Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csinos egyetemista lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csinos egyetemista lány, aki nem feküdt le a fél várossal miért nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 14:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
51%
Hozzám se nyúlt már pali 4 éve, pedig ha látnál engem, nem ezt feltételeznéd rólam. Nálam ennek más oka volt, mint hogy nem kellettem senkinek.
2021. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
63%

31


Ja, neked nem kellett egyik sem:D

2021. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
32-es, szerintem inkább valami egészségügyi gond lehet. Ha tényleg úgy van, ahogy állítja és jól néz ki, 4 év alatt nem kevés jó faszi próbálkozott volna már nála.
2021. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
60%

Nem hiszem. Le lettem pontozva, szoval tuti tulvalogat.


A lenyeg. Nincs olyan, hogy egy kedves, okos no egyedul marad. Nemhogy negy evig. Nekem is nyafogtak a tarskeresokon, hogy evekig nem volt pasijuk, milyen rossz nekik stb. Aztan evek ota latom ugyanazokat az embereket ezeken az appokon. Azt sem tudjak, hogy mar beszeltunk.


Elhivtam az egyiket, nem mondott igent sem nemet, hanem : de nem all jol rajtad a szemuveg (kontaktlencset hordok). Es majdnem harom heti beszelgetes az igy nullazodott a fenebe. Ez az egy apro dolog volt, amugy jot beszelgettunk.


Most a kiscsaj azert tunt el, mert nem ismertem a telepulest, ahonnan szarzamik.. loool



Ezeken az appokon pl alap, hogy eltunik szo nelkul, nem is ad maganak sem lehetoseget, hogy megismerjen valakit. Ha egybol nem tetszik, nem is fog. Aztan meg jon az "evek ota nincs pasim, olyan szerencsetlenek a ferfiak" szoveg.


Idopazarlasnak erzem a tarskreesest es hulyesegnek...

2021. jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!