Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok ilyen nő van mint ez a 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ilyen nő van mint ez a 40 éves kolléganőm a gyakorlati helyemről, akinek úgy érződik elszállt a feje felett az élet?

Figyelt kérdés

Helyes nő relatíve jól fizető kényelmes alkalmazotti, irodai melóban. Sokszor ebédelünk együtt és beszélgetünk, múltkor még kaját is hozott nekem. 10+ évig fent élt Pesten kb 25-35 éves kora közt, de ott nem jött be neki az élet és néhány éve visszaköltözött a vidéki nagyvárosba ahonnan származik. Panaszkodik arról, hogy a szülei, tesója kérdezik hogy miért nincs gyereke, de igazából ő is szeretne, csak mindig mond egy csomó kifogást, hogy a szüleivel kell foglalkoznia (akiknek semmi baja, nem betegek) vagy a tesójával (akivel szintén minden oké) és azért nem. Meg hogy nem talált megfelelő férfit, ami mondjuk 15-20 év alatt elég kemény. Múltkor szóba került a városunk egyik alpolgármestere, aki egy magas, erős termetű, (szerinte) helyes fickó, meg még ha alpolgi akkor nyilván se nem hülye, se nem csóró és pl rá mondta kolléganőm hogy "Szívesen lennék a felesége.". Szóval csak olyan hihetetlen nekem, hogy ez a 40 éves csinos nő gyermektelen, miközben azt mondja amúgy szeretne gyereket, párt.


Én is szeretnék majd családot és férfiként úgy akarom alakítani az életem minél inkább, hogy ez max 35 éves koromra megtörténjen. Megmondom őszintén kicsit tetszik is, de egyáltalán nem áll szándékomban közeledni és nem ezért írtam ki a kérdést. Csak hogy erről a női típusról sokat lehet olvasni, de ő az első akivel találkoztam és erősen ráillik a tipikus leírás. (Nincsenek 40-es ismerőseim, az a generáció nálam eléggé kiesik.)

24/F


2020. dec. 22. 18:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem, az hihetetlen, hogy nincs gyereke, pedig akar? Azt ugye tudod, hogy nem úgy megy, hogy erősen kell akarni, és teherbe esik?
2020. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%
Nekem rengeteg 40-es nőismerősöm van akinek nem hogy gyereke, de még tartós párkapcsolata sincs. Egyik része rágörcsölt a témára és keresi, a másiknak meg sosem lesz családja. Ilyen az élet. Nem mindenki kel el. De aki meg 2x évesen házasodik, a legritkább esetben maradnak együtt, vagy csak a gyerek tartja össze őket... az is nagyon szép. Fel kéne nőni, és átlátni az emberek helyzetét. Ha ennyi sem megy, a tiéd sem lesz jobb.
2020. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem, de ha valaki tudja szeretne családot, akkor alakíthatja úgy az életét ez mentén. Nem minden rajtunk kívül álló tényezőktől függ, mi is tehetünk rengeteget a viselkedésünkkel, életmódunkkal, gondolatainkkal, hozzáállásunkkal mindenért. Érted, mit csinált az előző 15-20 évben akkor? Ráadásul mondom még szerintem is egy jó nőről van szó, akinél biztos voltak mindig jelentkezők. Azt sem lehet mondani hogy csúnya és ezért nem kell senkinek.
2020. dec. 22. 19:03
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

De ha neki nem kellett senki? Mindig csak arra van kihegyezve, hogy a férfinak mi kell.


Ha úgy alakítja az életét, hogy legyen gyereke, értsd, összejön valakivel, akit nem szeret, de kell a babuci, akkor most más miatt panaszkodna.

2020. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

15-20 év alatt nem volt senki? :D Az hogy lehet?


Nem, nem az a másik opció, hogy jöjjön össze valakivel akit nem szeret. Hanem hogy olyannal, akit igen.

2020. dec. 22. 19:07
 6/32 anonim ***** válasza:
72%
De épp ezt mondom, ha nem szeretett senkit? Igen, 15-20 év alatt. Statisztikailag lehetséges. Nem mindenki talál párt az életben.
2020. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka van szerintem.


Nekem a gyermektelen kortársaim kb 4 csoportra oszlanak:

- egy része kicsit túltolta a "csak az igazinak" akarok kérdést, senki sem volt elég jó

- egy másik részük a bulikázós időszakkal szaladt meg, egészen addig, hogy a férfiak vagy elkeltek, vagy csak a hozzá hasonló partyarcok maradtak (40 körül már inkább alkesznek hívják őket).

- vannak azok, akiknek semmilyen téren nem ment a pasizás, vagy a kinézetükkel volt a baj, vagy annyira zárkózottak voltak, hogy sosem adtak esélyt az ismerkedésre.


Érdekes, hogy a legkevesebb a 4. csoport akik szimplán pechesek voltak, elsőre úgy tűnt, hogy jól választottak, házasság, vagy komoly kapcsolat, aztán valahol félre ment a dolog, és végül egyedül maradtak gyerek nélkül.


Ami vicces, hogy az első 3 csoportba tartozók is egy idő után már állítják, hogy ők persze az utolsó csoportban vannak, azt már mindegyik tagadja, hogy sok volt a party vagy éppen minden férfire azt gondolta, hogy jön majd jobb, és egy darabig működött is a matek

2020. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
27%
Ők lesznek a macskásnénik.
2020. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%

elarulom: nem mindenki olyan szerencses az eletben, hogy ratalal a nagy szerelem. ilyenkor az emberek egy resze (az ostobabb resze) kompromisszumokat kot es megiscsak jo lesz neki az elso kozepszeru jelentkezo, csak legyen mar hazas meg jojjon a gyerek, mert ugye ezt varja el a tarsadalom es aki nem eszerint el, azzal valami biztos nem oke.. a masik fele, az ertelmesebb, inkabb van egyedul, mint hogy egy semmilyen kapcsolatban tengodjon, csak azert, hogy mondjuk a munkatarsai ne sugdolozzanak rola, hogy vajon miert nincsen senkije.


el kene mar ezt engedni, hogy egyedul lenni abnormalis dolog es az ilyen embereknek tuti van valami defektje. nem, nem feltetlenul, lehet, h egyszeruen csak igy alakult az eletuk es kesz.

2020. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy 40 évesen szingli, nem azt jelenti, hogy sose volt senkije. Csak egyik kapcsolat se alakult jól hosszú távon.

30 felett nőként nem egyszerű ismerkedni. Nincs hol. Bulik kiestek, netes társkeresőket hagyjuk is, marad a munkahely.

Aki meg sorolja a kifogásokat, az lehet, hogy igazából nem is akar gyereket, csak terel, mert megunta, hogy mindenki oltani kezdi, mintha közkincs lenne a méhe.

2020. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!