Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok ilyen nő van mint ez a 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ilyen nő van mint ez a 40 éves kolléganőm a gyakorlati helyemről, akinek úgy érződik elszállt a feje felett az élet?

Figyelt kérdés

Helyes nő relatíve jól fizető kényelmes alkalmazotti, irodai melóban. Sokszor ebédelünk együtt és beszélgetünk, múltkor még kaját is hozott nekem. 10+ évig fent élt Pesten kb 25-35 éves kora közt, de ott nem jött be neki az élet és néhány éve visszaköltözött a vidéki nagyvárosba ahonnan származik. Panaszkodik arról, hogy a szülei, tesója kérdezik hogy miért nincs gyereke, de igazából ő is szeretne, csak mindig mond egy csomó kifogást, hogy a szüleivel kell foglalkoznia (akiknek semmi baja, nem betegek) vagy a tesójával (akivel szintén minden oké) és azért nem. Meg hogy nem talált megfelelő férfit, ami mondjuk 15-20 év alatt elég kemény. Múltkor szóba került a városunk egyik alpolgármestere, aki egy magas, erős termetű, (szerinte) helyes fickó, meg még ha alpolgi akkor nyilván se nem hülye, se nem csóró és pl rá mondta kolléganőm hogy "Szívesen lennék a felesége.". Szóval csak olyan hihetetlen nekem, hogy ez a 40 éves csinos nő gyermektelen, miközben azt mondja amúgy szeretne gyereket, párt.


Én is szeretnék majd családot és férfiként úgy akarom alakítani az életem minél inkább, hogy ez max 35 éves koromra megtörténjen. Megmondom őszintén kicsit tetszik is, de egyáltalán nem áll szándékomban közeledni és nem ezért írtam ki a kérdést. Csak hogy erről a női típusról sokat lehet olvasni, de ő az első akivel találkoztam és erősen ráillik a tipikus leírás. (Nincsenek 40-es ismerőseim, az a generáció nálam eléggé kiesik.)

24/F


2020. dec. 22. 18:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
54%

@10: az a nő aki hosszú kapcsolat után szakít/vele szakítanak, az mindig egy férfit is visz magával a társkereső piacra.


Ha sok ilyen nő van, akkor sok ilyen férfi is, aki alapjában véve kapcsolatban gondolkozik, de valami miatt az utolsó nem jött össze neki (már ha korrektül feltételezzük, hogy a kapcsolatok megromlásáért nem 100%-ban a férfiak a hibásak).



Én 35 voltam, amikor egy 6 éves kapcsolat után maradtam egyedül (senki nem volt hibás, elszúrtuk együtt). 3 éven át próbálkoztam a saját harmincas korosztályomban ismerkedni, minden komolyabb siker nélkül, mert a hölgyek vagy még az "én még élni akarok" korszakukat élték vagy "én már nem hibázhatok még egyszer, ha nem jön a tökéletes férfi, akkor nem kell 99%-os" pánikban voltak


Nekem a végé lett párom, de akik a látóteremben maradtak a randi partnerek közül, azok többsége még mindig egyedül van, és várja a tökéletest.


(az meg hülyeség, hogy nete nnem, buliban nem, mert ezt a sort a szingli nők úgy folytatják, hogy munkahelyi házinyúllal nem, sportolás közben nem, hobbi közben nem, utcán nem... és a végén kb az Antarktisz egy apró szeglete marad opcióként :)

2020. dec. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
9%
Nyihhahhaaaa, durva tripet nyom itt egy-két kényszerszingli.
2020. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
12%

Nala a megyeszekhelyi alpolgarmester pozicio a beugro (es a velejaro $$$).



36F incel

2020. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
30%
Valaki azt írta itt, hogy a butábbak ilyenkor kikezdenek középszerű férfival is. Ehhez jegyezném meg. Egy életkor, meg egy hosszú párkapcsolat után a szex is hiányozhat ám! Lehet a középszerű férfi jó szex partner.
2020. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
84%

Akkor én elmagyarázom neked, mert látom nagyon fiatal vagy. 16 éves korom óta akarok gyereket. Nem tudok olyat mondani, ami fontosabb lett volna ennél. Csak tudod az élet nem habos torta. 24 éves koromban meg én se tudtam elképzelni, hogy nem lesz. Boldogan vállaltam volna úgy is, hogy egyedül nevelem fel, a párkapcsolat léte soha nem volt túl fontos számomra. Az viszont igen, hogy legalább amíg összehozzuk azt a gyereket, szerelmes legyek az apjába. Később tudtam meg, hogy a szerelem nem csettintésre működik.😉 Kétféle férfivel találkoztam: a, Akart tőlem valamit, lehet később gyereket is akart volna, de ez nem derült ki, mert én nemhogy gyereket, de azt se tudtam elképzelni, hogy ágyba bújjak vele, sőt, azt se, hogy hozzám érjen, mert NEM vonzott. Fura, mi? Nőknél van ilyen. b, Akart tőlem valamit, csak épp gyereket nem. Beleszerelmesedtem, együtt is voltunk, eltelt pár év, szakítás, majd újabb pár, amíg kihevertem és újra beleszerettem valakibe, amely ugyanezzel az eredménnyel (inkább eredménytelenséggel) zárult. Taníts mester! Mégis mit kellett volna tennem? Megerőszakolni őket, vagy álmában lecsapolni?😂Esetleg összeállni olyannal, aki baromira nem jön be és esténként zacskót húzni a fejére?🤷

39/gyermektelen nő

2020. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
26%

"Taníts mester! Mégis mit kellett volna tennem?"


Rengeteg nő talál az általad találtakon felül is férfit. Ha neked nem sikerült, az nem kizárólag a férfiak hibája.

2020. dec. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
86%
#16! Hol olvastad, hogy a férfiak hibája? Hihetetlen, hogy egy egyszerű saját tapasztalatba is azt láttok bele, amit látni akartok. Szó nem volt férfiak vádolásáról. Nekem egy kapcsolathoz szerelemre van szükségem, gyerekvállaláshoz meg nem a megfelelő férfiakba szerettem bele. Ennyi. Bocs, hogy nekem nem gombnyomásra megy, örülj neki, ha neked igen.
2020. dec. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
75%

"Lehet a középszerű férfi jó szex partner."


Annyira nem, mint egy vibrátor. 🤷🏼‍♀️

2020. dec. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Pszichológiai szempontból kiemelném azt a részt, amit arról írtál, hogy a szüleivel és a testvérével való foglalatoskodás leköti. Így, hogy valós gondozásra nincs szükség, lehet, hogy a nő gyerekként egy úgynevezett "szülősített gyerek" volt (angolul parentified child), aki gyerekként töltött be szülői szerepet a családban (ez lehet érzelmi is csupán).

Kialakulhatnak olyan mély, fundamentális blokkok, amik megakadályozzák őt abban pl., hogy saját magával foglalkozzon (és párt találjon).

2020. dec. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
29%
Persze, van ez a nőtípus, kiöregedett vénlány a neve. 20 éven át dölyfösen húzta a pofáját mindenre, de még elhiszi hogy jár neki az alpolgármester éhenkórász bukott niemandként LOL
2020. dec. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!