Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valakinek vált már be az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek vált már be az, hogy csak úgy ráírt egy lányra mondjuk facebookon (akár ismeretlenül)?

Figyelt kérdés
Én nem csinálom ezt, csak kíváncsi vagyok. Van pár ismerősöm, akikről több mindenkitől is hallottam, hogy fel akarta szedni őket. Gondolom egyszerre ráírnak rengeteg lányra ismerkedés gyanánt. Lett már ebből valakinek valami? :D
2021. jan. 8. 11:14
 1/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Nem szerencsès az ilyen ráirás, mert nekem is volt benne rèszem. Egy fèrfi rám irt randit kèrt tôlem, de elötte sokat irtunk, ugy tûnt, hogy fel keltette az èrdeklôdèsemet, kûldött kèpet is magárôl. Minden megfelelt, eljött a randevúnk napja, ott is voltam pontosan. A fèrfi is megjelent, de annyira alacsony volt, hogy zavarba jöttem ès hamar le is lèptem. Nem tûnt fel a kèpen, hogy ennyire lenne Nagy csalódás volt a részemrôl! Ezèrt megfogadtam illetve ugy döntöttem, hogy nem fogok a facebookon ismerkedni, - csakis szemèlyes találkozásnál fogok ismerkedni mert ott nincs „ zsàkbamacska“!
2021. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem tartanám jó ötletnek, mégis egyszer én is megtettem hogy így próbálkoztam. Bejelöltem a csajt, de csakis azután írtam neki hogy meglepetésemre ismeretlenül visszajelölt. Nem sok értelme volt mert nem tudtam felkelteni az érdeklődését, így semmi sem lett. Viszont ha amúgy ügyesen csajozik az ember akkor ez is járható út (tehát nem nekem)

Amúgy hallottam már róla hogy van akinek így sikerült csajt szerezni

2021. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez egyetlen egyszer vált be, abból kapcsolat is lett. Ott viszont látásból ismertük egymást és párszor szemeztünk, szóval lehetett sejteni, hogy tetszünk egymásnak, ami meg jó kiindulópont. A beszélgetés már online is nagyon jó volt, szóval pár nap múlva személyesen is találkoztunk és viszonylag gyorsan (pár randi után) össze is jöttünk.
2021. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam nezett a nappaliban egy ilyen figurat, aki facebookos csajozas neven toltott fel videokat a youtubera. Mivel az en acountomat hasznalta a TV, ezert persze nekem is dobalta fel ajanlaskent, beleneztem, hogy miket nez a gyerek. Igazabol jol, oszeszedetten kommunikalo srac volt, tobb lanyt is felszedett szerintem. Megneztem az elso videot is, amit feltoltott, na ott siralmas volt, ahogy a baratjaval konyorgott egy randiert egy igen mutatos, ismeretlen lanynak. Szoval lehet fejlodni, latvanyos volt. Neztem egy kesobbi videojat is, ott a korabban felszedett csaj dobta. Gondolom nem jott a szuloknel a vasarnapi ebednel az olyan duma, hogy a pokol kutyai egyek meg a szivemet, ha nem kostolom meg azt a sutit. Az osok atlattak rajta, megha a lanyuk nem is. Elmagyaraztak neki, hogy a duma meg a szedites nem eleg a parkapcsolathoz, mas viszont nem nagyon volt. Inkabb arra kene gyurni, hogy ne legyel hitvany ember, akit instant leoffolnak a csajok. Mellette meg legyen valami, amire meg fel tudnak figyelni, az atlagos vagyok az egyenlo a semmilyennel.
2021. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Hello. 35 éves vagyok, és régen ment ez a dolog még úgy 30 éves koromig. Ráírtam jópár nőre és 5 ből 1 szóba is állt velem, volt onnan 3 kapcsolatom is így. Az elmúlt öv évben mióta szingi lettem viszont semmi. Szó szerint semmi. Egy randi sem jött össze, sőt a legtöbb válaszra sem méltatott max úgy, hogy honnan ismerjük egymást. Egyszerűen megváltozott az egész vagy a nők az elmúlt pár évben.
2021. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!