Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek, hogy írjak rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy írjak rá egy lányra, akivel már 4 éve ismerősök vagyunk face-n (volt egyetemi szaktárs), de eddig semmit se beszéltünk? Korában volt barátnőm, akivel kb. 1 éve ért véget a dolog.

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 23:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%

"sajnos az egyetemen se nagyon beszélgettem senkivel (baráti jelleggel sem), "

Én mindig csodáltam ezeket az embereket. Fényképmemóriájú, éltanuló fazonok voltak. A többségünk soha nem szerzett volna diplomát, ha nincs baráti társasága. Rá voltál utalva, ha nem akarsz bukni, akkor a szaktársaktól és felsőbb évesektől cserélgetni kellett a korábbi vizsgákat, jegyzeteket stb. Közösen raktuk ki a "puzzlet" mindig.

2021. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
20:34-es! Nincs fényképmemóriám és még kifejezetten szorgalmasnak se mondanám magam. Egyszerűen csak introvertált vagyok. Amúgy ha bárki kért tőlem jegyzetet, annak szívesen segítettem. Én leginkább a dropbox-ba feltöltött anyagokból dolgoztam (történelem szak amúgy).
2021. jan. 7. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!