Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Összejönnétek olyan férfival, aki nem akarja magát beoltatni a covid ellen?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 14:04
1 2 3
 21/22 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
19%

En azt latom realisnak, hogy belathato idon belul es ideig valamihez kotik az oltoanyagot. Pl. a repuleshez, bizonyos kulfoldi munkakhoz. De X ev mulva mar nem fog kelleni.

De amugy, az is jo lenne, ha pl. valaki igazoltan tul esett mar rajta, annak az is eleg lenne.

En mar 2x voltam koronas,a masodik az szinte alig erezheto.

2020. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Összejönnék, én sem akarom beoltatni magam. Nem vagyok oltásellenes. De egészen más az olyan kötelező oltás, amit már 50 éve használunk és ismerünk (ráadásul 1-2 emlékeztetővel életünk végéig védettek leszünk). Mint ezzel szemben ez a vakcina, amit alig teszteltek, nem ismerünk, ráadásul kb. fél évig hatásos. Egy kisregény van írva, hogy kiknek nem javasolják. Hát köszi és ez csak az, amit fél év tesztelésből ki tudtak deríteni.

Párom egyébként regisztrált, de még nem biztos, hogy be is adatja. Én nem örülnék neki, ha beadatná, de az ő teste.

2020. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!