Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznàl esetemben a sráccal most?

Figyelt kérdés

Már többször lemondtam kezdi azt hinni szorakozom vele.

Mára fix idöpontra lebeszéltük az igéretemet adtam hogy ma már tenyleg talàlkozunk.

Készül.

De reggel arra ebredtem hogy hasgörcsölök megjött azota meg még hanyingerem is van, hajam nem volt eröm tegnap megmosni, a fejem ugy néz ki mintvegy felmosorongy, éhes is vagyok es rosszul.


Es mindjart jön. Felöltöztem. Es majd' összeesek.



#kibirnàm ugyan félholtan is
2020. dec. 13. 09:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Legalább legközelebb már ő nem fog veled foglalkozni. Csoda,hogy többszöri lemondás után még szóba áll veled
2020. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Megírhatnád hogy mi lett végül, megérte-e ennyit stresszelned miatta ;)
2020. dec. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Az lett, hogy azért, mert találkozom vele, màr azt hiszi lassan, hogy járunk, es tulzott üzeneteket ir azota.

Megcsókolna meg ilyenek. Eg velem tervez. Meg ràm gondol egesz nap meg stb. Mindezt igy online.

Nekem ez sok.


Azèrt, mert en ketszer háromszor sétálok vkivel, nekem csupàn ennyitöl, nem lesz több a màsik.nekem ez még ismerkedés csak. Joformàn csak egy "idegen"még.


Nem is értem az online kirohanásait es most inkabb az a kérdés hogy kezeljem ezt. Megbantani sem akarom.


Birom a pasikat, hogy nekik minden mindegy, csak nö legyen, annyi elég is maximalisan es màr nyomulna. Igy èrzem most magam. Hogy nem szamit ki vagyok mi vagyok miket csinalunk együtt, jo' van az.nö, és kész.


Es ugye ha ilyen esetben megirja a nö hogy nekinez sok még vagy tulzàs, akkor jön az a primitiv agymenés hogy mert biztos en nem akarom nem tetszik, hagyjuk?

Tehàt azt hogy sok azt ugy nem is èrtik. Hogy azzal nem azt irom hogy legyen "vége" nem kellesz meg hasonlok. Nem is èrtenek magyarul.

2020. dec. 18. 06:35
 14/22 A kérdező kommentje:
Szoval öt az se zavarja ha "felmosorongy a fejem". Tök mindegy neki hogy nézek ki. Meg az is hogy ki vagyok. Csak jàrjunk Ezt érzem.
2020. dec. 18. 06:40
 15/22 A kérdező kommentje:

Ès ez nekem terhelö. Sok.tùlzàs.

Es valahol kiàbràndito is.

Es nem tudom hogy kérjem arra hogy menjen már vissza "normalisba"

2020. dec. 18. 06:50
 16/22 anonim ***** válasza:
Talán azért viselkedik így, mert fülig szerelmes beléd, és oda meg vissza van érted, nem mert "jó' van az, nő", erre nem gondoltál?
2020. dec. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Nem mert làtom rajta hogy neki is "idegen"vagyok még, még csak most "szokja" a mimikàim is, azt sem tudja hogyan iszom a kàvét, ennyire lehet közvetlen, vagy mennyire legyen tartàsa, tisztàn látszik hogy még "felmér" csak valojàban.

Es nem is èrtem hogy jönnek ehhez, ehhez az apránkenti egymas megismeréséhez, "puhatolozàshoz", ezek a kvàzi nagy szavak. Johogynem szerelmet nem vall.

2020. dec. 18. 10:18
 18/22 A kérdező kommentje:
*mennyire lehet közvetlen
2020. dec. 18. 10:19
 19/22 A kérdező kommentje:
Más a valosàg meg az, hogy online meg ömleng.
2020. dec. 18. 10:21
 20/22 A kérdező kommentje:

Es nekem kellemetlen. Es hogyan állitsam le ezen gondolkodom. Mert tudom hogy az ilyenek csak fekete fehérben látnak. Hogy ha nekem tulzás az amiket ir azt hiszik abbol, hogy akkor hagyjuk.


De igy meg ö maga fog kiábranditani magábol.


Itt tartunk. "Pengeéltáncnàl"

2020. dec. 18. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!