Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok ilyen nő van mint ez a 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ilyen nő van mint ez a 40 éves kolléganőm a gyakorlati helyemről, akinek úgy érződik elszállt a feje felett az élet?

Figyelt kérdés

Helyes nő relatíve jól fizető kényelmes alkalmazotti, irodai melóban. Sokszor ebédelünk együtt és beszélgetünk, múltkor még kaját is hozott nekem. 10+ évig fent élt Pesten kb 25-35 éves kora közt, de ott nem jött be neki az élet és néhány éve visszaköltözött a vidéki nagyvárosba ahonnan származik. Panaszkodik arról, hogy a szülei, tesója kérdezik hogy miért nincs gyereke, de igazából ő is szeretne, csak mindig mond egy csomó kifogást, hogy a szüleivel kell foglalkoznia (akiknek semmi baja, nem betegek) vagy a tesójával (akivel szintén minden oké) és azért nem. Meg hogy nem talált megfelelő férfit, ami mondjuk 15-20 év alatt elég kemény. Múltkor szóba került a városunk egyik alpolgármestere, aki egy magas, erős termetű, (szerinte) helyes fickó, meg még ha alpolgi akkor nyilván se nem hülye, se nem csóró és pl rá mondta kolléganőm hogy "Szívesen lennék a felesége.". Szóval csak olyan hihetetlen nekem, hogy ez a 40 éves csinos nő gyermektelen, miközben azt mondja amúgy szeretne gyereket, párt.


Én is szeretnék majd családot és férfiként úgy akarom alakítani az életem minél inkább, hogy ez max 35 éves koromra megtörténjen. Megmondom őszintén kicsit tetszik is, de egyáltalán nem áll szándékomban közeledni és nem ezért írtam ki a kérdést. Csak hogy erről a női típusról sokat lehet olvasni, de ő az első akivel találkoztam és erősen ráillik a tipikus leírás. (Nincsenek 40-es ismerőseim, az a generáció nálam eléggé kiesik.)

24/F


2020. dec. 22. 18:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
91%
30 felett sem konnyu. 40 felett meg mèg nehezebb ismerkedni. Tarskereson atlag ferfikent lehetetlen, de noknek is csak szexkapcsok jonnek ott ossze. Az a baj, h 40 korul 10/9 no mar nem esik teherbe. Hiaba mondjak itt a gykn h de. Nekem teszverem szuleszno es nagyon sok par 40 felett, keson keresi meg oket es a legtobbnek mar nem lehet segiteni.
2020. dec. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
69%

#15: "16 éves korom óta akarok gyereket. Nem tudok olyat mondani, ami fontosabb lett volna ennél."

??? De! Tudtál olyant mondani:

"...a párkapcsolat léte soha nem volt túl fontos számomra. Az viszont igen, hogy legalább amíg összehozzuk azt a gyereket, szerelmes legyek az apjába."

Ez a szempont mégiscsak fontosabbnak bizonyult mindig is, mint a gyerek utáni vágy.

Mondom ezt úgy, hogy én sem bírnék csak a gyerekcsinálás kedvéért összefeküdni egy partnerrel, tehát egyáltalán nem hibáztatlak. Nyilvánvaló, hogy elveid vannak, amelyek felülírják a gyerek utáni vágyat. Méghozzá olyan szilárd elv, ami alól nem ismersz kivételt.

2020. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
#22! Igen, ebben igazad van. Már így a végén többször gondoltam rá, hogy mégiscsak azt kéne tenni, de nem vagyok rá képes. Ráadásul át is kéne verni valakit, mert olyat sajnos nem ismerek, aki önként gyártana nekem gyereket, aztán elhúzna, pedig már azzal is kiegyeznék. Az meg végképp nem megy. Ilyenkor már nem is olyan könnyű teherbe esni. Játszhatnék színházat hónapokig, vagy évekig. Nem megy az nekem😕
2020. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
24%

#23 Hogyne lenne, de azok nem jóképűek és nehogymá' nem ilyentől legyen gyereked.


Amúgy tehettél volna korábban is, nem kell beleszeretni a gyereket nem akarókba. De ezt te is tudod, a többi mind önfelmentegetés és tükör hiány.

2020. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
#24! Veled nem vitatkozom, mert gondolom pasi vagy, az a fajta, akinek mindegy, csak nő legyen. Bocs, hogy én nem csak a farkukat nézem és nem tudom széttenni a lábam bárkinek, csak azért, mert hímnemű.
2020. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
33%

Bocs, hogy én nem csak a farkukat nézem és nem tudom széttenni a lábam bárkinek, csak azért, mert hímnemű


Ez roppant nagy baj. Gondolom a tipikus nő vagy aki csak a jópasiknak nyitja ki a lábát. Na az ilyen hal meg eygedül, gyerektelenül majd a macskáival.

2020. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
55%
#26! Kedves tőled, hogy aggódsz értem, de igazán nem szükséges. Macskám biztosan nem lesz, mert nem bírom őket. Pár nélkül viszont teljesen jól megvagyok. Valószínűleg amúgy is egyedül halnék meg, mivel a pasik korábban halnak. De lehet, ha nagyon késégbeesek, majd 80 évesen beújítok egy ropogós hatvanast😂 Ha viszont neked ilyen félelmeid vannak, tegyél ellene, nehogy egy kuplerájban végezd egy szívinfarktussal, miközben végre elveszik a szüzességed😉
2020. dec. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

#23 Kellemetlen kérdéseket kaptál és egyből átmentél agresszívba? :D


Az, hogy neked 10-ből egy pasi tetszik, nekem meg 10-ből 6 nő, továbbra sem bárki. Ezért nézlek le titeket szinten aluliakat, mert a saját szélsőséges, elmebeteg felszínességetek próbáljátok rátolni a másikra, mert akkor lehet mutogatni és önfelmenteni.


Nagyon gáz ez a mellébeszélés, de nem tudsz kibújni, úgyhogy felteszem mégegyszer, hogy még jobban beidegesedj :D


"Amúgy tehettél volna korábban is, nem kell beleszeretni a gyereket nem akarókba. De ezt te is tudod, a többi mind önfelmentegetés és tükör hiány."

2021. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

28! Sajnos túl ostoba vagy ahhoz, hogy veled vitatkozzak. Nem vesztegetek rád időt. A csúcsérveidből elég ennyi is "nem kell beleszeretni..."Ja, jó, pont így megy ez.

Van egy rossz hírem: Nem vagyok egy ideges típus. El nem tudod képzelni, mennyire hidegen hagy, amikor egy arctalan nethuszár okoskodik. Kamasszokkal foglalkozom, pontosan tudom, milyen az, amikor meg vannak győződve, hogy náluk van a bölcsek köve. Te is kinövöd majd. Szép napot!

2021. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
60%

#29. Megint beidegesedtél és rugalmasan elszakadtál egyből? :D


Pont így megy ez, te alsócsúcs, az is negatív irányban. Ott a pasi, akiről tudod, hogy nem akar gyereket (és nem abban a pillanatban, hanem soha), és azt is, hogy ha vele maradsz 15-20 évet, akkor nem lesz gyereked, miközben neked vágyad. De te azért boldogan alárendeled magad és az életed, és beleszeretsz miközben tudod, hogy ebből semmi pozitív jövőkép nem várható. És ezt megismétled párszor. És ezek közben soha egy percig sem gondolkodsz el az életeden. Na ki is az ostoba? :D

Vagy, várj...Talán csak nem a szokásos formula játszódott le, hogy azt gondoltad, majd megváltoztatod őket, vagy véletlenül teherbe esel tőlük?


Aztán, ha nem így megy, akkor hogy lehet az, hogy most mégis így megy? A bugyiáztató jó pasinál nem lehet a szívnek és az ösztönöknek parancsolni, a többinél meg nemhogy lehet, de a szív egy tizedszázaléknyit sem mukkanhat meg? Nehogy beleszeress valami nem tökéletesbe?


Arról nem is beszélve, hogy ha tényleg nem csak nagyarcú handabandázás pár hozzászólással feljebb a csinálja meg a gyereket és tűnjön el dumád, akkor lazán találsz külsőre megfelelőt pár éjszakás kalandra, vagy szeretőnek, akivel összehozod. Jaaa, tudom , most jön valami erkölcsi magaslességedről szóló prédikáció - már ha mersz érdemben reagálni és nem csak terelni.


A kamaszoktól gondolom nem mertél még kérni egyórás videót, ahol elmondják a véleményket kendőzetlenül rólad, meg a bölcsek kövédről:D

2021. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!