Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt is olyan szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt is olyan szerencsétlen 35 éves vagy a feletti egyre öregedő férfi, akinek nincs párja és vélhetően nem is lesz, mert se nem milliomos, se nem tesz neki sem jót az idő múlása (rondább lesz ő is, ahogyan én is)? Ti mit tesztek, elfogadjtok ezt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 18. 15:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

Jelen.


Inkabb orulj neki, hogy szabad vagy. Mint latod, csak 40 koruli gyerekes nonel lenne eselyed, aztan nevelheted es tamogathatod az alfa gyereket.


Szoval ugy a legkonnyebb elfogadni, ha jozanul atlatod az eselyeidet.



36F incel

2020. dec. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Próbálj ismerkedni 45-55 közötti nőkkel. Az működhet. Ott már nem számít annyira ha ronda vagy.
2020. dec. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

Kosz, nem mindenki regesz :)


36F incel

2020. dec. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Lassan mar 60 feletti nagyikat fogtok ajnalani. Szeretem a korosztalyomat 35 evesen, es 30-40 kozotti nok erdekelnek.
2020. dec. 19. 09:17
 15/17 anonim ***** válasza:
Itt lenne akkor az ideje, hogy elkezd dolgozni magadon. 5 év alatt gyökeresen meg lehet változtatni az ember életét.
2020. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Bolcs_Elek ***** válasza:
En 49 eves f vagyok, milliomos, nem is vagyok ronda, megse talalok.
2021. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam egy csajozógép, de mindig voltak barátnőim. Néha egyszerre több is (ami lehet vicces, de soha nem ez volt a cél). Most 4 hónapja van egy 8 évvel fiatalabb barátnőm, aki úgy néz ki, hogy ha nem az én nőm lenne, simán felszedném. :)))) Nem csak a kinézete fontos, okos, és humoros, és jó fej!! Tegnap voltam 49 éves.
2021. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!