Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 18/L

Figyelt kérdés
Halii. Szeretnék párt találni.De egy kicsit nehéz esett vagyok. Emiatt az eddigi kapcsolataim nem működtek. Nem szeretnék gyereket, sem házasságot, sem együtt élést. Szeretnék egy szabad kapcsolatot ahol azért fontos a tisztelet, az őszinteség, és ne csaljon meg. Sokat legyünk együtt, szeressük egymást, egy picit féltékeny típus vagyok,kicsit "dilis" XD de azért nagyon tudok szeretni. Szép lány vagyok, nyertem versenyeket, okos, kedves(nem akarok dicsekedni). A korombelli fiúkat nem szeretem. Nem vonzanak. Láttam itt egy pár kérdést amúgy ezzel kapcsolatban. Min. legyen 10 évvel idősebb mint én a pasi."Irigylem" már a sok boldog párt :-)))én is szeretnék már egy kapcsolatot. De viszont nem szeretem a társkereső oldalakat! Szerintetek hol találjak magamnak párt?

2020. dec. 27. 02:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Ha szép vagy és versenyeket nyertél, akkor miért itt keresel magadnak párt?

Milyen versenyeket nyertél, mert helyesírási versenyt biztos nem.

2020. dec. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egészen magyar. Franciaországban jártam suliba. :) en örülök hogy ennyire is tudok magyarul.
2020. dec. 27. 02:03
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
A Korombelli fiúkat én se szeretem, állítólag a maffiához is közük van.
2020. dec. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Érett, felnőtt, FÉRFI partner kell neked.
2020. dec. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egy érett férfi mellé egy érett nő kell, és aki önmagát “dilis”-nek titulálja az nem az.
2020. dec. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

5.-nek.


Ezt mint érett férfi, jobban tudom. Kell nekünk az ilyen típusú lány, mert szórakoztat, feldob, kielégít, és újra élünk mellette és vele.


4. voltam.

2020. dec. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 köszi hogy meg értetted mire mondtam hogy dilis :)
2020. dec. 27. 02:57
 8/17 Noren1989 ***** válasza:
34%

Én azt az elköteleződéses részt nehezen fogom fel.


Nekem úgy tűnik, hogy valami nyitott kapcsolat-szerűséget vàzoltàl fel, ami, ha kétoldalú, akàr jó is lehet.


Viszont ennek ellentmond, hogylegyen őszinte és ne csaljon meg...ha tudsz róla, akkor màr nem megcsalàs, ugyi?


Amúgy milyen versenyeket nyertél? Oktv, esetleg tudomànyos versenyeket?


Illetve: nagyon sok 30-40közötti pasas van, aki imàdjs a kategóriàdat. Szerintem még pénzelni is fognak, ha valóban dekoratív jelenség vagy.

2020. dec. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Jujj, szivi, 18 évesnek írod magad, de egy 15 éves lány agyi szintjén vagy. A tini párkapcsolatok topikban találsz kísértetiesen hasonló kérdéseket, márpedig szerintem te nem épp akarsz kistininek tűnni és azt szeretnéd, hogy felnőttként kezeljenek. Komolyodj meg, szerezz tapasztalatokat, ne 30 éves pasikkal akarj összejönni. Elhiheted, hogy egy jó pár megd.ugna téged, de hogy egy egyiknek sem kellenél egy esténél tovább, abban is biztos lehetsz.
2020. dec. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Noren1989 ***** válasza:
26%
*imàdja
2020. dec. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!