Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem tűnik úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy a 35-45 év közötti magyar nők között sok a szakadt?

Figyelt kérdés
Ebben a korosztályban keresgélnék és elképesztő, amit tapasztalok. Rengeteg a túlsúlyos, a valamilyen módon (testsúly, fogazat pl.) igénytelen, a görbehátú. Kint Ausztriában dolgoztam több mint hat évet. Ott azért más. Most már 1,5 éve itthon vagyok és nagy a kontraszt! Tényleg nagyon szépek a magyar nők de mire ebbe a korba érnek, mintha elhagynák magukat. Lehet nincs igazam!

2021. jan. 7. 20:49
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Olaszokkal, spanyolokkal nem tudom őket összehasonlítani, de néhány hónapot dolgoztam Dél-Németországban és Svájcban is. Az ott élő nők fiatalon nem szebbek, mint a magyarok. Én tudom hogy közhely hogy a magyar nők a legszebbek de én ennyi alapján ezt tapasztaltam. Fiatalon! Nagy kár hogy aztán ennek vége.
2021. jan. 7. 21:25
 12/36 A kérdező kommentje:
10, jobban leírtad a jelenséget mint én. Sárga fogak, csicsás ruhák, ronda körmök 10 gyűrűvel. Mi történik itt? Hiszen az alapanyag az nagyon is jó lenne! Leírom megint: ez biztosan igaz a férfiakra is, de őket nem mustrálom.
2021. jan. 7. 21:28
 13/36 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudod mindenkiről hogy hány éves, nincs rájuk írva. lehet hogy jól néz ki, de nem látod rajta, hogy a célcsoportba tartozik, mert fiatalabbnak tűnik.

Amúgy az igénytelenség tényleg jellemző minden korosztályra, nagyon "keletiek" vagyunk, de már azért javul a helyzet.

Azért aki kitalálta a tetovált szemöldököt, ahhoz lenne egy-két szavam

2021. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
78%

Az van, hogy az osztrákoknál más a mentalitás és az életszínvonal is.

Úgy nem nehéz csini 45 éves milfnek lenni, hogy simán el tudsz menni havonta kétszer kozmetikushoz, hat hetente fodrászhoz, megveszed a drága kozmetikumokat, de egy kis plasztika is belefér a büdzsébe. Van időd és pénzed sportolni, egyáltalán: van időd magadra. A munkába se szakadnak meg, ő nem fog felmosni a kórházban, arra ott a migráns.

Aztán olvasd el, hogy egy átlag magyar nő hogy él. Hajnalban kel fel, reggelit csinál, rohan dolgozni, három szakban nyomja, este hazaér, ott a házimunka, a főzés, körbeugrálja a családot. Cserébe jó szót nem kap. Énidő? Azt se tudja, hogy mi az. Ha fodrászhoz akar menni, egyből megkapja, hogy lehúzós ribi.

Mitől lenne szép egy 45 éves magyar nő?

2021. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
68%
Én nem látok ilyen nőket, csak cigányoknál. Nálunk az oviba és a suliba is rengeteg csinos 30-40 közötti anyuka, normális külsővel. Valami lepukkant helyen lakhatsz kérdező.
2021. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
22%

Nem vagyok még 45 de azért közel járok már hozzá. Nem a pénzen múlik. Se fodrászhoz, se kozmetikushoz nem járok, még csak nem is sminkelek. Van egy nagyon jó ízlésem, és fillérekből vannak csinos ruháim, mert meglátom, hogy mit kell megvenni, kiműveltem magam az anyagokból, és magamra szabatom a ruhákat egy olcsó varrónővel. Tényleg fillérekből van minden. Az alakomra, a fogaimra, az egészségemre vigyázok, ennyi. Nincs rám panasz :D

Az igaz, hogy nem dolgozom műszakban, de sokat dolgozom nagyon, nincs sok szabadidőm. Nem kötelező elhagyni magunkat, és sokba se kerül. Csak igény kell meg ízlés.

2021. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

13, a társkeresőn ki van írva az életkor. Randiztam is többek, Skype-randiztam is, nyilván megmondtuk ki hány éves. Rengeteg nőn látszik hogy nem idős, csak el van hanyagolva.


15, a VII. kerületben élek.


nem bántásból írtam ki a kérdést! Ha így van amit a 14 leírt, az nagyon sajnálatos. Mondjuk én nem házas és családos nőkkel ismerkedtem. És nem romákkal, nem is rájuk céloztam, rájuk egy más stílus jellemző, nem az amire én gondoltam.

2021. jan. 7. 21:47
 18/36 A kérdező kommentje:
16, ezt én is így gondolom!
2021. jan. 7. 21:48
 19/36 anonim ***** válasza:
77%

Azt azért te is sejted, hogy egy 35+ nő nem szűz. Szinte biztos, hogy volt már tartós kapcsolata. Akkor is, ha nem házasság, egy papír nem sokat jelent.

Akiken látom, hogy 35 évesen 55-nek néz ki, azoknak olyan is az élete. 16 éves kora óta egyik bántalmazó kapcsolatból tántorog a másikba, egyedül nem tud megélni, lehúzza a pasija minden téren. Annyit nem tud 10 év alatt összekaparni, hogy albérletbe menjen. Itt is rengeteg ilyen kérdés van. Osztrákoknál, németeknél nincs ilyen. Ott egy fizetésből egyedül bőven meg tudsz élni.

Ez a csicsás göncök, hamis nike melegítő, olcsó műköröm, gagyi póthaj meg nem a 35+ kategóriára jellemző, hanem egy rétegre, de ott minden korosztályból. 20 évesen se különb. White trash. Olcsó csillogó göncök a kínaiból, tepsi se.gg, minden hétvégén iszik, és dohányzik. Persze, hogy gyorsan lepukkan. De ezt megtalálod bárhol a világon, nem magyar sajátosság.

2021. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez a probléma más vonatkozásban is fennáll. Ha az ember átlépi a magyar határt és Ausztriában van, mintha egy teljesen más világba jutna. Karban tartott házak és porták, tisztaság, jó utak.Az anyagi jólét generációkon keresztül kifejlesztette az igényességet az emberekben magukat, a munkájukat és a környezetüket illetően. Ez nagyon elvétve van nálunk meg.A régi polgári világ nem létezik.Nincs példa.

Ezért nem tudnak viselkedni, öltözködni, lakásokat ízléssel berendezni. Legalább ötven éves lemaradásban vagyunk mindenben.

2021. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!