Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik valaki, teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik valaki, teljesen beleszerettem, de nem megbízható mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valószínű, hogy én is tetszek neki, de eddig úgy vettem észre, hogy nem megbízható, én nagyon rég voltam már szerelmes, nagyon rég éreztem valaki iránt ilyet, nagyon nehéz kiverni a fejemből, hetek óta folyamatosan csak rá gondolok, az ő képeit nézegetem, egyszerűen nem bírom ki, hogy ne...

Majdnem minden lánynak lájkolja a képét, szerintem nekik is úgy írogat, mint nekem, plusz párja is van ....

Ő akart velem találkozni, de én vissza utasítottam ezt a párja miatt.

Mit csináljak, hogy elfelejtsem?.. Már nagyon ki vagyok az egész karácsonyom azzal telt el, hogy szomorkodtam miatta, szomorú zenéket hallgattam,stb...



2020. dec. 26. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Legyél a szeretője. Jó az neked.
2020. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

"Nagyon tetszik valaki, teljesen beleszerettem, de nem megbízható"

Most akkor tetszik és szereted azzal együtt, hogy nem megbízható?

Vagy nem tetszik és nem szereted, hiszen nem megbízható?

Nyilvánvalóan az első, tehát ezzel a rossz tulajdonságával együtt szereted! Sőt, nagyon ritkán tetszik neked meg bárki annyira, mint ez a férfi, aki folyamatosan csalja a párját.

2020. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább tiltsd le mindenhonnan, akkor könnyebb lesz elfelejteni 🤷‍♂️
2020. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Ez arról szól, hogy az a pasi nagyon jól néz ki. A kérdezőnek annyira tetszik, hogy az sem baj, ha barátnője van, az sem hogy megbízhatatlan, az sem ha másokat is dug, csak dugná már meg őt is.
2020. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Párja van, nagyon jól gondolod, hogy nem megbízható :)
2020. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél megcsalt lenni, akkor csak nézegesd a képeit.

Viszont, ha nem akarsz, akkor ne nézegesd a képeit, likvidálj magad körül mindent, ami rá emlékeztet. Találsz majd mást, megbízhatót.

2020. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak szexuális vágy, vagy fellángolás, nem szerelem. Szóval ha nem foglalkozol a pasival, idővel elmúlnak ezek az érzések.
2020. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Te már eldöntötted, hogy mit fogsz tenni. Már bizseregsz odalent.


Most csak megerősítésre vársz, hogy jó döntés.


Ha nem így lenne, akkor egyszerűen elolvasnád amit leírtál, abban egészen pontosan benne van, hogy mi a helyzet, és mi lesz a pasassal és veled.

2020. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz akár egy újabb strigula is, ha azt szeretnéd 🤷‍♂️
2020. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen csajok szoktak utána sírni, hogy ki gondolta volna, őket átverték, becsapták, megbántották, minden férfi szemét.


Pedig még a kérdező rózsaszín szemüvegén át szemlélve is mindent tudunk a pasas szándékairól.

2020. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!