Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak problémája a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak problémája a nők problémáihoz úgy aránylik, mint a harmadik világé a jóléti társadalmakéhoz?

Figyelt kérdés

Az itteni nők folyamatosan el akarják bagatellizálni annak a jelentőségét, hogy ők laza kapcsolatra (szándékosan nem szexet írok, mert ezen kívül bármi máshoz is) bármikor találnak maguknak partnert a sétától a bármilyen szabadidős tevékenységen át a filmnézős összebújós estékig vagy a csillagos ég bámulásáig?


Éppen ezért lehetnek magasan az igényeik, mert mindig van lehetőségük ahhoz, amihez éppen kedvük van.


Ez nagyon nem így lenne, ha ők lennének azon az oldalon, ahol nekik kell mindig házhoz menni a pofonért.



2020. dec. 18. 15:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mert mi nők nem csak egy dorongot keresünk a lábunk közé, hanem érdekel az is, aki hozzá tartozik. Nektek tök mindegy, csak lyuk legyen. Szerintem az ilyen egyszerűbb lelkeknek könnyebb az élet.
2020. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
5%

#15: Miért van az, ha fordítva leírja ezt egy férfi, akkor fél perc alatt szétszedik az oldalon, hogy elszálltak az elvárásai és milyen felszínes?


#19: Ma olvastam, nekiálltam egy sorozatnak és futottam. Holnap találkozom a barátnőmmel, akivel lesz közös program is. Szóval, elárulnád, hogy miért csak a szexből áll az életem?


#22: Ezt, mégis mire alapozod? Már bocs, nekem sem elég egy lyuk. Pl. az itteni frusztrált nők akármilyen lyukkal is rendelkeznek, nem tudnék velük még egy légtérben sem sokáig lenni. Ellenben a barátnőmmel, aki kifejezetten laza és szórakoztató, simán. És még 1000 és 1 dolgot tudnék mondani arról, hogy ő mennyivel több, mint egy lyuk.

2020. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
#23: Már bocsika, de nem a nők frusztráltak itt, hanem a fiúkák, ők viszont erősen.
2020. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
15 vagyok, nem tettem irreálisan magasra a lécet. Legyen foga, legyen egészséges, legyen ápolt, legyen férfias, legyen értelmes, elég ha nálam magasabb, legyen átlagos, mint én. De az ilyenek egyáltalán nem kezdeményeznek, csak vagy ilyen bájgúnárok vagy nyomik. Tehát a hozzám való átlagos réteg hiányzik.
2020. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
92%

Ha valakiben ennyi gyűlölet van a nők iránt, az mégis miért foglalkozik velük?

Gyűlöli őket, lenézi őket, szerintük nekik mindenben könnyebb, irigy rájuk, de mi is az életében a központi gond? Jaaa, igen...Hogy az általa leggyűlöltebb élőlények közül egyik sem szeretne vele dugni LOOOOL.

Felcsesznek a nőgyűlölő gyökerek :D

2020. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Akinek a faasz az élete, az jó nem lehet.
2020. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
28%
Akkor lesz igazságos, ha végetér ez az átmeneti kilengés és újra ugyanolyan nehezen fog egy nő pénzhez jutni mint ma egy átlagos férfi szexhez. Ami ma megy az a vicc kategória. Egy ilyen szarhalom még fenntartani sem tudja magát, hamar összeroskad.
2020. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!