Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik valaki, teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik valaki, teljesen beleszerettem, de nem megbízható mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valószínű, hogy én is tetszek neki, de eddig úgy vettem észre, hogy nem megbízható, én nagyon rég voltam már szerelmes, nagyon rég éreztem valaki iránt ilyet, nagyon nehéz kiverni a fejemből, hetek óta folyamatosan csak rá gondolok, az ő képeit nézegetem, egyszerűen nem bírom ki, hogy ne...

Majdnem minden lánynak lájkolja a képét, szerintem nekik is úgy írogat, mint nekem, plusz párja is van ....

Ő akart velem találkozni, de én vissza utasítottam ezt a párja miatt.

Mit csináljak, hogy elfelejtsem?.. Már nagyon ki vagyok az egész karácsonyom azzal telt el, hogy szomorkodtam miatta, szomorú zenéket hallgattam,stb...



2020. dec. 26. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Vajon miért nem megbízható? Nahát... Eleve aki a barátnője mellett chatel... Az nem is az. Melletted is megtenné, ne aggódj. :)
2020. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem értitek a kérdezőt. Nem baj ha mellette is csajozni, csak dugja már meg őt is.
2020. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

12: tévedsz! A csajok arra vágynak, hogy megszerezzék az áhított hímet (akinek nője van éppen, de amúgy is megvolt neki a fél falu), majd amikor ez megvan, akkor a pasas miattuk hagyjon fel ezzel az életmóddal.



Ezért mennek simán bele egy olyan ismerkedésbe, ahol a pasi éppen a barátnőjét csalja velük, hiszen, az pörgeti, hogy jobb, mint a másik csaj, meg ugye "eddig ilyen volt, de ez most más, most tényleg szeret", majd amikor ők is ugyanerre a sorsra jutnak, akkor nagyon felháborodnak, és minden férfi mocsok lesz.

2020. dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!