Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha egy rokonszenves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy rokonszenves fiú alacsonyabb mint Ti, hány cm. különbség az amit még elfogadtok?

Figyelt kérdés
Iskolai végzettséget is írjatok!

2020. dec. 23. 19:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%

10.


24/L Főiskolai diploma. Szakközépiskola.

2020. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%

Nem jönnék össze nálam alacsonyabbal.

Egyetemi diploma, 21L

2020. dec. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
57%
Én nem tudok egy konkrét centit mondani. Szóval nincs olyan, hogy 5, de 6 már nem. Pár centi az én javamra semmit nem befolyásol, de ha mondjuk több, mint 5-6 centivel alacsonyabb nálam, akkor nagyon hamar le kell vennie a lábamról a személyiségével, hogy vonzódni tudjak hozzá. De nem lehetetlen, meg nem utasítok el senkit élből csak azért, mert alacsonyabb nálam.
2020. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
16%

2.-nak.


De akkor nem lenne gond ugye, ha álmaid pasija meg csak 1-2 menetre használna, majd közölné, hogy bocs, de kicsi a melled, vagy túl alacsony vagy, mert a magasabb nőket kedveli?

2020. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
#2 21 évesen hogy lehet egyetemi diplomád?
2020. dec. 23. 19:38
 6/29 anonim ***** válasza:
52%

5.-re, a kérdezőnek.


Nem tűnt még fel itt a Gyakorin? 12 évesen már mindenki diákmunkával keresett havi több százezer forintot havonta, 24 éves korukra saját cégük, 4 diplomájuk, lakásuk, kocsijuk és NASA űrhajós licenszük van. >:)

2020. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
30%

6 féléves volt a képzés

4-esnek: de, valszeg nekem is rosszul esne, és van is rá esély, hogy ilyen helyzetbe kerülök majd, ettől függetlenül sem jönnek be a nálam alacsonyabbak

2020. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
63%

0. Már a velem egymagasakkal sem érzem magam jól, főleg, hogy a lábbelijeim nagy részének minimum vastag a talpa.


Informatikai BSc + Természettudományi MSc

25 N

2020. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
54%

#2 és #7

Ne vedd sértésnek, nagyon szép eredmény, hogy van egy diplomád, de az alapszakos diplomát hivatalosan főiskolai diplomának hívják. Tudom, egyetemen tanulsz, de a régi rendszerben az egyetemi képzés 5 éves volt. Az egyetemi diploma tulajdonképpen emiatt az osztatlan és a mesterszakos képzések után jár. :)

2020. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
21%
Köszi az infót, ma is tanultam valamit.😁
2020. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!