Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az élet más területén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az élet más területén ennyire rendben vagyok önmagammal, mondhatni "bölcs", akkor miért nem tudom kiütni sehogy sem a szex iránti vágyam?

Figyelt kérdés

Nem akarok gyereket, nem is akartam sosem, senki nem tud meggyőzni az ellenkezőjéről.


Vannak hobbijaim, van karrierem, jól érzem magam a bőrömben, rendben vagyok önmagammal.


Örülök neki, hogy egyedül élek, független vagyok és azt csinálok, amit akarok, nem kell senkinek semmivel elszámolnom.


Viszont a szex iránti vágyamat sehogy sem tudtam kiütni. Hogyan tudnék teljesen megszabadulni a szexualitás vágyától és ezáltal 100%-ban tökéletesíteni az életemet?



2021. jan. 13. 05:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
A tesztoszteron szinted lecsökkented, nem fogod kívánni a szexet, még nagyon fel se fog állni.
2021. jan. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Ennök nem lösz jó vége!
2021. jan. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Keress rá a neten hogy milyen ételek és italok tartalmaznak vágycsökkentőt. Gyógyszereket semmiképpen ne fogyassz, mert azok teljesen tönkreteszik a szervezeted!
2021. jan. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szteroid Impotensé tesz!
2021. jan. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

"jól érzem magam a bőrömben, rendben vagyok önmagammal."


Ezt erősen kétlem, ellenkezőleg, inkább súlyos mentális problémáid vannak.


" Örülök neki, hogy egyedül élek, független vagyok és azt csinálok, amit akarok, nem kell senkinek semmivel elszámolnom."


Laza kapcsolatról még nem hallottál? Nem kell impotenst csinálnod magadból, keress egy olyan nőt aki hasonló életét él és megvan a megoldás.

2021. jan. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Havi 350.000ft-ért már találhatsz sugarbabyt
2021. jan. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Brómos tea,azt itatták régen a katonákkal.😀
2021. jan. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Bölcs? Te? Ugyan, dehogy. Félre vezetetted magad. A valóság és az énképed nem esik egybe.


Hogy mi erre a bizonyíték? Az, hogy:

1. még a szexuális vágyat se tudod irányítáni, szublimálni, felemelni.

2. és még panaszkodsz is róla! Ez utóbbival nevetségessé is teszed magad.

3. ráadásul egy olyan oldalon, ahol a válaszolók jó része vitatható hitelességű, hozzá nem értő stb. Na, belátod már, hogy a bölcsesség milyen messze áll tőled?


Menj pszichológushoz.

2021. jan. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem olvass egy kis Schopenhauert! :)
2021. jan. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%

ez egy fizikai dolog, nem lehet megszuntetni. sot, minel inkabb megvonod magadtol a szexet, annal jobban fogod kivanni.


de miert tennel ilyet? ennek semmi koze a ‘tokeletesedeshez’, ne akarj emberi robot lennei es megfosztani magad egy jo dologtol szandekosan. keress egy szexpartnert vagy laza kapcsolatot. bar kerdesbol itelve neked azzal van a bajod, h nem talalsz ilyet es ezert akarod elnyomni a szex iranti vagyad. ez esetben marad a prostizas.

2021. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!