Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi jó ebben az elcseszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jó ebben az elcseszett dologban, hogy az életünk túl nagy részét középkorúként, idősként, fizikailag nem túl vonzóként (a másik nem szemében) kell leélnünk?

Figyelt kérdés
Vagyünk egy átlag életkort, pl 75 év. Bár sok férfi ezt nem éri el, nők igen. 30 felett a legtöbb nő már láthatatlanná válik a legtöbb férfi számára, majd minden 20-50 közötti hapsi a hamvas 20 on évesekre pályázik és ha van erőforrásuk bőven, akkor még szemezgethetnek is, akkor is ha 60 éves nagypapakorú (az más krdés h a pénze miatt van vele a lánya korú nő). De ugyanez van az átlag férfiaknál is, hogy ha csak átlagos akkor már 35 felett láthatatlan a legtöbb nő szemében (10 ből 1 az a 40 feletti, aki sármos és vonzó még, nőknél is kb ennyi az arány), pedig még jó eséllyel akár újabb 35-40 év hátra van neki. Szóval sokkal jobb lenne ha nem 30 vagy 35 felett lennénk láthatatlanok a másik nem szemében, hanem pl 55 felett. Nagyon elcseszte a természet ezt az egészet. Én pl mire oda jutottam h úgymond rendben voltam, lett kis hitelmentes 25 milliós lakásom, 5 milliós autóm, addigra már 37 voltam és a régi pl 20/1 es arányom (hogy annyi nőnek jöttem be átlag pasiként), már 60/1 re módosult, ahogy láttam. Szörnyű volt megélni, hogy ahhoz hogy rendben legyél anyagilag, el kellett búcsúznod a legszebb 24-30 közötti éveidtől. Persze akinek alátolják ezeket, az ki tudja használni a legszebb éveit.
2020. dec. 20. 11:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%

"Csak a gyk torz világában trendi egy 30 feletti nő"


Pont fordítva.

2020. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%
Nekem még 50 felett is vannak hódolóim....
2020. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
47%

Először is örülj neki, ha egészségben meg tudsz öregedni!


Rosszak a prioritásaid.


Én 21 évesen, a meztelen seggünkre házasodtak, lett két gyerekünk, drága autó soha, csak sok utazást.

Ez ment 20+ évig, aztán mégis elváltunk.

40+ koromban, szerényebb anyagi körülmények között lett még egy hosszú kapcsolatom, két gyerekkel, de ennek is vége lett, és anyagilag már inkább a 20-as éveim csóróságához, és 60-hoz közel lett még egy ötéves igazi, komoly szerelem egy huszonéves lánnyal.


Anyagilag nem volt túl ésszerű élet, de sokszor voltam boldog, sőt ma is inkább érzem magam annak.

Nincs vagyonom, mégis többet hagyok magam után,mint amennyivel érkeztem.

2020. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
76%
Az idősebb kor nem erről szól, sokan ezt nem fogják fel. Az élet alkonya a világ gazdagításáról szól, hogy hozzáadj valami értéket még az életed során. Aki nem találta meg a helyét a világban, az jogosan érezheti feleslegesnek ezt a korszakot, mert leragad az infantilizmusnál. Ekkor már nem az utódnemzés és a szerelem a cél, hanem a mély szeretet és az alkotás csodája. Bölcsként tanítani a gyermekeket, valamilyen művészettel elütni az időt, önfeledten szórakozni. A te esetedben az a probléma, hogy fiatalabb korodban eltékozoltad az idődet. A munka és egyéb dolgok mellett hidd el, meg lehet élni a szerelmet is, de nálad még jellembéli problémák is vannak.
2020. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
84%

Ketszer mentem ferjhez 30 felett, gyerektelen, elottem nem hazas ferfiakhoz.


Nem voltam lathatatlan.

2020. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer azt írod, hogy a 60 éves papi szemezgethet a hamvas pipik közt, ha van pénze, aztán azt, hogy te már 37 évesen is alig találsz olyat, akinek bejössz, pedig ott az egzisztencia a hátad mögött.

Saját magadnak mondasz ellent.

2020. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Az nem egzisztencia, ha van egy kis másfél szobás lakásod. Bár kinek mi a jó...
2020. dec. 20. 13:47
 18/29 anonim ***** válasza:
78%
A természet nem csesz el semmit. A természetnek nincs értékítélete, ilyenformán mindent "jól" csinál. Az csesz el valamit, aki a természetben látja a hibát.
2020. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
63%
azért alkotta a természet a családot, hogy az egyén élete ne csak az önmegvaósításról szóljon. Lehet hogy egy férfinek nem jut szép nő és sokat kell gürizni hogy egyáltalán találjon bármiylet aki szü neki gyereket, de aztán ha eleget güriztél, annál nagyobb tőkével tudod elindítani a gyereked. Te már most iskolázottabb vagy és jobban élsz, mint az a paraszt ősöd, aki 200 évvel ezelőtt egy földesúr birtokán robotolt és a menyasszonyának is a földesúra vette el a szüzességét. Csak gondolj rá képzeledben és hallgasd ahogy röhögve mondja rád hülye vagy te fiacskám...
2020. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes, huszonévesen huszonéves fiúkkal jártam/éltem, de nem okozott gondot a spórolás a reménybeli közös életre.


Miért kellett választanod a magánélet és a munka között? Mi vagy te? Vezető agykutató?

2020. dec. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!