Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek ha nem járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek ha nem járok sehova 30 évesen?

Figyelt kérdés
Csak. Dolgozni járok és haza ennyiből áll az életem. Ki el hasonló életet??
2021. jan. 12. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
És mi lenne ha nem csak ennyiből állna? Ki irányítja az életedet könyörgöm? Jár emberek közé
2021. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Neten ismerkedés kizárva?
2021. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Angel3000 ***** válasza:
92%
Szia! Most a téli hònapok és s virus helyzet miatt is sajnos nem lehet ismerkedni. Ezt az idöszakot hasznosan töltsed el, példàul sportoljàl, fussàl, kerékpàrozzàl, fekvôtàmasz, ugràlòkötél, sulyzòzàs. Mire a nyàr eleje jôn màr jò formàban tudsz majd ismerkedni!
2021. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Miert akarsz ismerkedni egy nulla elettel a hatad mogott? Abban mi lesz a vonzo?
2021. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Én is 30f vagyok hasonló cipőben.


Annyi hogy én addig elfoglalom magam míg a vírushelyzet lemegy. Pl éppen most tettem le egy nyelvvizsgát is múlt héten. Neten borzalmas az ismerkedés de az virustól függetlenül mindig is rossz volt. A lányokkal szinte sosem jut el addig a beszélgetés hogy bemutassam magam hogy mennyire értékes ember vagyok. Sokszor már ott elkad a dolog hogy rájuk írok de nuku válasz.


Az okosak amúgy azt mondják hogy igazából bárhol lehet ismerkedni ahol nőt látsz. Ergo buszmegállóban boltban stb stb.


Nekem volt pár leszólítás pl buszváróban. Nem jött a busz ezért odamentem egy lányhoz és megkérdezni hogy most mi van. Aztán elkezdtünk beszélgetni másról is. Később meg már egymás mellett ültök a buszon és végigbeszélgettük az egész utat.


Már külön találkozóra is ő maga hívott. Sajnos az ex barátja nagyon bekavart a dologba de ha ez nem lett volna akár párkapcsolat is lehetett volna belőle.


Én extrán szarul csajozok meg nem tudok egy idegen csajjal azonnal flörtölni illetve nagyon ritkán is szólítok le lányokat. De amint látod lehetséges. Próbálj barátilag közeledni a lányok felé aztán meg jelezd egyértelműen hogy te azért lehet hogy csinálnál vele több dolgot mint egy baráttal. Az az bókolgass neki...


Ha valaki nem akar így ismkerkedni akkor ne vedd magadra. Viszont sok lány biztos hogy örülne neki.

2021. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 30/N vagyok, és még dolgozni sem tudok járni..


Ha tehetném, eljárnék randizni, online tanulnék valamit, mondjuk officet, beiratkoznék táncra, annyira, de annyira szeretnék swinget tanulni, önkénteskednék a lila pártnál valami kis lótifuti munkát végeznék, illetve szívesen lennék bébiszitter is, aki fejlesztő játékokat játszik..


Neked nincsenek ötleteid, vagy egyáltalán nincs lehetőséged valamilyen kötelezettség miatt elmászkálni otthonról?

2021. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jelen pillanatban sehogy, ugyanis nem is járHATSZ sehova! Oltasd be magad, várd meg amíg elmúlik a járvány. Ha elmúlik.
2021. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a többség ilyen eletet él..
2021. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!