Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nőknek tényleg csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőknek tényleg csak az ilyen pasik kellenek? Tényleg ez a mérce a csinos, szép lányoknál?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=x5rNWywMCa0&ab_channel=JohnnyV


Magas, izmos test, mély orgánumú nagydumás, de férfiasan titokzatos magabiztos alfahím kisugárzás és pénz. És ne gyertek, hogy instaceleb a barátnője, nem pedig egy orvostanhallgató, mert testközelből tudom, hogy a tanult egyetemista/diplomás csajoknak/nőknek is 10-ből 8-szor ilyen kaliberű "Chad" pasija van. És az a hihetetlen - amit nagyon megfigyeltem - hogy baromira van is kínálat és nem kell manapság a lányoknak osztozni a top pasikon. Szinte hemzsegnek az ilyen pasik. Mintha ugyanúgy egy sablonra gyártanák őket, mint a fitneszes formásmellű szép arcú insta csajokat. Tényleg ennyit javult volna 10-20 év alatt az emberek génállománya, hogy manapság alig látni nem vonzó testű, csúnya fiatalt?



2021. jan. 1. 23:52
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
94%

Ember, mutasd már meg ki írt olyat egyetlen büdös szóval is, hogy a nők mindig jól döntenek és mindig igazuk van?!? Megmondtam már: ne adj olyan dolgokat a számba, se maseba, akit nemes egyszerűséggel NEM mondtunk!

Ez az egyik. A másik: talán a férfiak nem szoktak válni?? Hmm?? Ja neeeem, ők aztán soha a büdös életben nem válnak el, ők nem döntenek rosszul, nem választanak rosszul. Igaz, némelyikük inkább agyba-főve csalja az asszonyt, de igazad van, legalább nem vált el...

Ha a hülyeség fájna..

2021. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
71%

Te egy szerencsétlen vagy!

Amúgy csak kérdezném,mindennel így vagy az életben?

Ha nincs valami meg,akkor azon keseregsz magadbatemetkezve? El kell végezned egy feladatot,akkor összeomlasz,mert nem volt tollad,vagy nem volt dekopírfűreszed,elfelejtettél elég szeget venni..stb?


Nem vagy szépfiú?

És?

Akkor ott tedd oda magad,ahol tudod.

Mi a f...ak ragódni valamin,amin nem lehet változtatni."Abbol dolgozunk,amink van"-mondta sokszor a mesterem.Nem ríni kell,hanem megoldani.Na ez az ami életképessé tesz valakit!

2021. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
33%

Kizárt, hogy csak az ilyen pasik kellenének nekünk, mert szerintem kifejezetten csúnya. Engem taszít a külseje.


De ha azoknak a csajoknak, akik neked tetszenek ilyenek jönnek be és te nem vagy ilyen, akkor szopacs van, barátom. Add lejjebb az igényeidet!

2021. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a csávó arcra épphogy átlag feletti, bár a fogai engem nagyon taszítanak, meg olyan furik a szemei, mintha az egyik nem nyílna ki rendesen, vagy nem tudom. De lehet csak a videó van rossz szögből, és élőben jobb. De tényleg nem egy olyan hú de nagy szám az arca, valamivel jobb, mint az átlag, de nem sokkal. Mondjuk nálam egy olyan 6/10. A teste az más kérdés, nyilván baromi jó, de ugye ezért meg bárki tehet. És ha megnézed, a barátnője is vele egy szint, az átlagnál valamivel helyesebb arcú, de nem egy kiemelkedően gyönyörű szépség. Ők ketten szerintem teljesen "egy szint".

Mivel itt a szép, csinos lányokról szól a kérdés, ezért igen, ha átlag feletti lányt akarsz, akkor neked is átlag felettinek kell lenned. Miért jönne össze egy vonzó lány egy nem vonzó fiúval?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Vannak bőven kevésbé csinos, szép lányok is. A nem vonzó férfiaknak inkább ilyesmi külsejűeknél van esélyük.

2021. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
#24 Olyan nőket, akiket linkeltél, szintén soha nem látok a kérdező által mutatottnál csúnyább férfival.
2021. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

#24, jó képeket kerestél, ezek tényleg már nem szép nők (egyik elég ronda). De ezek a nők biztos, hogy átlagos faszikat fognak leakasztani, nem rondákat. A második képen szereplőt leszámítva.


Egy ronda nő az már inkább ez (és még ez se az alja, azok már azok akik valamilyen durva betegségben szenvednek stb.):


[link]

2021. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
26-os vagyok, akarom mondani a harmadik képen szereplőt leszámítva. Bár ott is a mugshot kép a gond, kifestve ez is le tudna akasztani magának egy átlagos faszit. Ha összevetem azzal, amit utcán látok, akkor ezek a nők mind átlagos vagy esetleg afölöttiekel vannak, véletlen se rondákkal, mert nincsenek rászorulva. A 26-os képen szereplő már egyértelműen ronda viszont. Ott már a mozgástér is kicsi (amúgy egy híres/hírhedt nőről van szó, úgyhogy nem pont rá értem, hanem erre a kategóriára a hétköznapokban).
2021. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy a 26-os által linkelt képen lévő férfi egész jóképű hozzám képest.
2021. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

#28: [link]

De legalább te magasabb vagy. Mondd hogy tényleg magasabb vagy tőle..! Mert akkor tényleg elhiszem, hogy így érzed.

2021. jan. 2. 18:37
 30/34 anonim ***** válasza:
28, 29, vagyunk még páran ezzel így :). Az élet már csak ilyen.
2021. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!