Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csinos egyetemista lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csinos egyetemista lány, aki nem feküdt le a fél várossal miért nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 14:44
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
45%
10-es, 7 évig? Látod, ez a baj veletek nőkkel, hogy mindig mellébeszéltek. Nem kell ezt szégyellni, vagy tagadni:a férfiak 80-90%-a nem elég jó a nők 80-90%-ának.
2021. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
44%
10# Nem,hanem a te fejeddel van baj!Ha valaki 7 évig csak a szintjén keresgél a nem felső 10%on,hanem az alsóbb 30% on,es nem talál,ott vagy nem a szintjén keresgél,vagy Robinson Curso után erkezett a szigetre!
2021. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
64%

#10: Hazugság? Persze... Itt volt pl. ez a kérdés:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Minő véletlen, hogy a menő gyerek egy csomó matchet összeszedett. Az átlagos férfiaknak meg mi jut? Semmi. És nem csak a társkeresőknek nevezett húspiacokon nem. Amíg a férfiak úgy gondolkodnak, hogy vannak a top csajok, vannak a nagyon is aranyos, szerethető "átlagos" lányok (akikből sok van), meg van néhány valóban csúnya vagy otrombán elhízott nő, addig a nők rendszerint csak a legjobb pasikat veszik észre (tisztelet a kivételnek), az átlagosakat meg besorolják a "futottak még" kategóriába, kb. egy szintre helyezik őket a legaljával. Velem is megtörtént itt, hogy régebben sok olyan lánnyal beszélgettem, akik panaszkodtak, hogy ők senkinek sem kellenek. Érdekes módon egyikükkel sem jutottam túl sokra, holott átlagos vagyok, és normálisan közeledtem hozzájuk. De pl. Facebook társkeresőn sincs semmi sikerélményem, átlagos külsejű, tanult emberként kb. 20 átlagos lányt megjelöltem, de egy matchem sem volt. Aki meg engem megjelölt, az egy 40-es nő volt Romániából. Hát gratulálok...

2021. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
78%
Ott követitek el az egyik hibát, hogy azt hiszitek, keresgél. A legtöbb nő nem keresgél. Én sem tettem. Azt mondtam hogy jön vagy nem jön. 25 éves koromig nem is volt pasim. Nem azért mert über válogatós voltam, hanem mert nem volt miből válogatni. Az a pár ember aki ismerkedni akart velem, említésre sem volt méltó, a normális sárcok mindig a barátnőim után futottak. Pedig nem voltam csúnya. 25 évesen lett valaki. Addig nem. A legtöbb huszonéves nő nem társkeresőzik és nem keresgél. Ezt kéne megérteni. Ja, mielőtt még azzal jönnétek, hogy akkor nem kéne panaszkodni: nem is ő teszi a kérdező tett fel róla kérdést. Amúgy valóban über nehéz normális és vonzó partnert találni aki hozzád illik, hiszen minél összetettebb személyiség vagy, annál kevesebb ellenkező neművel klappolsz. Ez gondolom evidens.
2021. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
50%

Nos kedves kérdező tisztázzuk 2 nagyon fontos fogalmat:

- egyedül van de dugják

- egyedül van és nem dugják


Ha előbbi, egyszerűen csak válogat mert megteheti, ténylegesen nincs egyedül, ez az ő döntése.


Utóbbi? Egyszerűen ronda de jóképű faszit akar.


Itt a válaszod.

2021. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
53%

Sok pasinak kellesz, de gondolom neked nem felel meg akarki



Nem letezik, hogy egy kedves, szep, okos lany egyedul marad. Tulvalogatsz, mint a legtobb no, ez van.

2021. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
65%
És őneki hány férfi nem volt jó?
2021. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
78%

Tarskereso appokon evek ota latom ugyanazokat a lanyokat. Szimplan nem felel meg nekik senki. Ha hiszed ha nem, noknek konnyebb kapcsolatba lepni. Ket pelda, ismerosi korbol:



Nagyon szep, tanult lany. Evek ota egyedul van es sajnaltatja magat face en, hogy o mennyire szerencsetlen es a vilag ellene van. Kepzeld, senki nem jo neki, en sem voltam az. Nem tudta megmondani miert, ez van.


Masik, egy kicsit csunya, de baromi jofej csaj. Itt szerintem tobben lefikaznak, hogy ronda. En birom. Het evig volt egyutt a palijaval, de szakitottak. 3 honapig volt szingli, talalt egy pasit, de volt meg negy alkalmija. O nem valogatott tul es nyitott volt.

2021. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
72%

18 vagyok.


Ugye ezert mondjak a nok "ne keresd, majd megtalal".


Ha pasi lennel es ulnel a baberjaidon, orokre egyedul maradnal a jobbkezeddel:D

2021. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
49%
normális, épkézláb pasi = Brad Pitt, Jason Momoa, Ryan Grosling
2021. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!