Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha egy rokonszenves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy rokonszenves fiú alacsonyabb mint Ti, hány cm. különbség az amit még elfogadtok?

Figyelt kérdés
Iskolai végzettséget is írjatok!

2020. dec. 23. 19:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nagyon max 5 cm. De ehhez már személyiségben vagy külsejét tekintve olyannak kell lennie hogy elájuljak. 28N MSC diploma
2020. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
12%

11.-nek.


28 éves vagy. Lassan lefő a kávéd. Erre tényleg a magasságon görcsölsz?

2020. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom kb 5 cm-rel alacsonyabb nálam. Eleinte fura volt, de meg lehet szokni.

30 nő, msc diploma

2020. dec. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
69%

Fél centi.

8 általános.

2020. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

4: Csak amíg egy nő nem jön össze egy alacsonyabb hapekkal, ergo ki sem használja, addig az, amiről te beszélsz, kihasználás.


Amúgy meg a férfiak is válogatnak, lásd a 28 éves fiatal csajnak való beszólást. Ha nektek 30 körül lefő a kávé egy nőnél, akkor nekünk a magasságunk alatt megnyílik Liliput városa. 😇


Csak az a különbség, hogy amíg egyesek gúnyolódnak más azon adottságaival, amik ellen nem tud tenni és amik az illetőnek nem tetszenek, addig az intelligens ember nem sérteget és nem bosszulgat fölöslegesen, hanem csak annyit mond: nem az esetem - és továbbáll.

2020. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
11 vagyok. Én ugyan nem görcsölök. Elméletben válaszoltam csak ugyanis évek óta házas vagyok. A férjem pedig nálam 15 centivel magasabb. De köszi 12 az aggódást 😂
2020. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
61%
Pontosítok, országa. Swift országnak képzelte el Liliputot. Mondjuk ez rajtatok nem segít, de legyünk pontosak.
2020. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

15.-nek.


Nem sértésnek, és nem gúnynak szántam.


Ha nem kellek a nőnek, mert szerinte alacsony vagyok, hát rendben.


De a nők is fogadják el, hogy a férfiaknak TÖBBNYIRE, a nagy mell és a fiatalság jön be.

És ez nem akaródzik összejönni nekik. Szexistának, és pedofilnak bélyegzik inkább a pasikat.

2020. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
92%

Semennyi. Nem sok elvárásom van külső terén, minden eddigi pasimnál értetlenkedtek az ismerősök, hogy mit eszek a külsejükön. De a magasság nekem nagyon fontos.

24N folyamatban lévő msc

2020. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

18-nak:

Egy egészséges önértékeléssel rendelkező, érett nő el tudja fogadni a visszautasítást, és nem fog pedofilnak nevezni egy férfit csak azért, mert neki nem ő az esete.

2020. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!