Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet lelkileg feldolgo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lelkileg feldolgozni, hogy a genetikai adottságaim miatt soha nem lehet szép és csinos barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek az olyan kommentek, hogy "ha te se ütöd meg a szintet akkor keress magadhoz valót"! Egyrészt a "magamhoz valóakhoz" ugyanúgy nincs minimális esélyem se, másrészt nekem is ugyanolyan szexuális ösztöneim vannak, mint egy 190 centis izmos gazdag, nagyfarkú sármos modellpasinak.

Erre a folyamatos lelki traumára az egészségem is már ráment, mert autoimmun betegség alakult ki nálam, ami azt jelenti, hogy az immnrendszerem támadja a saját testem. Gondolom ez nem lehet véletlen, amennyi kedvem van így ebben a formában az élethez. A szervezetem is tudja, hogy szép barátnő nélkül ez így nem élet és ő is bemondta az unalmast.



2020. dec. 16. 19:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%

Elmeorvos kell neked töki! Utána meg meló, amivel sok pénzed lesz.


Undorító feje van, de ismert és pénzes, és KB a csaja: [link]

2020. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Menj el egy pszichológushoz aztán találjátok meg azt, ahogy lelkileg ezzel megtudsz birkózni, külső dolog, akár nő, pénz vagy bármi más az kevés lesz, rendezd le belül.
2020. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem hinném, hogy az autoimmun betegséged azért alakult ki, mert nincs modell alkatú barátnőd. A legtöbb átlagos és csúnya nőnek sem jut modell pasi, de sokszor még csak neki tetsző sem, mégsem lesz tőle autoimmun betegsége. Ennyivel nem lehetsz nyamvadtabb, mint egy átlag nő.

Nézd, most tekintsünk el attól, hogy egy felszínes tetű vagy, miért várnád el, hogy egy jó nő téged akarjon, ha a te szinteden lévő nőket te sem akarod?

2020. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
#1 LOL undorító fej? Akkor milyen a jóképű? Annak a fickónak teljesen jó az arcszerkezete/csontozata. Hogy kinek jön be a stílusa az már más kérdés.
2020. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Hogy lehet feldolgozni azt lelkileg, hogy

- másoknak csodálatos hangja van, nekem meg szar

- mások milliókat keresnek havonta, én meg nem

- más képes idegen nyelveken beszélni, én meg képtelen vagyok rá

- mások egészségesek, én meg beteg vagyok

stb.

2020. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
40%
#4 vagyok kiváncsi voltam és utánanéztem, a fickó Pete Davidson. Hát... ha ő tényleg undorító akkor nagy a baj, és nem csoda hogy annyi férfinak nem megy a párkeresés.
2020. dec. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

Az en baratom se nem izmos, se nem gazdag es megcsak nem is magas! Egyszeruen tele van onbizalommal es a kisugarzasa is olyan, hogy az ember nagyon jol erzi magat a puszta jelenletetol.

Nem minden a kulso, sot! Szamomra a szemelyiseg, a kisugarzas az ami donto. Mivel te elegedetlen vagy magaddal, igy ezt az "uzenetet" tovabbitod a kulvilag fele is. Hidd el, ez tesz teged nem kivanatossa, nem pedig a kulso!

2020. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#1: Azt ugye vágod, hogy 190 cm magas? És előnyösebb képen igenis jóképű: [link]

Amúgy meg azon se lepődnék meg, ha valami katartikus nagy méretű dákója lenne, amivel megfogta a szexuális éhségéről elhíresült 20 évvel idősebb Kate Beckinsale-t. Valamit tudhat a gyerek ha egy szexis MILF-et magához láncolt a gatyája alá pedig úgyse látunk be.

2020. dec. 16. 19:22
 9/22 anonim ***** válasza:
54%

Milyen genetikai adottságok? Nem vagy átlag 180 cm magas ? Nincs átlag 17 cm a farkad ?


Súlyt nem írom, mert azon a diéta és sport segít, szóval amelyik incel pasi kövér azt lexarom, mert a lustasága miatt nem kell a nőknek.

2020. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk kerdezo, te is inkabb addig nyujtozkodj, ameddig a takarod er! Legyel kicsit realis...
2020. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!