Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 18/L

Figyelt kérdés
Halii. Szeretnék párt találni.De egy kicsit nehéz esett vagyok. Emiatt az eddigi kapcsolataim nem működtek. Nem szeretnék gyereket, sem házasságot, sem együtt élést. Szeretnék egy szabad kapcsolatot ahol azért fontos a tisztelet, az őszinteség, és ne csaljon meg. Sokat legyünk együtt, szeressük egymást, egy picit féltékeny típus vagyok,kicsit "dilis" XD de azért nagyon tudok szeretni. Szép lány vagyok, nyertem versenyeket, okos, kedves(nem akarok dicsekedni). A korombelli fiúkat nem szeretem. Nem vonzanak. Láttam itt egy pár kérdést amúgy ezzel kapcsolatban. Min. legyen 10 évvel idősebb mint én a pasi."Irigylem" már a sok boldog párt :-)))én is szeretnék már egy kapcsolatot. De viszont nem szeretem a társkereső oldalakat! Szerintetek hol találjak magamnak párt?

2020. dec. 27. 02:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
toltsd le a tindert, es ezt ird ki oda magadrol. aztan mehet a menet, ha szep vagy ugyis jonnek a matchek
2020. dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a kérdésre te is tudod a választ.

Ha olyan vagy, ahogy leírod magad facebookon és instán is próbálkoznak, tinderre nem is kell regisztrálni.

Mondom ezt úgy, hogy én akár már a korcsoportba is tartozhatok ami neked megfelel. Barátnő is mondta, hogy hiába voltunk kapcsolatban, neki mentek a "de szép lány vagy", pedig egy társkeresőn se volt fenn, és ezt nem tegnap mondta tehát mostanra ez biztos erősödött.

2020. dec. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%

Teljesen komolytalan vagy, a tini párkapcsolatokban lenne ennek a kersesnek a helye. Komolytalant keresel, de mégis komolyan. Nem akarsz összeköltözni, de legyetek sokat együtt. Teljesen ellentmondásos amiket írsz, infantilis vagy.


Ja, és egy 30 éves palinak tor más az életritmusa, témái, azon kívül h rendesen megdug sok jóra, tartós dologra ne számíts.

2020. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Nekem bejönnél, mert imádom az aranyosan "flugos" nőket;

de képtelen vagyok hűséges lenni, ráadásul nem viselem a féltékenységet sem, úgyhogy tárgytalan.:)

2020. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
60%

Minimum 10 evvel idosebb pasi..:D


Szia kerdezo, en 24/F vagyok. Aranyos, ertelmes lanynak tunsz de a kerdesedbol ordit a tinikori naivitas, onismerethiany es felszinesseg. Ezzel azonban nincs SEMMI BAJ! 18 evesen mindenki ilyen. Csak ne akarj felnottesdit jatszani mert szerintem mi se lennenk egyenlo szellemi partnerek nemhogy egy nalam meg 4 evvel idosebb ferfival. Keress egy 20-22 eves sracot ha idosebbet akaraz, vele tokeletesen meglesztek.

2020. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
44%

Egy 28 éves FÉRFI nem akarna tőled semmit az írásképed alapján. Egy 28 éves FIÚ lehet, de dugásnál többre neki sem kellenél.

Tanulj inkább és koncentrálj a jövődre, aztán majd ha érettebb leszel biztosan megtalálod a párod.

Sok sikert!

2020. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
21%
Csak akkor találnál magadnak megfelelő párt, ha te is komolyan akarnád azt a kapcsolatot, nem pedig úgy, hogy maradjon meg a függetlenséged is. Remélhetőleg nem fogsz belemenni nős emberrel való kapcsolatba. Ha lenne egy olyan kapcsolatot, amit itt felvázoltál, és az illető valamilyen ok miatt otthagyna, akkor te lennél a legboldogtalanabb, és egy életre mellette szeretnél maradni. 18 évesen még nagyon fiatal vagy a komolyabb kapcsolatra, még akkor is, ha csak távkapcsolatot szeretnél. Inkább barátkozz fiúkkal (is), és lehet, hogy közülük valamelyik a párod lesz.Legyen hobbid, evezés, biciklizés stb., és ott találhatsz magadhoz illőt.
2020. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!