom!


Van egyfajta izgalma, játeka egy ismerkedésnek. Amikor pl a nö "teszi" magàt a sràcnak, a srác lereagàlja, ilyen "levegöben" repkedö "feelengek", nonverbalis kimmunikàciok, ki nem mondott szavak, enyhe bizonytalansàggal, vajon tetszem e neki meg hasonlok, de yippi ujra hiv randira.


Nos.mindezt ö agyoncsapja. Mint egy legyet. Neten erdeklödik egy csókról is.

2020. dec. 18. 11:05
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatot akarsz a sráccal, szerintem mondd el neki így amit gondolsz, de ne próbáld sejtetni, meg ne várd el, hogy magától is rájöjjön, mert mégjobban összezavarod. Nekem a leírtakból úgy tűnik, hogy szerelmes beléd, csak személyesen ezt nem tudja úgy átadni, mert még nem ismer annyira, vagy bátortalan.
2020. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!