Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A női hölgyek értékelik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női hölgyek értékelik a kifinomult stylust?

Figyelt kérdés
Nem értem felfogásilag az itteni hölgyleányokat. Előbb dehonestáló módozatban leszúrnak ha választékosan fogalmazok (pl rendezvous, charme) utána követően hiányolják ezt a formulát, ha következőleg a közönséges és pórias formázatot használom (randi, sárm).

2020. dec. 23. 20:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Hát a rendezvous és a charme szavaknak én is csak néznek h mit uriaskodsz. Am meg Magyarországon vagyunk. Nyugodtan írhatsz magyarul, hidd el megértik.
2020. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
A női hölgyek értékelik az alpha male-es kifinomult stylusodat, igen. Valószínűleg az a magyarázat az általad említett phenomenon-ra, hogy a másodikként felvázolt stylusú kérdéseidre nem női hölgyek válaszolnak, hanem besavanyodott csajasszonyok.
2020. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Női hölgy meg csaj asszony XD ezek jók XD
2020. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
2 Köszönöm, így már értem a situatiót!
2020. dec. 23. 20:13
 5/25 Noren1989 ***** válasza:
94%

A tiedet aligha, hiszen a visszajelzések nem túl pozitívak.


Hogy vagy,44F, szedsz valamit?

2020. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
De miért nem írsz magyarul? A rendes hétköznapi módon? Ez így nem stílus, csak modoroskodas.
2020. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
#6: azért, mert ez az egyetlen, amivel villogni tud. Lényegében a hiányosságai (hétköznapisága, banalitása) kompenzálására.
2020. dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Kössz hetes, akkor csak én gondoltam túl megint a dolgot 😀 de akkor semmi különös.
2020. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Ha magyarul beszélek, akkor a szavak magyarul írom. Si je perle en français j'écris en français. Donc si tu m'écris en français tu peux me demander un rendez-vous et tu peux être charmant.

Személy szerint azt gondolom, hogy picit fura idegen írásmóddal leírni ezeket a szavakat, semmiképp sem sugároz pozitív képet, hasonlít a "Sia sexy vagy" jellegű üzenetekre. Értékelem, ha valaki választékos, de ne keverjünk nyelveket ennyire. Például a francia exemple és az angol example szavak ugyanazt jelentik de a két nyelven máshogy kell őket helyesen írni, úgyhogy mindig azt az írásmódot választom, amelyik nyelven épp írok.

2020. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%
Vannak férfi hölgyek is? "Női hölgyek" :D Öcsém, veled az a baj, hogy összehány szavakat egymás után, mint Alekosz, és azt gondolod, hogy ettől intelligens vagy.
2020. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!