Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet lenne elmenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne elmenni egy prostihoz? 26F

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon gondolkoztam még ezen, de most felvetődött bennem ez a kérdés. Annyit kell tudni rólam, hogy esélytelen barátnőt szereznem: egy ronda, esetlen, félénk lúzer vagyok, aki soha nem kellett egyetlen nőnek sem és valószínűleg sosem fog kelleni. A külsőm rettenetesen pocsék (ronda fej, magas vékony alkat), nagyon esetlen és félénk vagyok. Szerintetek jobb lesz ha elmegyek prostihoz, legalább valami tapasztalatot szerzek ezen a téren, aztán hátha onnantól kicsit több önbizalmam lesz. De nehezen tudom elképzelni hogy 26 évesen ezekkel az adottságokkal és ennyi év lemaradással valaha is lesz párkapcsolatom, akkor meg legalább eljárogatnék prostihoz.
2021. jan. 16. 20:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%
Menj! Segít az önbizalmadon, ha kanolsz egy jót!
2021. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

10.-nek


Dua Lipa


Szétszedik a trollok és feminácik, mert sztriptízbárban bulizott. Ő meg erre leírta, hogy semmi baj, ha egy nő a testét árulja, az ő teste, az ő döntése, elvégre a magzatát is elölheti, nem? >:)

2021. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Én már ki is néztem magamnak jobbnál jobb nőket, és ott voltam, hogy na akkor évek filózása után rászánnám magam, bejött a covid, így azért várok. Beszamolok.com-on nézelődj.
2021. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
53%
Én ha elmennék prostihoz, akkor barátnő feelingest választanék, és megkérném, hogy ne csak rendezzen le, hanem tanítson is szexelni. Ennek így van értelme és később kamatoztathatod a dolgot.
2021. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
24%
Inkabb vegyen magan erot es keresen mqganakegy normalis tatsat
2021. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetetlen miert nem beszelgetsz miert nem hivod el miert nem baratkozol.. olyan szinten undorodok prostiktol es agyi poloskaiktol gombaiktol betegsegeiktol.. hogy en elenzem
2021. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Nemi beteg gondozoban toltod majd idodet elgondolkozol
2021. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
58%

16 és 17.


Ja, mert minden prosti fertőző, ugye?


A sok tisztességes lány meg, akiket fekák raknak, részegen a buliban, azok nem.


Értem.

2021. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
.. Mintha fekak nem jarnanak k hoz
2021. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ember azert ismerkedik hogy masikat megismerje.. ott legalabb van eselyed leszurni mennyire konnyuveru választottad..
2021. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!