Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A női hölgyek értékelik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női hölgyek értékelik a kifinomult stylust?

Figyelt kérdés
Nem értem felfogásilag az itteni hölgyleányokat. Előbb dehonestáló módozatban leszúrnak ha választékosan fogalmazok (pl rendezvous, charme) utána követően hiányolják ezt a formulát, ha következőleg a közönséges és pórias formázatot használom (randi, sárm).

2020. dec. 23. 20:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
11 ma már férfi hölgyek is vannak. :D
2020. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem irom priviben, de azt kéne: Ez a stilus nem kifinomult, hanem nagyon gáz. Erre nem sok vevő lesz.
2020. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
Hagyjátok már ezt a hülyét, pszichiátriai beteg, csak ide jár bohóckodni, mert unatkozik.
2020. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
53%
Csak nekem félelmetes és lelombozó, hogy milyen savanyú, mindent véresen komolyan vevő emberek járnak ide? Miért nem lehet egy jót nevetni vagy mosolyogni a hülyeségen? Miért kell azt hinni, hogy ő valami fogyatékos, aki tényleg így csajozik? Kioktatni a helyesírásról meg a nyelvhelyességről, hogy lehettek ennyire ostobák? Annyira egyértelmű, hogy poén az egész, feldobja a hangulatot, engem mindig megmosolyogtatnak ezek a kérdések, szeretem őket.
2020. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%
14: Nyilván troll a kérdés, ezt mindenki tudja. De azért az is megdöbbentő, hogy van, aki szerint ez humoros. Altesti poénok szintjénél 40 szinttel lejjebbi kategória lehet ez humorban, már ha annak lehet nevezni.
2020. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
97%
Valami újat kérhetnénk? Ez már rég uncsi.
2020. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem ugyanazok a női hölgyek írják azt, hogy nem fogta meg őket a domináns alpha male stylusod, mint akik nevetnek egy jót rajta és symphaticusnak ítélnek. :D Tudod, az életben vannak, akik kedvelnek valamiért és valakik nem.
2020. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
44 F?
2020. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
58%
Rég röhögtem ennyit egy kérdésen. Ez a ,,póriasság" dzsentri vonala. Szeretem az effajta humort.
2020. dec. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
54%
this dude is crazy but in the good way.. :D
2020. dec. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!