Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha egy rokonszenves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy rokonszenves fiú alacsonyabb mint Ti, hány cm. különbség az amit még elfogadtok?

Figyelt kérdés
Iskolai végzettséget is írjatok!

2020. dec. 23. 19:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy jön ide a végzettség.

Kolléganőmmel, minő meglepetés, azonos a végzettségünk.

Neki kb 5 centivel alacsonyabb a férje, mint ő, és nem zavarja, boldogok.

Nálam kizáró ok lenne, ami igazából elméleti kérdés, mert nem emlékszek rá, hogy egyáltalán találkoztam volna nálam alacsonyabb férfival.

Csak a kolléganőm kb. 180 cm, én meg 152. Rohadtul nem mindegy, hogy melyikünknél alacsonyabb a srác 5 centivel.

2020. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

És én pasiként, miért jönnék össze egy nálam alacsonyabb nővel, mikor a 180+ -os nők az igazán dekoratívak, a hosszú lábukkal?


[link]


[link]

2020. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
91%
22: senki sem kérte.
2020. dec. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
50%

22 (aki a 4, 12, 18 is):

Te most nem tudod elfogadni alacsony férfiként, hogy a nők többségének nem vagy az esete, ezért inkább próbálsz lejjebb venni az önbizalmukból a korukra és a mellméretükre hivatkozva, hogy aztán hátha beérik veled is? Elég gáz vagy, nem fogják.

Keress magadnak nyugodtan egy D-kosaras, 20 éves, 2 méteres csajt - utóbbival különösen szép párt alkotnál - de senkit nem érdekel itt, hogy neked mi a zsánered. És megjegyzem, hogy a legnagyobb gond még mindig nem a magasságoddal van.

2020. dec. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

#21 Az iskolai végzettség úgy jön ide, hogy kifejezetten arra voltam kíváncsi, hogy a végzettség (és az azzal TÖBBÉ-KEVÉSBÉ korreláló) intelligencia mennyire befolyásolja a válaszokat.

Azt, hogy ez nem a 150 cm.-s lányok problémája, ismertenek vettem.

2020. dec. 24. 10:02
 26/29 anonim ***** válasza:

25#

Szerintem meg a szakáll,és a szemüveg befolyásolja.

2020. dec. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
25: Mi volt a hipotézis? Aki intelligens, az választana magánál alacsonyabb partnert is vagy mi?
2020. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
#27 természetesen nem, csak kíváncsi voltam/vagyok, van-e ilyen összefüggés, minden prekoncepció nélkül.
2020. dec. 24. 14:55
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem a férfi magassága számít, hanem az, hogy tudja-e fizetni a lakáshitelt, meg a gyerek suliját.
2020. dec. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!