Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak problémája a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak problémája a nők problémáihoz úgy aránylik, mint a harmadik világé a jóléti társadalmakéhoz?

Figyelt kérdés

Az itteni nők folyamatosan el akarják bagatellizálni annak a jelentőségét, hogy ők laza kapcsolatra (szándékosan nem szexet írok, mert ezen kívül bármi máshoz is) bármikor találnak maguknak partnert a sétától a bármilyen szabadidős tevékenységen át a filmnézős összebújós estékig vagy a csillagos ég bámulásáig?


Éppen ezért lehetnek magasan az igényeik, mert mindig van lehetőségük ahhoz, amihez éppen kedvük van.


Ez nagyon nem így lenne, ha ők lennének azon az oldalon, ahol nekik kell mindig házhoz menni a pofonért.



2020. dec. 18. 15:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%
Már nem tudsz milyen címet adni a kérdéseidnek. Mik ezek a hasonlatok, neked csak ezen forog az agyad 0-24ben?
2020. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
45%

Elég sokatmondó a helyzet: Egy beszólás 80% felett van, egy férfiak problémáiról szóló hozzászólás 0%-on. Valaki mutasson már hasonló felállást, fordított nemekkel az oldalról.


#7: Miben nem érte el? Oké, mi mondjuk elég balkániak vagyunk, de nyugatabbra azért már bőven jó a helyzet.


#8: Ki mondta, hogy ugyanúgy? Természetesen egy fullős nőnél rengetegen állnak sorba, de igen, egy trampli nőnél is vannak jelentkezők. Nem igazán értem, hogy ez itt miért sérti néhány buborékban élő, befásult ember személyiségét, de ez van. Ha a környezetemben azt látom, hogy ilyen nőkre is van igény, akkor nem fogok hazudni, hogy kapjak pár cuki zöldet az itt lógó frusztrált nőtömegtől. Bocs.

2020. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem tudom, engem a szex idegennel undorít, azt meg elképzelni sem tudom, hogy egy idegennel összebújjak??? És az ne akarjon emiatt zaklatni.
2020. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
45%

Igen, amikor a nők panaszkodnak, az pont olyan, mint ha egy dús gazdag családból származó gyerek arra panaszkodna, hogy nem PONTOSAN olyan kocsit kapott 18 éves születésnapjára, mint amilyen szeretett volna, miközben az osztálytársainak alapvető tanszerekre sincs pénzük.


A nők mindig arra panaszkodnak, hogy nem elég jó pasik hullanak az ölükben, miközben az égegyadta világon semmi sem hajlandóak tenni a társkeresés érdekében.

2020. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
49%

Azok a férfiak akikhez vonzódni tudnék, ritkán kezdeményeznek nálam. Ha mégis, akkor csak szexre. Én meg nem kósza dugásra vágyom, hanem normális kapcsolatra, tehát bármennyire is fáj, elküldöm a fenébe.

Azok, akik többet is akarnának olyanok, hogy bottal sem. Undorodok a gondolatára, hogy hozzám érjen.

És nálam nincs barátzóna sem, nem akarok senkivel haveri alapon összejárni, aki nem valóban a barátom.

Tehát ugyanúgy egyedül vagyok, mert komoly kapcsolatot keresek.

Persze ez csak egy magyarázat, nem panaszkodás. Nem szoktam erről kérdéseket kiírni, csak idegesítő már, hogy az itteni pasik szerint nekem milyen könnyű dolgom van, mert átlagos nő vagyok. És sorban állnak előttem az adoniszok. Ja, akad egy kettő, mind nős vagy csak szexelni akar.

2020. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
65%
Miért van az, hogy ha arról van szó, milyen könnyű a nőknek, csak a gusztustalan farkakról van szó? Az egész élet félretolva, csak undorka péniszek. 🤢
2020. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
29%
15-ös a klasszikus példája annak, amikor egy nő irreálisan magasra rakta a lécet. De ez teljesen általános a nők körében.
2020. dec. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
14%

És sorban állnak előttem az adoniszok. Ja, akad egy kettő, mind nős vagy csak szexelni akar.


egy jóképű férfitól mit vársz?ezt kéne megérteni,abi olyan férfiak próbálkoznak nálad akiket bottal se,nem tudhatjuk,kikre érted ezt,gondolom akik nem felelnek meg a nagy igényeidnek azokra rásütöd hogy bottal se és te vagy a jó

2020. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem lenne két bites az agyatok, hogy a ba szás az egyetlen örömötök, mániátok és életcélotok, akkor szerintem kifejezetten élhető lehetne az életetek. De így...
2020. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem lenne két bites az agyatok, hogy a ba szás az egyetlen örömötök, mániátok és életcélotok, akkor szerintem kifejezetten élhető lehetne az életetek. De így..


ismerek nőket akiknek a bacás az életük,egész jó életük van....

2020. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!