Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok ilyen nő van mint ez a 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ilyen nő van mint ez a 40 éves kolléganőm a gyakorlati helyemről, akinek úgy érződik elszállt a feje felett az élet?

Figyelt kérdés

Helyes nő relatíve jól fizető kényelmes alkalmazotti, irodai melóban. Sokszor ebédelünk együtt és beszélgetünk, múltkor még kaját is hozott nekem. 10+ évig fent élt Pesten kb 25-35 éves kora közt, de ott nem jött be neki az élet és néhány éve visszaköltözött a vidéki nagyvárosba ahonnan származik. Panaszkodik arról, hogy a szülei, tesója kérdezik hogy miért nincs gyereke, de igazából ő is szeretne, csak mindig mond egy csomó kifogást, hogy a szüleivel kell foglalkoznia (akiknek semmi baja, nem betegek) vagy a tesójával (akivel szintén minden oké) és azért nem. Meg hogy nem talált megfelelő férfit, ami mondjuk 15-20 év alatt elég kemény. Múltkor szóba került a városunk egyik alpolgármestere, aki egy magas, erős termetű, (szerinte) helyes fickó, meg még ha alpolgi akkor nyilván se nem hülye, se nem csóró és pl rá mondta kolléganőm hogy "Szívesen lennék a felesége.". Szóval csak olyan hihetetlen nekem, hogy ez a 40 éves csinos nő gyermektelen, miközben azt mondja amúgy szeretne gyereket, párt.


Én is szeretnék majd családot és férfiként úgy akarom alakítani az életem minél inkább, hogy ez max 35 éves koromra megtörténjen. Megmondom őszintén kicsit tetszik is, de egyáltalán nem áll szándékomban közeledni és nem ezért írtam ki a kérdést. Csak hogy erről a női típusról sokat lehet olvasni, de ő az első akivel találkoztam és erősen ráillik a tipikus leírás. (Nincsenek 40-es ismerőseim, az a generáció nálam eléggé kiesik.)

24/F


2020. dec. 22. 18:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
🤦Nincs szükség videókra, teljesen jó a kapcsolatom velük.(Ha láttál volna már kamaszt, tudnád, hogy kendőzetlen véleményükhöz nincs szükség videóra.) Azonban amellett, hogy náluk van a bölcsek köve, veled ellentétben értelmesek, vitázni is lehet velük. Veled viszont nem érdemes, szóval tőlem írhatsz,amit akarsz, nem fogok rá reagálni, mert nincs időm a hüyeségeidre. Inkább válaszolj a kérdező kérdésére, ha akarsz, vagy görgess tovább. Biztos találsz neked való témát.😉
2021. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
47%

#31 Szóval maradt a rugalmas elszakadás és a sablon/panel vergődés :D

Hogy ti szinten aluliak az elmúlt 30 év alatt nem tudtatok a panel sértegetési próbálkozásokon egy tizedszázaléknyit sem újítani, miközben a tudomány ennyi idő alatt vagy ezer évnyit fejlődött, az nem kicsit ciki.

De vigasztaljon titeket, hogy jól meg lehet élni a "nekem puncim van" mentalitással is, legfeljebb az értelmes emberek röhögnek ki és néznek titeket amőbának.

Pont jó krumpliosztogatási alapanyag vagytok azoknak, akik szintén csak betanult panelekben kommunikálnak :D


Ha annyira jó lenne a kapcsolatod a kamaszokkal, akkor nem arcoskodnál velük szemben lenézőleg, lásd olyan vagy, mint a kamaszok.

Hogy mindig buktavári van :D

2021. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!