Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem tűnik úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy a 35-45 év közötti magyar nők között sok a szakadt?

Figyelt kérdés
Ebben a korosztályban keresgélnék és elképesztő, amit tapasztalok. Rengeteg a túlsúlyos, a valamilyen módon (testsúly, fogazat pl.) igénytelen, a görbehátú. Kint Ausztriában dolgoztam több mint hat évet. Ott azért más. Most már 1,5 éve itthon vagyok és nagy a kontraszt! Tényleg nagyon szépek a magyar nők de mire ebbe a korba érnek, mintha elhagynák magukat. Lehet nincs igazam!

2021. jan. 7. 20:49
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
67%

10-es voltam. Köszönöm hogy nem pontoztál le.

Én ezeket nem lenézésképpen írtam le, hanem sajnos ez a valóság.

Na igen, ápolatlan fogak is, igaz xd

Azért, ha betérünk egy plázába onnét azért fel lehet öltözni egy kicsit jobban, főkeg most, hogy minden akciós. De tény, hogy most itt ez a covidhelyzet,amikor nem a ruhára költ az ember.

De mikor nem volt itt a covid akkor volt volna lehetőség. Nem pl Guccira gondolok stb. és ilyen drágább holmikra.

Nem tudom te hány éves vagy. De én is tapasztalom magamon, hogy ha tetszik, ha nem a női test az változik, még ha nem is szültem, plusz ehhez jöhet még a genetika is, amit sajnos nehéz kikerülni, vagy egy anyagcsere betegség stb. De ez nem jelenti azt, hogy akkor ok és nem foglalkozok magammal és ráfogom. Van olyan nőismerősöm,aki keményen pajzsmirigybeteg és meghízott, és évekig kínlódott vele, aztán talán most kezd a súlya lemenni. Nem minden hájas nő azért az, mert elhagyta magát.

Én azért figyelek mit eszem, én mondjuk nem cigizek, meg nem alkoholizálok. Ez is sokat számít az arcbőrnek. De én nem tudom, de itt kb olyannak néznek ki, mintha a szocreálban leragadtak volna. Volt egy francia udvarlóm és ő is ugyanezr mobdta hogy itt milyen nők vannak: közönséges xd ahogy te is írtad a sok összevissza gyűrűk az ujjon, az összevissza agyonsminkelt giccses arcok, műkörmök stb. A szemöldök kihúzva mint aki a szénbányából jött fel, az összevissza megfeketedett ezüstláncok a nyakban. Minden magukra akasztva lánc fülbevaló gyűrűk karkötők :D holott nem is illik együtthordani, ez a prolistílus,kimondom. Akkor csak ugyanaz a feketére mázolt hajak. Mindenki boszorkának akar kinézni?? Ez csak itt "trendi" itthon.

2021. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Én a bajor nōkért lettem oda miota Oktoberfesten voltam. Annyira meg lehetett ezen echte tartomànybelieket különböztetni màsoktol.

Meg alapvetoen. Szoval mondjàk h így a legszebbek a magyar nōk meg úgy..... mindaddig míg nem jàrtàl màshol.

2021. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
72%
Egy gyerekes nőnek nem kötelező ápolatlannak lennie. És nem kötelező férjhez menni meg szülni, mert a primitív bunkó magyar ezzel foglalkozik mikor szülsz? A kenyszer ezt szüli: unom az uram, a gyerekem, a női létem. Senkinek semmi köze hogy egy nő mikor akar szülni, ha nem miért nem. Ezek az emberek elmaradottak, akik mással foglalkoznak.
2021. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
60%
Igen sajnos nem tudom honnan jön ez a tetovált bohócszemöldök-mánia, nem értem, hogy nem néznek tükörbe? Meg zsíros lenőtt haj, de a kristályokkal kirakott műköröm az ott van. Nem értem, mit gondol aki ezt csinálja magával. Hozzá tényleg ez a gagyi közönséges, igénytelenül szexi öltözködés,pl ez a kivágott váll mánia. Annyira közönséges. Miértttt
2021. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
33%

24-es miért ez itt a kérdés. Ez amúgy tetszik a férfiaknak? A bohócszemöldök? Kristályos műköröm? Gagyi ruhák

Szerintem közönséges főleg azok a gagyis kristályos körmök 😂 de itt minden 3.nő műkörmös, de csak gyártják ezeket a közönséges körmöket, meg ugye csak dolgozni ne kelljen. Kivétel persze,akik szép és ìzléses munkát vegeznek a körmökkel, nem olyan parasztos utcanős körmöket.

2021. jan. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
48%

Tudjuk!Ausztriában kolbászból van a kerítés is.

Dolgoztam kint,sőt Svájcban is.

Ha hiszed,ha nem,semmivel se jobbak.Sőt a svájci nők,hát finoman fogalmazzak, nem voltak vmi szépségek az én tapasztalataim alapján.

Persze nem láttam mindet,de biztos vagyok benne,hogy te sem.

Ugyhogy ezt igazoltan konstantálni,ténykent venni,elég nagy butaság lenne.

2021. jan. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
57%
Nem elég hogy 30 felett ráncos vénlányok, ehhez hozzájönnek még a buta emberekre jellemző ivászat, hangoskodás, cigizés, csokizabálás, húszabálás, gyorskajazabálás, mozgáshiány hatásai.
2021. jan. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
66%
25: le lett pontozva, de ez az igazság, a többségnek fáj az igazság. Ti a jó ízlést hírből sem ismeritek, csak ezt a gagyi proletár parasztos stílust.
2021. jan. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
26, benyomásokról beszélgetünk. Ha nem tetszik, tipli.
2021. jan. 8. 09:47
 30/36 A kérdező kommentje:
28 én nem pontoztam le. Vannak kivételek, de azért nagyon szembetűnő az igénytelenség. Fogazat, haj, tartás, ruhák. Inkább legyen az embernek kevesebb de normális ruhája mint ezek a semmirevaló göncök. Rossz, kitaposott, igénytelen cipőben jár de azért dohányzik...
2021. jan. 8. 09:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!