Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenkinek csak rossz tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek csak rossz tapasztalatai vannak az önbizalomhiányos emberekkel?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Nagyon önbizalomhiányos. Pedig annyira jóképű és szerethető. Okos is. De az önbizalomhiányából adódóan elég sok a konfliktus.. Próbálok vele megértő lenni, és próbálom azért harsányabban meg-meg mondani neki, ha valami nem jó, de egyszerűen annyira rosszban van önmagával, hogy nem mindig lehet vele dűlőre jutni. Ez az állapot változhat? Mire számítsak?

2020. dec. 19. 17:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező! Én a helyedben nem számítanék semmi jóra. És nem játszanék megmentőt sem. A helyedben húznék egy határvonalat, ameddig hajlandó vagyok tenni érte, de ha azok után is marad minden a régiben, akkor lemondok róla.
2020. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
De hol az önbizalomhiány határa? Pl.: az mi, amikor valaki már 4 alkalommal próbál elvégezni egy egyetemet, de vagy nem veszik fel, vagy kidobják, de ő 5.-re is nekifut, milliókat költve?
2020. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Hát úgy kell Őt elképzelni, hogy régen nagyon sok volt nála a pótcselekvés. Nem nézett szembe a problémáival, hanem elmenekült előlűk. Így jött képbe az alkohol, drogok (már nem), fű(már nem), pénzköltés stb...

Féltékeny egy kicsit, van amikor beszól, és ami a legrosszabb baromi sértődékeny... ha kicsit később írok vissza neki, nem veszem fel a telefont mert dolgom volt, mind-mind besértődik ezeken..

2020. dec. 19. 18:18
 14/32 anonim ***** válasza:
39%

13.-ra.


VÁRJÁ MÁ'!!!


Pia? Cucc? Ez nem önbizalomhiány, ez konkrét elmebetegség. Az ilyet le sem köpném,

2020. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Jól van, nem kell így beszélni egy emberről sem... oké?

Lehet hosszú távon ártalmas és mérgező is lehet egy ilyen emberrel való viszony, de akkor sem kell leelmebetegezni, kösz.

2020. dec. 19. 18:32
 16/32 anonim ***** válasza:
61%
14-nek igaza van,ez már személyiségzavar.(Nem lehet gyógyítani,csak kezelni.)Felejtsd el a csávót.
2020. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
:(
2020. dec. 19. 18:40
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

16-os vagyok.

Sajnálom,ha elkedvetlenítettelek,de hidd el,jobb egy kis ideig lehangoltnak lenni,mint lelki sérültnek egy életen keresztül.Az elengedés vele jár a felnőtt léttel.


"Állítólag bizonyos helyeken úgy ejtik csapdába a majmot, hogy egy szűk résen keresztül datolyát helyeznek egy sziklaüregbe. Amikor a majom megtalálja, kiegyenesíti a tenyerét, hogy beférjen a résen, de mikor megmarkolja a talált kincset, az összeszorított öklét nem tudja kihúzni az üregből. A megszerzett ínyencséget képtelen elengedni. Még akkor sem engedi el, amikor már jönnek a vadászok, hogy elejtsék őt."


Ezzel most NEM egy majomhoz akartalak hasonlítani,csak nem tudtam jobb példát!Magadra legyél tekintettel,másik srácot találhatsz,de életed csak egy van.

2020. dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Mindig is próbáltam a jó tulajdonságait szem előtt tartani.. még akkor is, ha tisztában voltam a rosszakkal, mert arra hivatkoztam, hogy senki sem tökéletes..
2020. dec. 19. 23:22
 20/32 anonim ***** válasza:

19.

Megértelek,és biztos vagyok benne,hogy nagyon kedves nő vagy,de ő beteg.Ez nem bűn,de Te sem vagy Jézus,hogy feláldozd magad másokért.Tudom,hogy nagyon rossz érzés,hogy nem tudsz segíteni,de nem vagy isten,sajnos vannak dolgok,amikbe muszáj beletörődni.

2020. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!