Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az élet más területén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az élet más területén ennyire rendben vagyok önmagammal, mondhatni "bölcs", akkor miért nem tudom kiütni sehogy sem a szex iránti vágyam?

Figyelt kérdés

Nem akarok gyereket, nem is akartam sosem, senki nem tud meggyőzni az ellenkezőjéről.


Vannak hobbijaim, van karrierem, jól érzem magam a bőrömben, rendben vagyok önmagammal.


Örülök neki, hogy egyedül élek, független vagyok és azt csinálok, amit akarok, nem kell senkinek semmivel elszámolnom.


Viszont a szex iránti vágyamat sehogy sem tudtam kiütni. Hogyan tudnék teljesen megszabadulni a szexualitás vágyától és ezáltal 100%-ban tökéletesíteni az életemet?



2021. jan. 13. 05:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Depo Provera injekcio havonta.
2021. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Kezdj el diétázni, jó szigorú szénhidrátszegény diétát tartani. Volt libidó, nincs libidó :'D
2021. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem szedjel tesztoszteron noveloket hogy ne tespedj meg nyomoroltul egymagadba
2021. jan. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egyebkent kutyamba ultettem olyan osztrogent ami felevre elintezte nemi vágyat.. de az egy kutya
2021. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Es meg ot sem hereltettem ki
2021. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én nem értem, hogy a gyógyszeripar miért nem foglalkozik ezzel. Jó biznisz lehetne, lenne rá kereslet, és még csak az sem feltétlenül igaz, hogy kizárólag a férfiak részéről. Nőként én is nagyon szívesen használnék ilyen vágyölőt, mert a szexhiányt leszámítva pont ugyanilyen jól elvagyok egyedül. A tetves libidóm (magasabb a tesztoszteronom) viszont "kinyír", baromi frusztrálttá meg depresszióssá tesz a hiány...
2021. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16: Hormonális fogamzásgátlót tudom javasolni. Mióta szedem, semmi sem hat meg kb. Értem én, hogy fogamzásgátló, de nem erre a fajta fogamzásgátlásra gondoltam, mikor elkezdtem szedni :'D
2021. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17%
Libido az ami társasági lenye tesz.. kepzeld el ha embernek elmulna mennyi élménytől fosztana meg ember önmagát..Az is szörnyű hogy egyáltalán ez megfogalmazodott benned
2021. jan. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
29%
Kiadós, minőségi maszturbálás, akár segédeszközzel. Hidd el, megoldja a problémádat. Az orgazmus nagyon fontos, nem is értem miért akarsz nélküle élni?
2021. jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Írass fel antidepresszánst. Egyik mellékhatása, hogy csökkenti a szexuális vágyat.
2021. jan. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!