Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan nő egyáltalán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan nő egyáltalán a mostani fiatalságban, akinek nem gépész-villamos vagy IT mérnök a párja, hanem sima átlag pasi (vagy sima átlag diplomás, pl bölcsész, természettudós, stb)?

Figyelt kérdés
Ma 18 ismerőst néztem meg, csak úgy random. 14 sima átlag nő, pl óvónő, védőnő, gyógyszertáros, köztisztviselő stb. Mind a 14 nek ezek a mérnökök a párjai. Ami azért 18 ból 14, az igencsak sok. Ezek szerintem manapság minden jött ment elvégzi a mérnöki szakot (ismerek ezek közül a pasik közül vagy 5 öt, egyszerűbbek mint egy faék).
2021. jan. 17. 18:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:

60

Hat azert nem feltetlen. Vannak rendes szakik! Pl. unokatesom. 1 évre!!!! előre be van táblázva ugyan 😁, de mondja is mindig, hogy mennyire fáj a térde stb. Én irodistaként igyekszem heti 2-3x sportolni, de inkább 4x (nagyon hízekony vagyok) ugyanakkor ő, ha akarna se tudna sportolni, mert a terdének off, es ez minden szakirol elmondható nagyjából.

2021. júl. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!