Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Értelmiségi az értelmiségivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmiségi az értelmiségivel, a munkás a munkással jöhet csak össze, ha harmonikus kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
Más különben jönnének a komplexusok?
2021. jan. 16. 00:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Nincs ez kőbe vésve, akadnak kivételek, de többségében így kiegyensúlyozott.
2021. jan. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem kizárólag. De valószínű jobban megérti egymást két hasonló hátterű ember.

Én munkás nő vagyok és a férjem is munkás ember.

Nincs ezzel semmi baj.

2021. jan. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
A szempont: művelt, intelligens ember a művelttel , intelligens emberrel.
2021. jan. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem is az érdeklődési kör, gondolkodási mód számít inkább. Eleve ki az értelmiségi?

Egy elvont valakinek szerintem fontos lehet, hogy a párja is ilyen legyen, mert amúgy lehet unatkozna. De egy mérnöknek szerintem nem fontos, hogy hasonló párja legyen.

2021. jan. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

Párom munkás, én értelmiségi. Köszi, nagyon jó már lassan 8 éve a kapcsolatunk.

Nem ezen múlik.

2021. jan. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak.

Párkapcsolatban Egy férfi jön össze egy nővel(és a többi nem említett (leszbikus,meleg stb...is uganígy,csak más nemi érdeklődésből,vonzalomból)

Egy mérnök a másik mernökkel(nő,ferfi),ha közösen tervet készítenek.

Egy horgász a másik horgásszal(lehet nő,férfi).

Egy idős néni,aki varrni szeret,a másik idős nénivel aki szintén ruhákat varr.

Minden csoport más okból jön össze a másikkal.

2021. jan. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

nem feltetlen, de kovezzetek meg, szerintem tobbnyire igy az optimalis. most tekintsuk el attol, hogy mondjuk egy munkas mas muveltsegi vagy ertelmi szinten vagy, amire azert van esely, de tegyuk fel, ez nem jatszik. ettol fuggetlenul is jo esely van arra, hogy az egyik felnek komplexusai lesznek vagy mondjuk az eletritmusuk hosszutvaon nem osszeegyeztetheto. ezen kivul a csaladi hatter sem mindegy, hogy ki mit hoz magaval, milyen ertekrendet, milyen mentalitast, hogyan viszonyul kulonbozo tarsadalmi kerdesekhez, problemakhoz.


volt, hogy randiztam szegeny csaladbol szarmazo, munkas sraccal. eleinte nem volt gond, aztan szep lassan felszinrejottek a problemak, amik mind abbol fakadtak, h neki gyerekkorabol adodoan olyan mely komplexusai voltak, amiket egyszeruen nem tudott leveztkozni. tudat alatt frusztralt volt es egy ido utan ez atcsapott nala agresszioba es felem iranyulo rosszindulatba. biztos van kivetel, de en leginkabb hasonlo csaladbol szarmazo sraccal vagyok, mint amilyen az enyem.

2021. jan. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
Sok falusi tanító óvó néni/szakmunkás párt ismerek. Jelzem a pasi 2x annyit keres mint a nő.
2021. jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

#8 Kit érdekel, ki mennyit keres? Itt most nem erről van szó. Kérdező, természetesen nem kőbe vésett szabály ez, nekem is a volt férjem ács és nem ezért lett vége a kapcsolatnak, nem is frusztrálta annyira a különbség, mert egy olvasott, művelt ember. DE! Mindenképpen könnyebb a diplomásnak diplomással, a munkásnak munkással kapcsolatban lenni, hogy a különbségből adódó esetleges frusztrációt elkerüljék. Plusz a családban lévő értékek stb is nagy különbség lehet.

Én a társkeresőn azt állítottam be, hogy középfokú végzettség már jó, de őszinte leszek, az esetek döntő többségében a diplomással volt több közös témám és tudtunk igazán jól elbeszélgetni. Volt kivétel, nem tagadom. De nagyobb arányban van az, hogy hasonló a hasonlóval jobban jár. Az üdítő kivétel természetesen mindig erősíti a szabályt. :-)

2021. jan. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 9es. Azt látom sok diplomás nőnek vannak anyagi elvárásai a partnere felé.
2021. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!