Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi jó ebben az elcseszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jó ebben az elcseszett dologban, hogy az életünk túl nagy részét középkorúként, idősként, fizikailag nem túl vonzóként (a másik nem szemében) kell leélnünk?

Figyelt kérdés
Vagyünk egy átlag életkort, pl 75 év. Bár sok férfi ezt nem éri el, nők igen. 30 felett a legtöbb nő már láthatatlanná válik a legtöbb férfi számára, majd minden 20-50 közötti hapsi a hamvas 20 on évesekre pályázik és ha van erőforrásuk bőven, akkor még szemezgethetnek is, akkor is ha 60 éves nagypapakorú (az más krdés h a pénze miatt van vele a lánya korú nő). De ugyanez van az átlag férfiaknál is, hogy ha csak átlagos akkor már 35 felett láthatatlan a legtöbb nő szemében (10 ből 1 az a 40 feletti, aki sármos és vonzó még, nőknél is kb ennyi az arány), pedig még jó eséllyel akár újabb 35-40 év hátra van neki. Szóval sokkal jobb lenne ha nem 30 vagy 35 felett lennénk láthatatlanok a másik nem szemében, hanem pl 55 felett. Nagyon elcseszte a természet ezt az egészet. Én pl mire oda jutottam h úgymond rendben voltam, lett kis hitelmentes 25 milliós lakásom, 5 milliós autóm, addigra már 37 voltam és a régi pl 20/1 es arányom (hogy annyi nőnek jöttem be átlag pasiként), már 60/1 re módosult, ahogy láttam. Szörnyű volt megélni, hogy ahhoz hogy rendben legyél anyagilag, el kellett búcsúznod a legszebb 24-30 közötti éveidtől. Persze akinek alátolják ezeket, az ki tudja használni a legszebb éveit.
2020. dec. 20. 11:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

"30 felett a legtöbb nő már láthatatlanná válik a legtöbb férfi számára"

Eddig olvastam, mert itt meg is bukik az elméleted, bármi is legyen az.

2020. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%

Nem a természet cseszte ezt el, hanem az emberek, akik túl távol kerültek a természettől. Mivel hogy természetes körülmények közt még talán 50 évet sem élne meg a legtöbb ember.

Egyébként nem értek egyet azzal, hogy 40 éves kortól láthatatlan az ember az ellenkező nem szemében. Sokan jól tartják magukat és sokan közel a saját korosztályukhoz keresnek párt. Nem mindenikt ér el az a "betegség" hogy 50+osan a 20 éveseket hajtja.

2020. dec. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
mert így van, mindenhol ezt látom. Csak a gyk torz világában trendi egy 30 feletti nő
2020. dec. 20. 11:40
 4/29 A kérdező kommentje:
mármint úgy értem h láthatatlan lesz a szebb nől vagy jobb pasik számára ekkortól. Az nem játszik h 55 éves 130 kilós Sanyi bácsi füttyög utána az utcán doboz sörrel a kezében másnaposan,.
2020. dec. 20. 11:43
 5/29 anonim ***** válasza:
88%

"30 felett a legtöbb nő már láthatatlanná válik a legtöbb férfi számára, majd minden 20-50 közötti hapsi a hamvas 20 on évesekre pályázik"

Gratulálok a túl sokat állító, provokatív kérdéshez.

[link]

2020. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

A társkeresés időszaka a húszas évek. Akkor vagy vonzó, akkor a legkönnyebb teherbe esni, szülni, és a gyerekkel járó megterhelést is jobban bírod fiatalon.

Az lenne a természet rendje, hogy 45-50 éves vagy, mikor kirepülnek a gyerekek, saját családot alapítanak. Te pedig egyrészt aktív nagyszülőként segítesz, másrészt feladat letudva, és élhettek egymásnak a pároddal, és kiélvezhetitek az anyagi biztonságot. Mehettek utazni, élhetsz a hobbidnak, sportolhatsz, stb.


Szerintem pont az a probléma forrása, hogy ez az időszak tolódott ki irreálisan hosszúra, amíg valaki teljesen független, családalapításra alkalmas életszakaszba ér.

30-40 évesen keresgélik életük párját, küzdenek hogy sikerüljön teherbe esni, kikészülnek a gyerektől, irigykednek a fiatalabb korosztályra, és 60 évesen feldobják a pacskert, mert nem bírják a terhelést.

2020. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%

"30 felett a legtöbb nő már láthatatlanná válik a legtöbb férfi számára"


Hát ez qrvajó, mesélj még. 😂 Valószínűleg anyám is ezért tudott újraházasodni 50 évesen egy jóvágású pasassal, hogyne.


Van egy réteg, akiknek megragad az ízlése a huszonéveseknél. Nevezzük őket söpredéknek, hiszen nekik aztán úgysem szempont semmi azon kívül, hogy a delikvens fiatal legyen.

Ettől függetlenül, az emberek nagy részének a kor szempontjából változatos az ízlése, sőt, sokan a korban hozzájuk közel álló emberekhez vonzódnak. Nem egy nálad 20 évvel fiatalabbak fogsz igazi társnak érezni...


Rám pl a vén szarok közül pont a szellemi fogyatékosok ácsingóztak, meg az ilyen echte gusztustalan kéjencek, akiket korukbeliként is elkerülnék. Biztos hatalmas veszteség a 30 fölötti nőknek, hogy ezek a selejtek hozzánk csordogálnak le és nem őket bszogatják. Na hagyjuk is.


24N

2020. dec. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
20%

Sajnos alapvetően igazad van, és 35 éves koromra értem el a nekem megfelelő szintet. 15 évvel később, mint kellett volna.

Most is jó, de igazából 20 évesen kellett volna a lóvé, motor, meg a kocsi.


Szóval értelmetlen az egész, ha nem pénzes családba születsz.

2020. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

Annyira nem értem egyébként, hogy emberek miért hiszik, hogy ha nem tudják végigbszatni magukat a fél várossal, akkor már vége az életüknek.


Nagyon fiatalon ismertem meg a párom és elhiheted, nem fogjuk egymást leváltani csak azért, mert öregszünk. Akkor mit számít, hogy hányan izgulnak rám rajtam kívül? Úgymond korán kipipálhattam a stabil párkapcsolatot, onnantól fogva egészen másról szól ám az élet, nem arról, hogy szomi vagy, mert nem tudod magad kelletni. Az igazán jó élet pedig a korral jön. Én imádtam, hogy elég érett vagyok azt csinálni a munkámban, amit szeretek, elég érett vagyok bizonyos papírokat megszerezni, hogy elég érett a korosztályom a minőségi szórakozáshoz és szórhatjuk a pénzt, ha bulizunk, mert van mit. Jó érzés igazán felnőttnek lenni. Jó érzés nagy tudás birtokában lenni. Jó érzés, hogy sok országot bejártam, sok dologban jobb lettem, stb...


Szóval nézzetek egy kicsit magatokba, ha igaz is ez a 30 fölött vége teória a szexpartnerkeresésben (mert a párkeresésben nem), akkor is, mennyire kell ahhoz szánalmas nagy nullának lenni, hogy az határozza meg az életminőséged, hogy hányan feküdnének alád/föléd?

2020. dec. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Elég sok baromságot sikerült összehoznod a kérdésben.
2020. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!